Crna pantera /Nives

Zvonilo i dok ja bil taman me onak lepo jahala :cool: mobiteli joj bili na stolu nije se javila, CP legenda ,carica ljubaznosti! I nije me zurila van top!
 
Evo, nije da prigovaram, ali daj mi 3 zenske koje su bolje od Nives, a da trenutno rade. Ja jos takvu nisam nasao. Usporedivali su je sa Aleksandrom, a bio kod obadvije, i na kraju Nives koja je 10g starija, bolje se jebe, deblja je 10kg, ljubi se, i mozes joj u usta svrsit. Viktorija/Viky vise nije aktivna, ona je bila po meni najzgodnija zenska s kojom sam bio u zivotu, bio sam kod nje jos u Dublinu. Marina Dom Sportova je bila super zenska, no i ona je ostarila, sad mozda ima kakvih 48g. Uglavnom da ne zanovijetam puno, znaci da ima godina oko 30, mrsava, utegnuta, dobro se seksa, ljubi, dobar oral. Daj mi tri takve da su trenutno aktivne.
A koliko si siguran u higijenu za tu cijenu? Kakva je u faci, jel bi se okrenuo na cesti?...ja volim mrsavice ali me malo brine higijena kod nje i koliko pazi na bolesti s takvom cijenom?
 
A koliko si siguran u higijenu za tu cijenu? Kakva je u faci, jel bi se okrenuo na cesti?...ja volim mrsavice ali me malo brine higijena kod nje i koliko pazi na bolesti s takvom cijenom?
Zgodna je u licu i tijelu. Sad za higijenu, barem kad sam ja bio dva puta kod nje, nije se otusirala poslije mene, jedino ispere usta.
 
A gle. Ima ljudi kojima je fetiš preći preko cure koja nije baš "friška". Pa zato ostavimo to nekomentirano.

Ja sam jednu sportašicu zamolio da se poslije treninga ne otušira. Htio sam ju "uzeti" onaj znojnu.

Miris je bio super! Cura nije smrdila, ali osječao sam one prirodne mirise i hormone. Bio sam kao pas na lancu kojemu držiš komad meda točno ispred nosa. 😁
Otkad psi idu na med?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh