BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ne , nije me tražila selfie jer sam već bio kod nje prije cca 2 mjeseca pa su vjerojatno imali evidentirano .
Toliko o tome da ne čuvaju podatke. Nemojte bit ludi i prenapaljeni, ne šaljite im selfije. Ja ih redom sve odjebavam kad kažu da žele selfie. Nije to za nikakvu njihovu sigurnost, jer ako te ne želi nek te pogleda kroz špijunku i nek ne otvori. A preko 90% njih koje traže selfije svakako nisu same u gradu, a možda ni u prostoru. Prema tome, ovo da su "imali evidentirano" je grozno. Bar meni osobno.
 
Ne , nije me tražila selfie jer sam već bio kod nje prije cca 2 mjeseca pa su vjerojatno imali evidentirano .
Toliko o tome da ne čuvaju podatke. Nemojte bit ludi i prenapaljeni, ne šaljite im selfije. Ja ih redom sve odjebavam kad kažu da žele selfie. Nije to za nikakvu njihovu sigurnost, jer ako te ne želi nek te pogleda kroz špijunku i nek ne otvori. A preko 90% njih koje traže selfije svakako nisu same u gradu, a možda ni u prostoru. Prema tome, ovo da su "imali evidentirano" je grozno. Bar meni osobno.
 


Ovu malu sam vidio jos dok je bila u Zadru i toliko mi je napeto izgledala da sam cak razmisljao zaletit se do Zadra, al reko ajde necu bit tolka budala. Nije nitko napisao recenziju, tko zna sta bi me docekalo na vratima.

Cim sam vidio da je stigla u Zagreb, odmah se javim i dogovorim. Lokacija je malo u 3pm, Dubrava. Nije sretna opcija nama sa zapadnog dijela Zagreba ali ajde sta se mora mora se. Cim je otvorila vrata, odmah me uhvatila euforija. Cura izgleda i lijepse uzivo. Stan uredan, higijena vip. Pise independent ali kaze da manager pise poruke.

Sto se tice same akcije sigurno da je bilo i boljih i iskusnijih kurvi, cura ipak ima samo 21 godinu, ali s obzirom da su mlade cure moj tip, izgled je sve kompenzirao. Sitna ali vidi se da je fit, prelijepe prirodne sise, oblikovano dupe.

Trudi se i suraduje, ni jednom pogledala na sat, cak sam ostao par minuta nakon alarma dok nisam ispalio drugi hitac. Zamjerka je sto ne zna bas Engleski.

Za moje ukuse najlijepsa kurva dosad, ponavljam sigurno. Sat vremena 200€.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh