BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ovo je tačno. Na primorju klepe lovu samo takvu, a po riječima jedne što sam s njom bio cijene u HR su skoro iste kao u Brazilu. Iako su osma rastuća ekonomija standard života im je jako mali. Ovako em se jebu, em putuju, em steknu poznanstva. Privatno su jako druželjubiva i otvorena nacija, mi smo za njih prilično hladni i zatvoreni.
Je to mi je rekla ova isto. Neke su i u vezama haha.
 
Ovo je tačno. Na primorju klepe lovu samo takvu, a po riječima jedne što sam s njom bio cijene u HR su skoro iste kao u Brazilu. Iako su osma rastuća ekonomija standard života im je jako mali. Ovako em se jebu, em putuju, em steknu poznanstva. Privatno su jako druželjubiva i otvorena nacija, mi smo za njih prilično hladni i zatvoreni.
Ali ako smo takvi zato vole dolaziti kod nas i neke se stalno vracaju? Lovu mogu skupiti bilo gdje drugdje u Eu..
 
Zato što mogu da bubaju cijene koje hoće jer su one nama egzotika i ložimo se na njih. Za utjehu kako one vele i mi smo njima egzotika. Latinjarama su muškarci svijetlog tena, kose i očiju, širokih ramena i preko 1.80 visine "hot" 🙂
 
Zato što mogu da bubaju cijene koje hoće jer su one nama egzotika i ložimo se na njih. Za utjehu kako one vele i mi smo njima egzotika. Latinjarama su muškarci svijetlog tena, kose i očiju, širokih ramena i preko 1.80 visine "hot" 🙂
Da skuzio sam. Ova bila mokra ko slapivi Nijagare👌
 
U EU su im konkurencija Rumunke. Ko je imao iskustva sa njima (ja imao jednu) zna da nema poganijih i ljubomornijih žena od njih. Jeftinije su uslugom po EU, a ne trpe konkurenciju...oči bi im pokopale!
 
Jest burazeru sto imaju obline i fine oble guzice bez celulita i strija 😋 Samo sto se ove ovuda nagrde plastikom i slikonima to me nervira kod njih. Malo ih je potpuno prirodno.
 
U EU su im konkurencija Rumunke. Ko je imao iskustva sa njima (ja imao jednu) zna da nema poganijih i ljubomornijih žena od njih. Jeftinije su uslugom po EU, a ne trpe konkurenciju...oči bi im pokopale!
Ne mogu reci da sam stekao takav dojam. Bio je veci val cura iz zemalja poslije ulaska u EU, ali to je vec neko vrijeme splasnulo i ne osjeti se.
Podjelu koju sam ja najcesce sreo je west europe ("model type", visoke, rijetko plastika, jako malo tetovaza, cine uglavnom vecinu high class), south/east europe (ru/ro/bg/hu/pl, ponekad plastika, najcesce nisu zgoljave), american, afro american (uglavnom mulatkinje), middle east (arabic/turkish/maroccan), black, asian, latina (esp i latam, uglavnom razlika je u kolicini plastike, najcesce tetovirane) i local.
Egzotika i konkurencija ovisi veoma o lokaciji. U Fra/Eng crnkinje nisu rijetkost jer su local i nisu nuzno egzoticne, ali zato ce ciniti najvise high class. DE/AT/Benelux ce imati dosta ovih bliskih east european kao local, pa nisu egzoticne. Logicno da ce visoka/plava/zgoljava iz novosibirks biti egzoticna u ESP.
Cini mi se da local, south/east eu i latine cine najveci dio trzista, pa se tu moze reci da postoji nekakva "konkurencija", ali to je cisto zbog blanket stereotipnog grupiranja lokalnih scena.
 
E to je već nešto! Za ovu bi sigurno dao 200 europskih. Samo izgleda predobro da bi bilo istinito. Tko jamči da će me dočekat ta sa slika? A postoji još nekaj. Veli da je playboyeva zečica, ok, vjerujem. Slike fakat izgledaju kao iz playboya e sad, možda su te slike od prije 5, 7, 10 god. Znači ona tehnički govori istinu, je playboyeva je zečica ali možda je u međuvremenu nabacila 10 kila ili se otromboljila. Oni koji su bili nek potvrde. I ti silikoni, kakvi su?

@Sperminator, @babalui300, @Big Joe jeste bili vi kod Tiffany?

Ja sam se upravo okrenuo od nje. Da se razumijemo CDC agencija je OK, imaju korektne cure i uglavnom te dočeka to što je na slikama na EGE. E, mene je ova razočarala. Nije stvar para, al ono reklamira se kao playboyeva zečica brutalno izgleda na slikama a uživo je to nekako sve lošije i izgleda. I starije. Ljubazno sam se zahvalio, sve je OK, nisam bio bezobrazan. I cura je zgodna, ali reklamira se kao perfect 10 i ja sam se za to zapalio a dočeka me 7.5/10 (po mom ukusu).

Na kraju sam iskopao njen neki video koji je noviji od ovog s ege i tu mi izgleda lošije. Evo i video
https://file.io/SmyjAk6UVpSc

Kakva su vaša iskustva s njom? Joe ti si ju preporučio pred cca godinu dana: https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/zašto-ne-žele-30-minuta.1652/post-16092
 
Pojma nemam, nisam niti pitao, mi smo se mazili na krevetu kao djeca, na kraju smo se fino poseksali. Imao sam tremu.Meni osobno je bilo super iskustvo nakon dugo vremena...obično nisam impresioniran, očekujem obostranu zainteresiranost, rijetko se to desi, ali s Kelly sam osjetio strast, a nadam se da je i njoj bilo okej. Kratko ali slatko
Moze link?
 
@Sperminator, @babalui300, @Big Joe jeste bili vi kod Tiffany?

Ja sam se upravo okrenuo od nje. Da se razumijemo CDC agencija je OK, imaju korektne cure i uglavnom te dočeka to što je na slikama na EGE. E, mene je ova razočarala. Nije stvar para, al ono reklamira se kao playboyeva zečica brutalno izgleda na slikama a uživo je to nekako sve lošije i izgleda. I starije. Ljubazno sam se zahvalio, sve je OK, nisam bio bezobrazan. I cura je zgodna, ali reklamira se kao perfect 10 i ja sam se za to zapalio a dočeka me 7.5/10 (po mom ukusu).

Na kraju sam iskopao njen neki video koji je noviji od ovog s ege i tu mi izgleda lošije. Evo i video
https://file.io/SmyjAk6UVpSc

Kakva su vaša iskustva s njom? Joe ti si ju preporučio pred cca godinu dana: https://forum.ljubavni-oglasnik.net/threads/zašto-ne-žele-30-minuta.1652/post-16092
Ne radi link za video i nisam bio kod nje već kod jedne Sabrine s CDC-a bila mi je top, ali razmišljao sam čak o trojcu s obje premda nisam vidio Tiffany uživo.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh