BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Večeras sam bio sa jednom brazilkom nažalost I podsjetila me je šta je to prava rasna brazilka..

Podjsetilo me Brazila. Tad sam bio točno ima 12 godina, osmi mjesec je bio, kolovoz. Tu sam jebavao te Brazilke prvi puta, I tad sam bio sa jednom najljepsom u klubu. Da shvatite, nije to klub kako danas, vec to je tada bila klasicna birtija brazilska, ali ogromna, I sa krevetima u pozadini. I tad se jebavalo za 50 reala a to je bilo cini mi se 25 dolara. Pola sata nije ti vise trebalo. A mogu mislit sta je tek bilo 20 godina prije mene...
Uglavnom ova sad je bila jos bolja od one najbolje u brazilu. Jedino sto ima silikone, ali klitoris joj je ogroman. Uz to, taj poseban miris rasne brazilke, I t kemija I jezik... tesko je to objasniti.
Kad se bijela picka ide direktno usporedit sa pravom ransom brazilkom - to ne moze.
Brazilku mozes ozenit I volit samo zbog picke, dok bijelkinju ne mozes - nju moras volit da bi je ozenio.
I tako, prico sam malo s njom preko mobitela I prevoditelja, a prije 12 godina to nisi imao, a onda me I izmasirala.
Na kraju sam se sjetio kako sam star I moram u mirovinu, s nekom bjelkinjom , jer nije mi se mogao dignut drugi put iako ova mala je bila nevjerojatna...

Nadjite je, Catarina s recencijama, iz Brazila...
 
Znači pola sata za 130e i 2 pucnja, to je nešto novo bome
Pa kažem vam, treba tražiti. I ako neće, tko ih jebe. Ima koje hoće. Kada budu gladne sve će moći 😂 Ona mala Mariah je isto prvotno tražila 130€ za pola sata, eto je sad, traži 100€ za pola sata. Isto se možda može nažicati dva pucnja za 30 minuta. Možda netko uspije 2 pucnja, možda ne. Tko ih jebe. Bitno je tražiti pa ide ide, nejde, nejde. Ova Suzy je prvotno tražila 150€, rekoh aj za 120€, kaže može minimalno za 130€. A odmah sam pitao za dva pucnja. Pa je rekla da može. Doći će cica na kolica kad mu zagusti...
 
Večeras sam bio sa jednom brazilkom nažalost I podsjetila me je šta je to prava rasna brazilka..

Podjsetilo me Brazila. Tad sam bio točno ima 12 godina, osmi mjesec je bio, kolovoz. Tu sam jebavao te Brazilke prvi puta, I tad sam bio sa jednom najljepsom u klubu. Da shvatite, nije to klub kako danas, vec to je tada bila klasicna birtija brazilska, ali ogromna, I sa krevetima u pozadini. I tad se jebavalo za 50 reala a to je bilo cini mi se 25 dolara. Pola sata nije ti vise trebalo. A mogu mislit sta je tek bilo 20 godina prije mene...
Uglavnom ova sad je bila jos bolja od one najbolje u brazilu. Jedino sto ima silikone, ali klitoris joj je ogroman. Uz to, taj poseban miris rasne brazilke, I t kemija I jezik... tesko je to objasniti.
Kad se bijela picka ide direktno usporedit sa pravom ransom brazilkom - to ne moze.
Brazilku mozes ozenit I volit samo zbog picke, dok bijelkinju ne mozes - nju moras volit da bi je ozenio.
I tako, prico sam malo s njom preko mobitela I prevoditelja, a prije 12 godina to nisi imao, a onda me I izmasirala.
Na kraju sam se sjetio kako sam star I moram u mirovinu, s nekom bjelkinjom , jer nije mi se mogao dignut drugi put iako ova mala je bila nevjerojatna...

Nadjite je, Catarina s recencijama, iz Brazila...
Ubaci link kada pišeš recenziju.
 
Pa nije valjda i da oni (Nepalci, Indici ecet) tamane po Ege...
Da, i meni je rekla jedna da joj dolaze takvi u zadnje vrijeme, a smrdljivi su i ne daju se pod tuš...

Malo odoh na more ovaj tjedan i napokon mi se poklopilo da sam joj u blizini, čekam ju već dosta dugo da dođe bliže Zagrebu. Dogovor vrlo lagan, odmah šalje adresu i popis usluga, ukratko sve što mi treba. Uđem, čeka me u rozom donjem rublju, odmah presretan jer je mala baš lijepa, nekako posebna, s tom kosom. Engleski joj slab, uz translate sve pet, dogovaram 45 min, 2 pucnja 150. Usluga super, nauljila se, pušenje lijepo bez kondoma, french kiss isto može, licking može, baš uživa pri tome (i ja isto, savršeno glatka pica, nigdje nikakve dlačice), čak je i ona mene malo po tijelu lizala, sve to onako senzualno, baš me napalila, skoro cijelo vrijeme gleda u oči. Akcija prvo cowgirl, i naravno pucam skoro odmah. Malo priče, zatim masaža, čak ok, rukama i laktovima malo jače. Krećemo drugu rundu sve isto, samo veli može doggy, ajde može. Kakav doggy je to bio, najbolji do sad, takvu poziciju napravi s tijelom, i onda se nabija, twerka, sve se lijepo vidi, fenomenalan pogled na sve. Čak sam dosta i izdržao obzirom na sve to, minut dvije nakon pucnja zvoni alarm, prošlo 45 min. Nudi mi tuš nakon tih 45 min, odem se oprati, još se ljubimo malo, pitam ju koliko sam dužan (nije me ništa tražila na početku), veli kako smo rekli, 150. Baš je bombončić mala, idem odmah ponovno ako dođe do Zagreba.
Jedini minus mi je lokacija, četvrti kat bez dizala i bez klime u sobi, cijeli sam mokar bio.
 
Pa kažem vam, treba tražiti. I ako neće, tko ih jebe. Ima koje hoće. Kada budu gladne sve će moći 😂 Ona mala Mariah je isto prvotno tražila 130€ za pola sata, eto je sad, traži 100€ za pola sata. Isto se možda može nažicati dva pucnja za 30 minuta. Možda netko uspije 2 pucnja, možda ne. Tko ih jebe. Bitno je tražiti pa ide ide, nejde, nejde. Ova Suzy je prvotno tražila 150€, rekoh aj za 120€, kaže može minimalno za 130€. A odmah sam pitao za dva pucnja. Pa je rekla da može. Doći će cica na kolica kad mu zagusti...
Vi što pucate prebrzo trebate se pravit ludi pa nastaviti u istom kondomu udarat u nju bez vađenja do drugog pucnja. :)
 
Pa kažem vam, treba tražiti. I ako neće, tko ih jebe. Ima koje hoće. Kada budu gladne sve će moći 😂 Ona mala Mariah je isto prvotno tražila 130€ za pola sata, eto je sad, traži 100€ za pola sata. Isto se možda može nažicati dva pucnja za 30 minuta. Možda netko uspije 2 pucnja, možda ne. Tko ih jebe. Bitno je tražiti pa ide ide, nejde, nejde. Ova Suzy je prvotno tražila 150€, rekoh aj za 120€, kaže može minimalno za 130€. A odmah sam pitao za dva pucnja. Pa je rekla da može. Doći će cica na kolica kad mu zagusti...
Zato jer sad radi preko kurca. Bio sam kod nje pred mj dana i pred 3dana. Prvi je bio 11/10 experience drugi put 3-4/10. Znaci sve moguce turn off, jedino zbog dupeta nije jedinica
 
Bio kod ove ono mixed feeling.
Prvo me pimp zavlačio 15 minuta dok se nije oslobodila, dakle upitna higijena ne vjerujem da se istuširala između i to mi je bio veliki turn off.
Cura je inače slatkica, jedno od najljepših lica (barem meni). Sicusna je. Ono što mi je zasmetalo su umjetne sise ne baš sjajno odrađene, ne znam što joj je trebalo jer vjerujem da su i prije bile više nego ok.
U akciji se trudi, dobro pušenje bez, ne boji ga se staviti cijelog, liže jaja, meni osobno najbolji dio susreta.
Sex u tri klasične poze , meni nabolji u dogiju, dva pucnja u sat vremena 200 mašnica.
Da li bih ponovio, nisam siguran. Mislim da ću neko vrijeme pauzirati od ovog sporta jer mi je sve teže naći neku koja mi je zanimljiva.
 
Nažalost daleko najgore iskustvo do sada. Ima više profila pa su mi promaknule neke recenzije o njoj. Također imao sam malo vremena a ona mi se javila, dok ostale koje sam pikirao nisu ( tj.javile su se kasnije).
Otvara vrata s mobitelom u ruci, i okreće leđa te ide u sobu i pušta me samog u dnevnoj sobi. Doček i bonton nikakav.
Akcija, bez ljubljenja, okreće glavu...vidim nakon par min da nije čista, smrdi dole. Razmišljam da odem ali nije bez veze ona izreka "glup si ko kurac" i nekako je odradim. Odmah odlazim pod tuš 20 min da isperem taj šug sa sebe i put izlaza.
Ocjena 0/5. Prljava i smrdi, nepripremljena, nema bontona. Izgleda dobro, no ne bi ponovio ni da mi netko plati.
Dakle, odvratno iskustvo i žalim što sam ostao.
 
Nažalost daleko najgore iskustvo do sada. Ima više profila pa su mi promaknule neke recenzije o njoj. Također imao sam malo vremena a ona mi se javila, dok ostale koje sam pikirao nisu ( tj.javile su se kasnije).
Otvara vrata s mobitelom u ruci, i okreće leđa te ide u sobu i pušta me samog u dnevnoj sobi. Doček i bonton nikakav.
Akcija, bez ljubljenja, okreće glavu...vidim nakon par min da nije čista, smrdi dole. Razmišljam da odem ali nije bez veze ona izreka "glup si ko kurac" i nekako je odradim. Odmah odlazim pod tuš 20 min da isperem taj šug sa sebe i put izlaza.
Ocjena 0/5. Prljava i smrdi, nepripremljena, nema bontona. Izgleda dobro, no ne bi ponovio ni da mi netko plati.
Dakle, odvratno iskustvo i žalim što sam ostao.
Kako joj i ime kaže, ajme
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh