BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Dada, upravo to. Ne vrijede tih para i to je jednostavno tako. Bacanje para u bunar po meni a sad tko voli nek izvoli. Naplaćivat 200 eura sat vremena je ludilo. 100 eura ajde moglo bi proći.
Meni osobno je vece bacanje para odlazak u nase salone za masazu, nit jebes, ni nista a das blizu lovu koju dajes za komplet uslugu sa curama s Ege. O kurvama koje se nude kod nas i sexu necu ni pricati koji horror se krije iza toga. Cast iznimkama.
 
Kad smo kod isplativosti, vidim unazad par dana da sve brazilke dizu cijene, prije su redom sve bile 180 ojra sat, ako pitas za pola sata bilo je 100 ojra. Meni je pol sata sasvim dost jer, kako je jedan kolega vec napisao, godine kad sam svrsavao dvaput u sat vremena su iza mene. I to je bilo jebeno isplativo s obzirom na domacu ponudu. Sad cure IMO izgledaju losije uglavnom traze 1100 krznasa za pol sata, a evo danas se pojavio i brazilski babac na EGE (Susy) koji vjeruje da vrijedi 250 ojra za sat. Jos tvrdi da ima 35 god. a dam si cunu odrezat ako ima manje od 50. Meni se to vise ne isplati pa bojkotiram dok se cijene ne isprave po principu ponude i potraznje. Moja potraznja po trenutnoj ponudi je ravno nula.
 
Za 250 ojra na sat, ona pusti ga mora ko Eureco2000 sauger, ono usis do jednjaka da ga u noznim prstima osjetim. usluge apsolutno sve, nema "NE radim ovo ne radim ono", za 250 Ojra radis i te kako. na krucu mora vriti ko zvrk, radit dupetom, bokovima, iscijedit ga do kraja.
 
Za 250 ojra na sat, ona pusti ga mora ko Eureco2000 sauger, ono usis do jednjaka da ga u noznim prstima osjetim. usluge apsolutno sve, nema "NE radim ovo ne radim ono", za 250 Ojra radis i te kako. na krucu mora vriti ko zvrk, radit dupetom, bokovima, iscijedit ga do kraja.
Imaš polly za te pare budem Recenziju bacio dobra je mala.
 
  • Like
reagiranja: BWC
Bio kod Polly. Dogovr lagan preko whatsappa došao na lokaciju odma mi se javila nisam čekao. Došao otišao pod tuš dao joj 250€ i krenula prvo s maženjem, pa ljubljenem po vratu i onda krenulo ljubljenje normalno tu je već bio poludignut stavila ga u usta. Pušenje je odlično. Kad je počela mislio sam svršit ću,ali nisam i puši puši i onda malo sjedne na tebe, pa ti uvali sise u usta i povlači ruke da ih mjesiš. Ne buni se ništa i onda stavi kondom i prvo bilo ona na meni pa doggy, pa neka poza di je ležala na trbuhu a ja njoj na ledima bio i tako je jebao uglavnom anal neda. Poslje misionarski malo smo se ljubili i poslje se namjestila u 69 i pitala želim li svršit u usta i tako je pušila i kasnije je pušila i češkala malo jajca i tako sam svršio uglavnom. Jedino je problem što nema klime i bilo mi vruće ko psu da sam se morao nakon akcije rashladit tušem,al ajd ima hladne vode ,pa nije tako grozno. Da dobijem na lotu unajmio bi se ja na pol godine i svaki dan je jebao. Dal bi ponovio? BI. Još je vrlo kratko u zg,pa ko voli silikone i veliko dupe preporučam. Skoro zaboravio liže jaja što rijetke rade . Jedino mi žao što je nisam za titfuck pitao, Nakon što sam svršio dok se još par kapi cjedilo malo smo se mazali i tu je i već vrijeme bilo pred kraj. Ne gleda na sat i voli popričat,
 
Bio kod Polly. Dogovr lagan preko whatsappa došao na lokaciju odma mi se javila nisam čekao. Došao otišao pod tuš dao joj 250€ i krenula prvo s maženjem, pa ljubljenem po vratu i onda krenulo ljubljenje normalno tu je već bio poludignut stavila ga u usta. Pušenje je odlično. Kad je počela mislio sam svršit ću,ali nisam i puši puši i onda malo sjedne na tebe, pa ti uvali sise u usta i povlači ruke da ih mjesiš. Ne buni se ništa i onda stavi kondom i prvo bilo ona na meni pa doggy, pa neka poza di je ležala na trbuhu a ja njoj na ledima bio i tako je jebao uglavnom anal neda. Poslje misionarski malo smo se ljubili i poslje se namjestila u 69 i pitala želim li svršit u usta i tako je pušila i kasnije je pušila i češkala malo jajca i tako sam svršio uglavnom. Jedino je problem što nema klime i bilo mi vruće ko psu da sam se morao nakon akcije rashladit tušem,al ajd ima hladne vode ,pa nije tako grozno. Da dobijem na lotu unajmio bi se ja na pol godine i svaki dan je jebao. Dal bi ponovio? BI. Još je vrlo kratko u zg,pa ko voli silikone i veliko dupe preporučam. Skoro zaboravio liže jaja što rijetke rade . Jedino mi žao što je nisam za titfuck pitao, Nakon što sam svršio dok se još par kapi cjedilo malo smo se mazali i tu je i već vrijeme bilo pred kraj. Ne gleda na sat i voli popričat,
tnx na recenziji. al ak neda anal za te pare, nis od tog. sorry 250 ojra, mora dat SVE rupice na jebanje, sisat mi kurac, lizat jaja i šupak. pre malo toga pod Services kod nje vidim, a puno para trazi.
 
tnx na recenziji. al ak neda anal za te pare, nis od tog. sorry 250 ojra, mora dat SVE rupice na jebanje, sisat mi kurac, lizat jaja i šupak. pre malo toga pod Services kod nje vidim, a puno para trazi.
Nije nudila,pa pretpostavljam da neda, al nisam pitao,a za lizanje šupka nisam tražio ni pitao jer nema rimming pod uslugama,a sisa kurac i liže jaja . Ne znam jesam to napisao
 
Sta se ova spodoba opet vratila??!!!

 
Poslušajte Kozjaka - to sa slatkim stvarno pali, hehe....

Iako je već recenzirana više puta (jednom i kao Sophie) da doprinesem forumu i ja ću opisati


Koja je friško u Rijeku došla i obzirom na čekanje prilično je tražena...

Kako sam jedno 2h čekao na odgovor pa i u medjuvremenu cekao odgovor i ostalih koje su se danas u Rijeku sjatile...nakon 2 kave ošo ja u Mekog Donalda po sladoled kad eto djevojka se oslobodila i krećem ja na lokaciju.

(Fiumani (Riječani)), ne pitajte je gdje je - dobijete detaljnu video uputu kako do tamo doći od cure (ili njene "tajnice" ;-)

Kako je taj sladoled još bio živ pojeli smo ga zajedno za početak a dio se prolio po intimnim dijelovima što je bilo vrlo zabavno :)

Istina je da izgleda puno bolje nego na slikama, vrckastije, mlađe i na slikama izgleda malkice mršavije, no obzirom na vidinu, nije mršava.

Sve prirodno i utegnuto jer cura je u ranim dvadesetima.

GFE od početka do kraja

Usne savršene za kissing toliko da je bila ljubljena i tijekom seksa, ne mareći da je prije toga odradila deepthroat ocjenom 9/10 zbog veličine.

Grudi prkose gravitaciji očito kao i guza i kad poskakuju vidi se da trunke sala tu nema.

Itinerar;

Maženje, pipkanje, lizanje nje, mene, 69, (svršila ona), cowgirl, misionarski, kad smo prelazili ponovo u cowgirl se zanijela pa da ne padne naslonio sam se na zid, tu je išlo ono kad muško stoji i nosi žensko, to se valjda zove "carrying sex position", zatim reverse cowgirl u kojem po svemu sudeći ona srvšava još jednom, doggy i tzv "screwdriver" position jer je cura stvarno gipka.

"klijent"svrshio x1. nakon 35 min od dolaska.

Pauza, priča, njoj poduka iz engleskog :) i cijelo vrijeme spontano maženje.

69, deepthroat s njene strane za 10/10 i tu svršavam jer mi se i nije dalo više seksati jer je u sobi pakleno vruće (klima puše u prostoriji dom ali u sobi je malkice hot...)

Zajedničko tuširanje i to je to. 60+10 min (tuš) za 1300 krznenih (u Ri su smanjili tarifu)

Nek je treća recenzija poslije MadMaxa i poskoka od pred par dana, al nek i Riječani znaju tko im je u gradu.

Oral je bez 10/10
Sex 10/10
Higijena kod EGE cura je inace na mjestu 10/10
Simpatičnost i trud 10/10
Engleski u povojima al naučit će ;-)

Ocjene nisu samo zato što je cura stvarno lijepa, takve crte lica se ni za 20 godina neće promijeniti, nego što zna posao.


Tko voli petite, nema se što misliti, a tko i ne voli neće biti razočaran.

Rijeka: rekla je da ostaje 7 dana, iako je Luana odlepršala prije, kao i ove zadnje 3-4-5, dodju samo na 3-4 dana.
Poslao sam joj poruku na WA, ali izgleda da joj je iskljucen broj ili nije na netu. Samonjedna kvacica,nije isporuceno
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh