BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Započeo kontakt s curom iz linka, odgovorila onom automatskom porukom s cijenama i da kazem u koje vrijeme zelim zakazati termin, napisao sam za 45 minuta, rekla da je nedostupna tada i sada vise ne odgovara.

Oooobavezno neka netko napise recenziju ako posjeti 😀
Slabo ce tko ici kod nje za 350-400/h. Suludo. Za te pare odes do Villacha, platis upad u Wellcum, okrenes 2-3 cure, pojedes i popijes
 
Maksimalno na ege kaj idem je 150€ sat, 100€ pol sata, ove za vise me ne zanimaju, picka im nije zlatna
Isto tak. I to ak idem na pola sata obavezno pitam jel oral bez kondoma i može li dva pucnja (nekad uspije, nekad ne). Sve mi se čini da na 10 negativnih recenzija dođe 1 pozitivna. Kaže lik platio sat vremena i izašao van za 20 minuta. I takve priče. Ne znam čime one to cijene svoj izgled da za dva pucnja traže po 200€ ili više. Mislim, mogu tražiti, dokle god ima onih koji će plaćati.
 
Isto tak. I to ak idem na pola sata obavezno pitam jel oral bez kondoma i može li dva pucnja (nekad uspije, nekad ne). Sve mi se čini da na 10 negativnih recenzija dođe 1 pozitivna. Kaže lik platio sat vremena i izašao van za 20 minuta. I takve priče. Ne znam čime one to cijene svoj izgled da za dva pucnja traže po 200€ ili više. Mislim, mogu tražiti, dokle god ima onih koji će plaćati.
Da to obavezno, oral bez kondoma mora biti, a dva puta mora biti u 1h i jednom u 30min, to je po meni normalno i kak mora bit, a ove fore da dam za sat vremena i da me tjera van nakon 20 min e onda vraca lovu boli me ona stvar

Ali dok ima ekipe kojima je lova ko wc papir mogu takve cijene stavljat..
 
Da to obavezno, oral bez kondoma mora biti, a dva puta mora biti u 1h i jednom u 30min, to je po meni normalno i kak mora bit, a ove fore da dam za sat vremena i da me tjera van nakon 20 min e onda vraca lovu boli me ona stvar

Ali dok ima ekipe kojima je lova ko wc papir mogu takve cijene stavljat..
Najbolje onda ako se dogovoris za sat vremena, dodes tamo i kazes, evo love za pola sata, ako je sve u redu, produzit cemo na sat vremena.
 

Bio jucer, ok je, puno melje ali je ljepa i akcija je solidna, ona je na slikama, higijena 10/10 mislim da je samo jos danas u Ri., kaze da ide doma da joj pun kurac indijaca, da se nikad vise ne vraca u Hr. radi njih, da su u grckoj ljudi cisci i nema indijaca... dogovor je nazalost preko nekog retardiranog agenta koji mi je uskratio ovu ljepoticu jer nije odgovarao na poruke za nju a cimerica je od Anne, i kaze da cijeli dan nikog nije imala, jebo pas usi agentu...

Cimerica o kojoj pricam je

 

Bio jucer, ok je, puno melje ali je ljepa i akcija je solidna, ona je na slikama, higijena 10/10 mislim da je samo jos danas u Ri., kaze da ide doma da joj pun kurac indijaca, da se nikad vise ne vraca u Hr. radi njih, da su u grckoj ljudi cisci i nema indijaca... dogovor je nazalost preko nekog retardiranog agenta koji mi je uskratio ovu ljepoticu jer nije odgovarao na poruke za nju a cimerica je od Anne, i kaze da cijeli dan nikog nije imala, jebo pas usi agentu...

Cimerica o kojoj pricam je

Pa nije valjda i da oni (Nepalci, Indici ecet) tamane po Ege...
 
Pa nije valjda i da oni (Nepalci, Indici ecet) tamane po Ege...
I ja sam se cudio, kaze ona da da, i da su odvratni, smrdljivi, nedaju se ca, rade drame a agent ih salje, kaze da u grckoj radi za ozbiljniju agenciju di bira klijantelu, te da u grckoj se vise naplacuju dodatne usluge pa i ona bolje zaradi i to je razlog zasto se nece vracat u Hr....

Ja moram priznat ne kuzim te cure koje rade za Agencije, uzimaju im pola para za bookirat stan i odgovarat na smsove, a nemaju nikakvu kontrolu koje pacijente agencija salje, a znas da na svjetu ima svakakvih debila, tj vise debila nego normalnih...

Zadnji puta mi ona preslatka brazilka Naomi rekla da radje odradi sve sama i pola tipova za skoro isto para, a sam bira, obavezno radi video call prije susreta, sta u potpunosti razumijem, ako moze birat zasto nebi, i mi biramo ne jebat gabore za pare, pa zasto nebi i one, dapace više cijenm kad cura na taj nacin drzi to sebe, kurva ili ne...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh