BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Najbolje potrosenih 150e za sat. Ima vise kila neg na slikama, al sve oslo u dupe i sise, prava bomba. Ljubi se ko da nema sutra, svrsila dok je lizao, BJ bez vrhunski, seks koja god poza uzivi se. U licu meni prelijepa. Lokacija Jaruscica. Prvo me agent poslao u Dezalicevu, pa popizdio, al dobro da sam odlucio potegnut na Jaruscicu. Ima i ogledalo pored kreveta sto pojacava dojam. Jedino me probala potjerat ranije, al joj pokazao u koliko sati je bila zadnja poruka od pimpa i da je to vrijeme mog dolaska. To je dobra fora za inace ako vas probaju potjerat ranije.
 
Od ovih što si stavio preporuka za ViktoriaDraga i Manu. ViktoriaDraga milfica, dobro puši i dobro se jebe, a što se tiče Manu, meni osobno jedna od top cura što sam bio, a bio sam kod Katty, Gia, Chiare.... svih ovih koje su tu sa najboljim recenzijama. U srijedu sam bio sam Manu a juče sa Katty ali mi je Manu bolje sjela, stvarno draga cura, voli pričati, može bilo koja poza, pušenje vrhunski, tuširanje skupa, GFE, možeš udarat jako, još mi naredila da ju polako gušim, hvatam za kosu i na kraju sam joj "morao" lizat pičko dok nije svršila. Platio 1h ostao skoro 2. Ali i sve pohvale za Katty, o njoj več sve napisano. Ako bi dao ukupnu ocjeno Katty 10/10 a Manu 10.1/10, mrvicu bolje.
 
Ja sam bio kod viktorie drage prije možda godinu dana. Meni nije sjela, nisam se mogo narajcat dovoljno da svršim, al se ona fakat trudila, dobro izgleda za godine (ja sam gro mlađi od nje). Ima odlično tijelo i dobro se jebe.
 
Reko da napišem osvrt na našu čestu gošću u ovim krajevima
Tko je bio, zna o čemu pričam, apsolutno možda i najbolja cura koja je često U HR.
Sve je kako treba, od izgleda, akcije, zajebancije, engleskog, izbor sa kojim ne možete pogriješiti.
Jaka jaka preporuka, jedino bih možda upozorio da nije za doći i isprazniti se na brzinu, bas je onako za laganini uživanciju. Ispoštujte je i vratiti će vam isto, kažem, rijetka pojava u ovom sportu.
 
Obavio pregled, gljivicna infekcija je, nikad ju imao u zivotu, al eto odmah sam posumnjao da je to po smradu. Bio sam kod 2 kurve vec s gljivicnom infekcijom i moze se rucnikom prenosit kojim se brises ak se ne opere dobro. Al to jos prije 2 tjedna, vjv nisu u zgu vise
Mene vide zanima odakle tolko love. To ih je bilo barem 3 po tjednu. Znaci to je tjednontoislo cca 600€ sto je 2400 mjesečno. Plus još sigurno 1000 za druga 2 tjedan. Pa to su nwcoje 3 plaće. Ljudi krampaju 8 h za to a on to skori na escosr dame u mjesec i 2 tjedna.
 
Mene vide zanima odakle tolko love. To ih je bilo barem 3 po tjednu. Znaci to je tjednontoislo cca 600€ sto je 2400 mjesečno. Plus još sigurno 1000 za druga 2 tjedan. Pa to su nwcoje 3 plaće. Ljudi krampaju 8 h za to a on to skori na escosr dame u mjesec i 2 tjedna.
Ja cu ti odgovoriti umjesto njega. Postoje razliciti poslovi sa razlicitim placama, postoji i poduzetnistvo koje mozes i sam pokrenuti i zarađivati onoliko koliko si sposoban. Ne znam sto ti nije jasno tu, love ima svugdje, samo je netko bolji u znanju kako je pomupiti.
 
Ja cu ti odgovoriti umjesto njega. Postoje razliciti poslovi sa razlicitim placama, postoji i poduzetnistvo koje mozes i sam pokrenuti i zarađivati onoliko koliko si sposoban. Ne znam sto ti nije jasno tu, love ima svugdje, samo je netko bolji u znanju kako je pomupiti.

Nije da me briga, al lik ima tek 20 god.

Ako on sa 20 god., na vlastitu sposobnost i iz vlastitih prihoda si može priuštit da troši 2-3k eura na mj na kurve, onda motaj kablove 🤣.
 
Mene vide zanima odakle tolko love. To ih je bilo barem 3 po tjednu. Znaci to je tjednontoislo cca 600€ sto je 2400 mjesečno. Plus još sigurno 1000 za druga 2 tjedan. Pa to su nwcoje 3 plaće. Ljudi krampaju 8 h za to a on to skori na escosr dame u mjesec i 2 tjedna.
Ili je nekakvi privatnik., "gazda" za kojeg radi 15-20 ljudi., pa si to moze priustit... ali ni to nije dugog daha jer znam di je "gazda" sa ozbiljnom spedicijom nedavno propao., (50 kamiona) a u pitanju samo provodi, siroko društvo žderanje i lokanje, za sex nisu bili sposobni ni s viagrom, da jesu jos bi bio i u vecoj financ dubiozi po ovim cijenama brazileri i ostalih dama...
Neki malo bolje placeni menađeri, bankari i advokati ne vise po forumu...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh