BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Izgledaju slicno, cak se isto zovu ali ipak mislim da se ne radi o istoj “curi”. Tetovaza na lijevom ramenu se ne poklapa a ova Carol s EGE ima manje sise, bez silikona. E sad, s obzirom da je moguca promjena spola, sve je moguce.. da je izvadila silikone, preuredila tetovaze. Ali ipak.. not my cup of tea da istrazujem, odem dalje i ne riskiram.
 
I taj Ege je kurac onda od informacija koje se tamo dobiju i sta sve pise, najgore sta je decko u ovom slucaju mogao doslovno dobit kurac
EGE je odlican i nikad nisam imao problem. Problem je u osobama koje naprave promjenu spola i onda sebe i cijeli svijet uvjeravaju da su nesto sto nisu. Zato sam napisao post da se netko ne zajebe. Ponavljam, postoji mala sansa da sam u krivu jer nisam pitao i gledao sto je ispod gacica jer mi je sama pomisao na trans turn off, medjutim nisam u ovom nov i vjerujem da sam do sad naucio razliku izmedju spolova i nakon operacije. Sto se tog tice, moguce je danas muskarcu nasarafiti picu umjesto kurca, necete vjerovati sto medicina radi. YMMV, kog zanima nek ode slobodno i provjerava uzivo ako ga interesira.
 
I taj Ege je kurac onda od informacija koje se tamo dobiju i sta sve pise, najgore sta je decko u ovom slucaju mogao doslovno dobit kurac
Na ege nekad pišu neke info koje nisu točne i to za cure ne znam piše svršavanje u usta može dođeš do cure kaže nema u usta, a i ove koje su Independent to je isto upitnik nisu neg su većina prek agencija i rijetko kad direktno s curom razgovaraš osim ak nemas njen privatan broj
 
Upravo bio pa da podijelim iskustvo i upozorenje. Dogovorio pola sata sa analom za 800, dogovor super, sve brzo. Prostor u Tuskanovoj Medjutim odmah po dolasku cudan osjecaj da gledam trans osobu. Muske crte lica, veliki zglobovi, sise kao da su napravljene hormonskom terapijom. Naravno, okrenuo se i otisao. Moguce da sam u krivu ali cini mi se 90% da sam u pravu a ne zelim se lupat po glavi poslije.
bio si u pravu
 

Uživo bolja nego na fotkama, na fotkama djeluje zastrasujuce, uzivo je micica, ne nosi te neobicne plave leće.

Cjelokupno iskustvo netipicno i odlicno, ne mogu ga prepricati, ali cura je jako simpaticna, komunikativna, a seks odlican.

Silikoni sise i dupe, cura trenira, pa tko to voli bit ce odusevljen.

Od mene 10/10.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh