CRNA LISTA - Sve županije

Elena je skroz propala,pogotovo psihički,bio sam prije par mjeseci kod nje nakon valjda godinu dana,prostor je bio u Petrinjskoj,bezveze apartman.Ona je definitivno na bijelom to se vidi.Priča svakakve gluposti.Ja kada sam bio ne mogu reci usluga je bila ok,pušila dobri kao i uvijek,akcija ok ali fizički je jako pala,zapustila se.Meni pričala kao da radi još samo taj tjedan onda je nema par mjeseci a par dana poslije oglas opet stavila.Znam privatno dosta nekih stvari o njoj i mislim da je pitanje vremena kada će puknuti.Jer ako je sa mnom s kojim je kao ok pričala kako je mogu misliti šta izvodi s drugima.
 
oldie piše pizdarije, totalne gluposti, mislio sam da je prisebniji, ali vidim da siroče nije jebalo baš nešto u životu pa mu je i elena dobra. kao prvo, nigdje nisam napisao da nema dobro tijelo, niti da je stan rupa, upravo obratno. ima bezvezno lice, nije ružno koliko antipatično što onda poprima aseksualan oblik kada se upari s psihotičnom, lažljivom i prevaratnskom spikom. ja sam kod nje došao otuširan i nije mi bio problem ponoviti, ali njena reakcija na moju normalnu izjavu o tome je već bila na rubu vrapča. jebote ljudi mi ovdje u zg raspravljamo da idemo kod psihički poremećenih prostitutki! na zapadu je to nezamislivo, tamo su prostitutke koje toliko koštaju (ne apsolutno, već relativno) jebene dame koje paze da ti ugode u svakom nanotrenutku. a Meki sugerira da bi se trebalo fizički obračunavati! jebote koja zemlja, kakav grad. tako da ekipa koja čita, pročitajte što je Primebil napisao, Elena je freak kojeg nemojte slučajno zvati. otiđite na glavni, prekoputa njenog stana i gurnite dignutu kitu u onu eksponat lokomotivu i biti će vam toplije...da Elena dobra..je, ako si psiho kao i ona
 
oldie piše pizdarije, totalne gluposti, mislio sam da je prisebniji, ali vidim da siroče nije jebalo baš nešto u životu pa mu je i elena dobra. kao prvo, nigdje nisam napisao da nema dobro tijelo, niti da je stan rupa, upravo obratno. ima bezvezno lice, nije ružno koliko antipatično što onda poprima aseksualan oblik kada se upari s psihotičnom, lažljivom i prevaratnskom spikom. ja sam kod nje došao otuširan i nije mi bio problem ponoviti, ali njena reakcija na moju normalnu izjavu o tome je već bila na rubu vrapča. jebote ljudi mi ovdje u zg raspravljamo da idemo kod psihički poremećenih prostitutki! na zapadu je to nezamislivo, tamo su prostitutke koje toliko koštaju (ne apsolutno, već relativno) jebene dame koje paze da ti ugode u svakom nanotrenutku. a Meki sugerira da bi se trebalo fizički obračunavati! jebote koja zemlja, kakav grad. tako da ekipa koja čita, pročitajte što je Primebil napisao, Elena je freak kojeg nemojte slučajno zvati. otiđite na glavni, prekoputa njenog stana i gurnite dignutu kitu u onu eksponat lokomotivu i biti će vam toplije...da Elena dobra..je, ako si psiho kao i ona
Hvala ti što si me prosvijetlio i otvorio mi spoznaju da sam psihički poremećen i uz to da sam očigledno netko tko jebe gabore i ovisničke retardante. Još jednom ti zahvaljujem na tome ali drugi put kad budeš išao do neke od cura koje traže 500 odnosno 1000 kuna za druženje nemoj ići ako imaš 300 kuna u džepu, slobodno se javi jer nakon ovog tvog mišljenja kojim si me osvijestio dugujem ti 200 kn za svaki tvoj idući sex.
 
Ja ne kuzim o cemu vi ovde, Elena je cura za izjebati, to sto ona govori, pametuje, glupira se, vecina njih ce pokusat da izgubi tako koju minutu.
Kod Elene kao sto sam gore napisao, se dodje, daju se pare, ponesi malu cokoladicu, ona ce krenuti sa oralom, okrenes je i jebes.
Zavisi od situacije koliko puta dodjete kod iste, ali nisu one tu da izvode neke ljubavne romanse.
A romanse kostaju.
Kad je trazila 500 dobila je 700 ako je uredno sve bilo.
Ako vam smeta prica onda kod pshihologa malo da sa njim prvo porazgovarate zasto idete kod prodavacica ljubavi pa onda malo sa sobom porazgovarat.
 
Hvala ti što si me prosvijetlio i otvorio mi spoznaju da sam psihički poremećen i uz to da sam očigledno netko tko jebe gabore i ovisničke retardante. Još jednom ti zahvaljujem na tome ali drugi put kad budeš išao do neke od cura koje traže 500 odnosno 1000 kuna za druženje nemoj ići ako imaš 300 kuna u džepu, slobodno se javi jer nakon ovog tvog mišljenja kojim si me osvijestio dugujem ti 200 kn za svaki tvoj idući sex.
A ofakle je ta elena
 
Šta je ovo bezobrazno!


Korisničko ime: Vaterniduo
Telefon: 091/729-1984

Prva slika je ćak bila neki dan na većernjaku.


Onda idemo dalje:



Za onu zadnju zgodnu crnu nisam našao original.

Tko tako mulja i sere nema namjeru pružiti kvalitetnu uslugu. Kriminalna energija do krova po mom mišljenju.

Ali tko boli, nek izvoli. ;-)
 
dobijem danas privatnu poruku sa kontaktom od "super cure", od profila koji je na forumu mjesec dana i bez ijedne objave. cura je naravno bonašica. jel se i vama to događa ili sam samo ja "baksuz"
 
Marija P. Nekulturna brđanka. Ne bi niti da ona meni plati. Počela nešto srati, bahatiti se, pa sam ju izbacio iz auta. Bilo to pred 2 godine...
 
posljednja izmjena od urednika:

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh