BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ako nekog zanima, Ivanka, 250 eur čuka, tu je tjedan dana. Plavuše su mi slaba točka, Razmišljao sam i o Polly, koja je zblajhana, ali nema klimu u stanu pa odustajem od nje.
 
Bio ja upravo.
Odlična! Striptease, pušenje vrlo dobro. Da u guzu bez problema. Skače kao da je na struji i nabija se bez milosti. Sise predobre a guza prava brazilska iz Sao Paolo. Dva svršavanja Čak me ponudila čašom vina na kraju. Još je ovaj tjedan u ZG.
9/10
U kojem kvartu ima smjestaj?
 
Mogu ti reći više sam očekivao cura je preljepa prava crnkinja ali oral sa kondomom i nema ljubljenja malo sam razočaran više neću ići .Preskupa je za te usluge koje daje ali ispunio sam si želju i jebao crnkinju .
Viš to je i meni želja a i cura zgleda top. Al opet ovo što si napisao je ipak za razmislit još jednom :/
 
Ako nekog zanima, Ivanka, 250 eur čuka, tu je tjedan dana. Plavuše su mi slaba točka, Razmišljao sam i o Polly, koja je zblajhana, ali nema klimu u stanu pa odustajem od nje.
Ova je dobra plavuša 🤩
 
Viš to je i meni želja a i cura zgleda top. Al opet ovo što si napisao je ipak za razmislit još jednom :/
Bio sam ja prije koji tjedan kod nje isto, iako sam uspio dogovoriti ljubljenje, oral je bio s kondomom i to podosta los, a sama akcija osim sto je crnkinja mi nije bila nesto, dosta je nezainteresirana bila, a mozda je i do mene, no za tu cijenu ocekujem bar dobru glumu zainteresiranosti, jedini plus je bio kaj me izmasirala u pauzi izmedu runda, tako da za tu cijenu valja dobro razmisliti isplati li se, po meni i ne bas, ali za ispuniti zelju jebanje crnkinje je dobra
 
d ali netko bio sa ovom djevojkom:


?
Danas sam dogovorio incall s ovom u ponoć. Oko 23h me odjebala jer joj je neki klijent produžio outcall termin. Inače, prostor joj je u Ilici blizu Britanca. Jel netko bio s njom? Na slikama mi je jebena. Nadam se da su prave slike
 
Bio sam ja prije koji tjedan kod nje isto, iako sam uspio dogovoriti ljubljenje, oral je bio s kondomom i to podosta los, a sama akcija osim sto je crnkinja mi nije bila nesto, dosta je nezainteresirana bila, a mozda je i do mene, no za tu cijenu ocekujem bar dobru glumu zainteresiranosti, jedini plus je bio kaj me izmasirala u pauzi izmedu runda, tako da za tu cijenu valja dobro razmisliti isplati li se, po meni i ne bas, ali za ispuniti zelju jebanje crnkinje je dobra
I meni je bila nezainteresirana i nije dala da ju ljubim samo u lice
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh