BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Vidim da se nesto @Carla95 smije na Ninjinu konstataciju. Slazem se u potpunosti s njim. Spreman sam platiti vise Crnkinje i Azijatkinje jer prosjecni Hrvat bas i nema priliku to karat. Jednu mulatkinju sam vec rijesio (moze se ubrojit u crnkinje), ostala mi je jos samo Azijatkinja i ja sam svoje sto se tice ovog "sporta" obavio 😅
 
onda ja stvarno ne znam čemu uopće otvaraš ege stranicu ili čemu tražiš cure po oglasu ak nemaš novaca 😂
Nego kolko ti naplačuješ druženje da čujem
Vidim da se nesto @Carla95 smije na Ninjinu konstataciju. Slazem se u potpunosti s njim. Spreman sam platiti vise Crnkinje i Azijatkinje jer prosjecni Hrvat bas i nema priliku to karat. Jednu mulatkinju sam vec rijesio (moze se ubrojit u crnkinje), ostala mi je jos samo Azijatkinja i ja sam svoje sto se tice ovog "sporta" obavio 😅
Jel možda ta mulatkinja Gemma a crnkinju sam jebao Hot Annie
 
A Gemma je mulatkinja i slatka cura oral bez kondoma i mogo si je poljubit samo usnama bez jezika i uživala u jebanju za razliku od Hot Annie i samo 1300 kn 1h super mi je bilo
 
Meni je ona crnkinja ima crne bradavice i crnu picu i jako je zgodna ali sama usluga je bila loša oral sa kondomom i nije se htjela ljubit a kakva su tvoja iskustva sa njom
Uz mali nagovor je popusila bez a sto se tice ljubljenja spontano tijekom misionarskog. Cijelokupni dojam solidan, da nije pozurivala pri kraju bilo bi odlicno (jer sam uzeo pola sata).
 
Ekipa čitam po forumu ali nema recenzije bio tko?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh