BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ekipa ima neki problem na ege sa tim ženskama ili sta, 3 dana pokusavam dog kakvu jebačinu... Ili seen ili se dogovorimo pa je vise nema koji k, ili je u meni problem?
Kakav savjet ovih iskusnih hahaha.
 
Evo horor priče

Dodjes da bi sreo ovu

Jaque 541109


A dodje ti ova.
Jer misli da su slične, da ćeš doći napaljen, pa ćeš se zadržati.

Alice 529336

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
😭

Pa i nije tako loša, gdje je u Rijeci? Jesi se okrenuo ili si je odradio kad si već došao?
 
Pa bio sam za novu godinu u Riu sa 2 cure koje upoznah u zgu,a inace su iz SP-a.
I par njih sto su iz BelloH....pricaju portugalski I sa njima pricam portugalski.
Bio sam I na Ibizi sa nekima znam o cemu pričam.

50 usd noc ???
Pa debilu vece su rukovoditeljske place u Brazilu nego u RH...ima u brazilu sirotinje al ima I pun kurac bogatasa I srednjeg sloja odi u Sao Paolo pa vidi kak se živi.

Ti si moj kurac a ne pomorac. Nisi otputovao dalje od Podsuseda.
A obitavaš po Vrapču.

30 eur noc 😀 hahaha
Ne mogu se spustiti na tvoj nivo da bi s tobom polemiziro. Izgleda da neznaš ni pročitati napisano a piše " zadnji put bio u Brazilu prije 10 god. "
 
Evo jos malo rijeci hvale za gospođicu:


Zna engleski, moze se jako lijepo popricat s njom. Izrazito kulturna i ugodna.

Izgleda jos bolje uzivo.

Jebacina perfektna makar malo teze prima veci alat, al izdrzi ona to sampionski.

10/10 topla preporuka, moja najdraza kurva do sad.
 
Došla ponovo ili fejk ogl?

Oglas na EGE i u Sao Paolu (Brazil). Zanimljivo da je cijena viša nego što što je tražila dok je bila u Ri.
 
Bio kod

Ne znam da je ona na slikama. Ako je, dobro su retuširane. Bila je tamnija sigurno. Ali, svejedno dobra. Sitna, uzak struk, dosta mlada. Ne puno starija od onoga što piše.

Dogovor je bio sat vremena samo anal.
Čim sam došao skužio sam da ništa od GFE, pošto je bila distancirana.
Da nisam bio napaljen da joj razjebem guzicu, nebi ostao radi tog distanciranja.

Kaže ona da je jedno svršavanje ako rokam samo u guzicu. Reko dobro, jer znam da ne svršavam lagano i da me zato neće zajebati.
To je još jedan minus i radi toga također nebi ostao.

Tuširanje, ručnik nije smrdio, ne znam jel bio čist.

Počnemo, odmah navlači kondom, kažem ja neću pušenje jer mi je sa kondomom bezveze, idem razjebati tu rupu.

Malo sline, prst unutra da se navikne. Nije ni lubrikant stavljala.
Guzica uska i dobro to izgleda dok se meće.
Namjerno sam je išao jebati što jače mogu, skoro ga skroz izvlačio pa nazad, kut odozgo, samo da dobije dobro i da ne budu lagane pare.
Brzo se počela izmicati i pričati kako joj je vruće, a ono guzica boli.

Tako sam i izgubio par minuta na njeno prenemaganje.

Uglavnom, tako u krug, doggy, reverse kaubojka, s boka. Počeo metati u misionarki, kaže ona da bi u pičku.

Reko dobro, aj da više završim.

Poslije spike kako sam ja bio drugi kojem je dala guzicu. Kao da sam retardiran.

Sveukupni dojam, jako bezveze.
300 eura lakši, praznih jaja, ali sam također zadovoljio potrebu da neku tako trpam.

Nebi nikako ponovio.
 
Iskustva sa ove dvije? Ili opcenito sa dvije iz oglasa? Hvala
 
Iskustva s obe dvije. Ili opcenito trojac sa dvije cure iz oglasa? Hvala
 
Bio kod

Ne znam da je ona na slikama. Ako je, dobro su retuširane. Bila je tamnija sigurno. Ali, svejedno dobra. Sitna, uzak struk, dosta mlada. Ne puno starija od onoga što piše.

Dogovor je bio sat vremena samo anal.
Čim sam došao skužio sam da ništa od GFE, pošto je bila distancirana.
Da nisam bio napaljen da joj razjebem guzicu, nebi ostao radi tog distanciranja.

Kaže ona da je jedno svršavanje ako rokam samo u guzicu. Reko dobro, jer znam da ne svršavam lagano i da me zato neće zajebati.
To je još jedan minus i radi toga također nebi ostao.

Tuširanje, ručnik nije smrdio, ne znam jel bio čist.

Počnemo, odmah navlači kondom, kažem ja neću pušenje jer mi je sa kondomom bezveze, idem razjebati tu rupu.

Malo sline, prst unutra da se navikne. Nije ni lubrikant stavljala.
Guzica uska i dobro to izgleda dok se meće.
Namjerno sam je išao jebati što jače mogu, skoro ga skroz izvlačio pa nazad, kut odozgo, samo da dobije dobro i da ne budu lagane pare.
Brzo se počela izmicati i pričati kako joj je vruće, a ono guzica boli.

Tako sam i izgubio par minuta na njeno prenemaganje.

Uglavnom, tako u krug, doggy, reverse kaubojka, s boka. Počeo metati u misionarki, kaže ona da bi u pičku.

Reko dobro, aj da više završim.

Poslije spike kako sam ja bio drugi kojem je dala guzicu. Kao da sam retardiran.

Sveukupni dojam, jako bezveze.
300 eura lakši, praznih jaja, ali sam također zadovoljio potrebu da neku tako trpam.

Nebi nikako ponovio.
To brate...neka si je izudara....ja neki dan uzeja gel za čvrstinu...isto san udara bome lipih 45-50 min
 
Bio kod

...
Da nisam bio napaljen da joj razjebem guzicu, nebi ostao radi tog distanciranja.

Kaže ona da je jedno svršavanje ako rokam samo u guzicu. Reko dobro, jer znam da ne svršavam lagano i da me zato neće zajebati.

..., idem razjebati tu rupu.

Malo sline, prst unutra da se navikne. Nije ni lubrikant stavljala.
Guzica uska i dobro to izgleda dok se meće.
Namjerno sam je išao jebati što jače mogu, ..., samo da dobije dobro i da ne budu lagane pare.
Brzo se počela izmicati i pričati kako joj je vruće, a ono guzica boli.

Tako sam i izgubio par minuta na njeno prenemaganje.

Uglavnom, tako u krug, doggy, reverse kaubojka, s boka. Počeo metati u misionarki, kaže ona da bi u pičku.

300 eura lakši, praznih jaja, ali sam također zadovoljio potrebu da neku tako trpam.

Nebi nikako ponovio.
Bio si na nekom UFC meču čini mi se 😒
 

Riječani imate sreće, Olga je otišla do vas.
Naaajbolja žena koju sam upoznao ikad!!! Ugodna opuštena i poštena.
Točno ta sa slika. Totalno ti se preda. Strastveno se ljubi, grli te i rukama i nogama, privlači te k sebi. Specijalni talent za bj. Prima te za glavu, gleda, uzdiše, no ništa pretjerano i ne čini se kao gluma.
Bomba od strastvene žene. Nadam se da će se vratiti u ZG. 🥰

Čini mi se da preferira dogovor barem dan unaprijed :unsure:
 
Poučci dana

Profil je bio točan curka ko sa slika. Dogovoren standard GFE komplet. Ja dolazim nasmijan a ona me gleda koda sam došo provest ovrhu. Sve nešto bezvoljno, engleski baš i ne kuži najbolje. Neko slavensko djevojče.
Nakon tuša, kleči ona na krevetu i drži zapakiranu kabanicu u ruci i govori/gestakulira da se legnem. :rolleyes:

Posto sam alergičan na takve "protokole" jer već znam da takve žene ne trpe bliskost i jedva čekaju da odrade. No ajde dajmo joj šansu. legnem ja i usput joj isčupam kabanicu iz ruke i stavim na stolić :p

Pribliim joj se i kao sad ću je nježno,... a ona se odmakne i kaže mi mrko i odriješito I don't kiss!
E sad je bilo dosta.
Pristojno i ko fol zbunjeno reko ja njoj Must be some mistake with manager. Ok no problem.
Ustajem i počinjem se oblačit.

Gleda me ona zbunjeno, valjda si misli, pa sve sam ih dosad tako otpilila i svaki svejedno ostao :oops:
Kaže ona I will call manager and check
Ništa joj ne odgovaram i dalje se oblačim.
Skuži ona to je to, ne može više ispravit stvar i vraća mi vreću bonbona.

Još probam neki small talk da baš ne bude neugodna tišina dok se oblačim, ali mala samo odgovara ne ponjimaju :)

Odo ja i javim manageru, sorry al nema ti GFE-a kod ove djevojke.
Javlja on nakon par minuta, ajd vrati se, sve sam joj objasnio, bit će pravi GFE.

Pa jesi ti normalan! Nakon onako mrskih pogleda ne bi se vratio ni da ona meni pokolni bonbone.
Šta ja znam koja je njena priča? Nisam ja ljut na curku i ne želim da radi nešto što joj ne paše.
Al bome neću ni ja djelit bonbone okolo a da se osjećam deprimirano kao ovrhovoditelj nakon posjete.

Nekak mi se čini da se mala ponašala puno pristojnije i nije se bahatila ostalim posjetiocima.


Uglavnom poučak1:
Ako se curka ne nasmije kad uđeš i ako te barem ne zagrli to je već veliko upozorenje da se ugodno pozdraviš, zaželiš joj ugodan dan i đenja.
Jer ako se ne trudi da se osjećaš ugodno odma na početku sigurno se neće truditi niti kasnije.
Ok, neka moda osjeća nelagodu ili nervozu pa se samo treba opustiti. No ako se ne opusti nakon prvih 5 min ugodnog razgovora sigurno će cijeli sastanak proć loše i bolje je to otkazati.

Poučak2:
Ako curka izbjegava ili odbija dogovorene usluge, nema rasprave, manager, nisam znala, ajde ipak budem i ostale fore. Kažem možda nije ona kriva, ali tu je kraj, gotovo, fajrunt, kaput, odlazim.
Pa se vi dogovarajte kako ćete sa sljedećim.
Kad bi takvo nešto doživile od nekoliko posjetitelja da vidiš kako bi im se brzo promijenio pristup.

Najgluplje mi je kad pročitam od nekog - nije htjela ovo ono, i onda sam ju (iz osvete) nakanto, razvalia, uništia, rastavio na faktore .... :cry:
Manite se toga ljudi, uživajte sa poštenim ženama, a od ostalih otiđite čim primjetite muljaže. odma i bez razmišljanja i onda ćemo svi više uživati.
 
Poučci dana

Profil je bio točan curka ko sa slika. Dogovoren standard GFE komplet. Ja dolazim nasmijan a ona me gleda koda sam došo provest ovrhu. Sve nešto bezvoljno, engleski baš i ne kuži najbolje. Neko slavensko djevojče.
Nakon tuša, kleči ona na krevetu i drži zapakiranu kabanicu u ruci i govori/gestakulira da se legnem. :rolleyes:

Posto sam alergičan na takve "protokole" jer već znam da takve žene ne trpe bliskost i jedva čekaju da odrade. No ajde dajmo joj šansu. legnem ja i usput joj isčupam kabanicu iz ruke i stavim na stolić :p

Pribliim joj se i kao sad ću je nježno,... a ona se odmakne i kaže mi mrko i odriješito I don't kiss!
E sad je bilo dosta.
Pristojno i ko fol zbunjeno reko ja njoj Must be some mistake with manager. Ok no problem.
Ustajem i počinjem se oblačit.

Gleda me ona zbunjeno, valjda si misli, pa sve sam ih dosad tako otpilila i svaki svejedno ostao :oops:
Kaže ona I will call manager and check
Ništa joj ne odgovaram i dalje se oblačim.
Skuži ona to je to, ne može više ispravit stvar i vraća mi vreću bonbona.

Još probam neki small talk da baš ne bude neugodna tišina dok se oblačim, ali mala samo odgovara ne ponjimaju :)

Odo ja i javim manageru, sorry al nema ti GFE-a kod ove djevojke.
Javlja on nakon par minuta, ajd vrati se, sve sam joj objasnio, bit će pravi GFE.

Pa jesi ti normalan! Nakon onako mrskih pogleda ne bi se vratio ni da ona meni pokolni bonbone.
Šta ja znam koja je njena priča? Nisam ja ljut na curku i ne želim da radi nešto što joj ne paše.
Al bome neću ni ja djelit bonbone okolo a da se osjećam deprimirano kao ovrhovoditelj nakon posjete.

Nekak mi se čini da se mala ponašala puno pristojnije i nije se bahatila ostalim posjetiocima.


Uglavnom poučak1:
Ako se curka ne nasmije kad uđeš i ako te barem ne zagrli to je već veliko upozorenje da se ugodno pozdraviš, zaželiš joj ugodan dan i đenja.
Jer ako se ne trudi da se osjećaš ugodno odma na početku sigurno se neće truditi niti kasnije.
Ok, neka moda osjeća nelagodu ili nervozu pa se samo treba opustiti. No ako se ne opusti nakon prvih 5 min ugodnog razgovora sigurno će cijeli sastanak proć loše i bolje je to otkazati.

Poučak2:
Ako curka izbjegava ili odbija dogovorene usluge, nema rasprave, manager, nisam znala, ajde ipak budem i ostale fore. Kažem možda nije ona kriva, ali tu je kraj, gotovo, fajrunt, kaput, odlazim.
Pa se vi dogovarajte kako ćete sa sljedećim.
Kad bi takvo nešto doživile od nekoliko posjetitelja da vidiš kako bi im se brzo promijenio pristup.

Najgluplje mi je kad pročitam od nekog - nije htjela ovo ono, i onda sam ju (iz osvete) nakanto, razvalia, uništia, rastavio na faktore .... :cry:
Manite se toga ljudi, uživajte sa poštenim ženama, a od ostalih otiđite čim primjetite muljaže. odma i bez razmišljanja i onda ćemo svi više uživati.

Stari sad si me zbunio, jel ovaj poučak ima veze s ovom Olgom koju si pohvalio što je u Ri ili je ovo zasebna tema nevezana za nju?

Išao bi do ove Olge s obzirom na tvoju recenziju iako mi nije nešto napeta ovako na slikama.
 
Kad će nestati lažni profili i selfiji prije posjete???

Pa tek kad muljatori shvate da se taj pristup ne isplati.
Osto sam u šoku kad sam pročito jedan komentar, nešto kao:
"Lažni profil. Otvorila vrata žena za kojom se ne bih okrenuo na ulici, ali OSTAO sam. Usluga je bila katastrofa"

Damn, ovo je baš tužno!
E sad, javio se ja jednoj lijepoj curki (tj. lijepom profilu). Dogovor lagan, profl i adresa mi sumnjivi. Vuče mi na agenciju koje podvaljuje razne ukrajinke koje nemaju svoj profil. Al dobro, unapred sam spreman na moguće izgubljeno vrijeme.
Dolazim na vrijeme, sve 5, nikakvih problema, ulazim kod male i naravno :)
neka bucka otvara vrata, sva istetovirana, čista kategorija - Nebi se okrenuo na ulici za njon (lažni profil)

Ajde uvijek krećem od toga, nije curka kriva. Pozdravim je sa smiješkom, drago mi je. I pitam ju, nego jel ti tamo u sobi frendica sa kojom sam se dovorio nać? 😁
Naravno kaže ona nije, sama je tu.
Ah, some mistake with manager olakšavam joj ja situaciju. 😊
So you will leave?
Have a nice day dear govorim ja i odlazim misleći si:
- dobro da nisam ostao, jer stvarno mi se ne sviđa
- da sam ostao i bila katastrofa nema načina da ikoga upozorim jer mala nema profil

Da je otvorila neka full zgodna, onda bi si malo razmislio dal ću ostati.
Prvo bi, iako teško, provjerio sa njom, dali joj pašu sve stvari koje volim i najvažnije procijenio kak se ponaša. Ak je opuštena i normalno odgovara onda ostajem. Ak odgovara prek one stvari i drži se distancirano, nema šanse da ostanem koliko god je lijepa.

Čak mislim da većinu ljudi ostaje kod lažnih žena, jer im je neugodno samo tako otići. Mislim da ne ostaju jer su napaljeni. Al vi koji uvijek ostajete probajte barem jednom otiči, pogotovo ak vam se žena ne sviđa. Ak jednom uspijete otić, posle ćete to uvijek moći ponovit i osigurat ćete si puno veći postotak ugodnih druženja. A i svi skupa ćemo se manje maltretirat sa lažnim profilima.
 
Stari sad si me zbunio, jel ovaj poučak ima veze s ovom Olgom koju si pohvalio što je u Ri ili je ovo zasebna tema nevezana za nju?

Išao bi do ove Olge s obzirom na tvoju recenziju iako mi nije nešto napeta ovako na slikama.
Ne ne, Olga je najbolja žena na planeti.
Ova priča je o jednoj drugoj. Namjerno nisam stavio profil, jer je poanta o tipu problematičnih cura.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh