BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Jučer popodne bio sam u Karlovcu kod Lorene mulatkinje, nema linka više na EGE za prilijepiti.
Htio sam kod njene cimerice Hellen jedan kolega je ostavio recenziju ali nije mi se nije odmah javila pa sam otišao kod ove provjerene, bio sam već tri puta ove godine puta kod nje dva puta u Karlovcu i jednom u Zagrebu.
Prva tri puta je bila 200 E za sat s oralom bez gumice, ako si htio nafilati usta onda 250 E a anal 70.
Sad je nabila cijenu na 250 E s oralom bez a lizanja je još 30 E svršavanje usta još 30. Anal je sada 100 E.
Izgleda kao na slikama i ima super tijelo, silikone ali lijepo izgledaju i lijepu usku prćastu guzu a ne trokrilni ormar kao većina Latina.
Super puši, ljubi se, liže jaja i sisa ga duboko u grlo tko je lak na okidaču lako ga matira.
Meni je dala da ju ližem za 250 i nije htjela spustiti na 200 kao stalnome.
Brzo je svršila kod lizanja jer je bila sva mokra još mi je nabijala glavu u picu.
Još je podigla noge u zrak pa sam joj i guzu polizao nije se bunila.
A pica joj je tako uska i vlažna ova je jedna od najužih kurvi a uopće cura što sam karao kao da jebeš djevicu.
Obično imam problema s kondomom karati ali ova je bila sva mokra i uska da nije ni trebala lubrikant. Ispuco sam jedan hitac u doggyu pa smo se malo mazili onda u obrnutoj kaubojki a na kraju završili u 69 i tu je bio finale.
Zadnji put sam u Zagrebu u 4 mjesecu jebo ju u guzu i tu je još uža.
Plus -izgled, dobar oral, godine, uska, vlažna, osjetljiva mesnata pica, laki dogovor.
Minus- nabila je cijene i naplaćuje sad dadatne usluge , komunikacija preko prevoditelja i dogovara sve preko agenta.
 
Hajde da se ne zavaravamo. Ovaj se sport mora dozirati, inače se može otići u gadnu dubiozu, financijske probleme. I to ne samo kad je EGE u pitanju. Ako je cura OK i fer, a uz to ako izgleda dobro i ukoliko joj je usluga na razini tada popuste kočnice. Evo na primjer na "tetumaju" i njenu kolegicu sam samo jedan mjesec stukao 900 eura, Tina Ukrajinka me koštala u samo dva tjedna 600, kod Dafne (sada Lisa) ovaj mjesec, a tek je 20., 350, dakle zavrnite slavinu, stavite jaja u škripac ili radite još jedan posao u fušu. Ili kao što kolege savjetuju, ostavite cigarete ili pijte espresso doma i imate za jedan do dva odlaska mjesečno.
Ako ne zaradujes barem 1300 eura mjesecno nemoj n
Jbg
Mene je jučer istjerala iz stana
Došao na lokaciju , ulazim sve 5 super, tijelo stvarno brutalno dobro, platim idem pod tus

Jbg
Mene je istjerala iz stana
Dođem na lokaciju sve 5 super, tjelo stvarno brutalno platim joj i idem pod tuš , otusiram se i onda počnu problemi.
Čim sam izašao iz kupaone gol pogleda i počne govoriti , sory baby not not i vraća novce.
Pitam ju ljepo u čemu je problem ona opet počne no baby no go sory baby no go i daje mi odjeću da se obucem , objašnjava joj da možemo i polagano bez hardcore akcije ali odbija. Zbilja ne kužim da barem nije mogla probati pa onda reći da nemoze
Da nemas mozda psorijazu?
 
Jučer popodne bio sam u Karlovcu kod Lorene mulatkinje, nema linka više na EGE za prilijepiti.
Htio sam kod njene cimerice Hellen jedan kolega je ostavio recenziju ali nije mi se nije odmah javila pa sam otišao kod ove provjerene, bio sam već tri puta ove godine puta kod nje dva puta u Karlovcu i jednom u Zagrebu.
Prva tri puta je bila 200 E za sat s oralom bez gumice, ako si htio nafilati usta onda 250 E a anal 70.
Sad je nabila cijenu na 250 E s oralom bez a lizanja je još 30 E svršavanje usta još 30. Anal je sada 100 E.
Izgleda kao na slikama i ima super tijelo, silikone ali lijepo izgledaju i lijepu usku prćastu guzu a ne trokrilni ormar kao većina Latina.
Super puši, ljubi se, liže jaja i sisa ga duboko u grlo tko je lak na okidaču lako ga matira.
Meni je dala da ju ližem za 250 i nije htjela spustiti na 200 kao stalnome.
Brzo je svršila kod lizanja jer je bila sva mokra još mi je nabijala glavu u picu.
Još je podigla noge u zrak pa sam joj i guzu polizao nije se bunila.
A pica joj je tako uska i vlažna ova je jedna od najužih kurvi a uopće cura što sam karao kao da jebeš djevicu.
Obično imam problema s kondomom karati ali ova je bila sva mokra i uska da nije ni trebala lubrikant. Ispuco sam jedan hitac u doggyu pa smo se malo mazili onda u obrnutoj kaubojki a na kraju završili u 69 i tu je bio finale.
Zadnji put sam u Zagrebu u 4 mjesecu jebo ju u guzu i tu je još uža.
Plus -izgled, dobar oral, godine, uska, vlažna, osjetljiva mesnata pica, laki dogovor.
Minus- nabila je cijene i naplaćuje sad dadatne usluge , komunikacija preko prevoditelja i dogovara sve preko agenta.
Kurvi jos moras nadoplatiti da joj ti cinis uslugu (lizanje)?!
 
Znaci kad lik lize kurvi šupak I pizdu I još okolo priča I piše o tome.

Problem kurve van Hrvatske je to što je pregazilo 1) brazilsko selo odakle se rodila, 2) pa veći brazilski grad gdje se otisla, 3) svi pomorci I stranci koji su taj grad posjetili... I tako.
Onda je došo Ico u Karlovac da to poliže sa šupkom :)

Prekrasno, zamisli sve te kurčine koje je ona primila prije upotrebe kondoma.
 
Znaci kad lik lize kurvi šupak I pizdu I još okolo priča I piše o tome.

Problem kurve van Hrvatske je to što je pregazilo 1) brazilsko selo odakle se rodila, 2) pa veći brazilski grad gdje se otisla, 3) svi pomorci I stranci koji su taj grad posjetili... I tako.
Onda je došo Ico u Karlovac da to poliže sa šupkom :)

Prekrasno, zamisli sve te kurčine koje je ona primila prije upotrebe kondoma.

S cim se ti zamaras 🤣
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh