BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Dogovor preko wp. Uzivo bolja nego na slikama. Odlicno tijelo, lijepe silikonske grudi, velika cvrsta guza. Ne radi vecinu stvari koje pisu na stranici, pitao sam ju vise puta jel radi anal i dt sto je potvrdila, kad sam dosao nista od toga. Cura lijep i ne buni se previse, ali potpuno nezainteresirana.
Steta 1400. Po meni za ne ponovit.
 

Vrijeme radnje 21.15 - 21.42
Apartman, stan, u Splitu iza ZAP-a. Sve korektno, nudi ručnik na što ja vadim svoj friško opeglani. 1:0 za mene.
Cijena 1000 kn. Izgleda kao na slikama osim.što je lice photoshop ili šminka, ostalo isto. Fit, sisa 3, odlična, nemam pojma jel silikon, pipao 3 minuta ne znam. Puši sa, uvlači ga 2/3 što je dosta. Poze cowgirl, svećenički, doggy and last reverse cowgirl and goal. Ja druge poze ni ne znam Svaka po 3 minuta, dobro radi tako da nemaš osjećaj da te odrađuje. Živi u UK zadnje 3 godine tako da je engleski ok. Kupio Mercy od 38 kn što odma na početku zatopli atmosferu. Preporučam taj potez.
Rekla.mi je da sam good man, jer sam valjda pristojna pičkica. Eto, preporučam...što bi mi rekli cura je "za odma" bez mislit
 
Poslušajte Kozjaka - to sa slatkim stvarno pali, hehe....

Iako je već recenzirana više puta (jednom i kao Sophie) da doprinesem forumu i ja ću opisati


Koja je friško u Rijeku došla i obzirom na čekanje prilično je tražena...

Kako sam jedno 2h čekao na odgovor pa i u medjuvremenu cekao odgovor i ostalih koje su se danas u Rijeku sjatile...nakon 2 kave ošo ja u Mekog Donalda po sladoled kad eto djevojka se oslobodila i krećem ja na lokaciju.

(Fiumani (Riječani)), ne pitajte je gdje je - dobijete detaljnu video uputu kako do tamo doći od cure (ili njene "tajnice" ;-)

Kako je taj sladoled još bio živ pojeli smo ga zajedno za početak a dio se prolio po intimnim dijelovima što je bilo vrlo zabavno :)

Istina je da izgleda puno bolje nego na slikama, vrckastije, mlađe i na slikama izgleda malkice mršavije, no obzirom na vidinu, nije mršava.

Sve prirodno i utegnuto jer cura je u ranim dvadesetima.

GFE od početka do kraja

Usne savršene za kissing toliko da je bila ljubljena i tijekom seksa, ne mareći da je prije toga odradila deepthroat ocjenom 9/10 zbog veličine.

Grudi prkose gravitaciji očito kao i guza i kad poskakuju vidi se da trunke sala tu nema.

Itinerar;

Maženje, pipkanje, lizanje nje, mene, 69, (svršila ona), cowgirl, misionarski, kad smo prelazili ponovo u cowgirl se zanijela pa da ne padne naslonio sam se na zid, tu je išlo ono kad muško stoji i nosi žensko, to se valjda zove "carrying sex position", zatim reverse cowgirl u kojem po svemu sudeći ona srvšava još jednom, doggy i tzv "screwdriver" position jer je cura stvarno gipka.

"klijent"svrshio x1. nakon 35 min od dolaska.

Pauza, priča, njoj poduka iz engleskog :) i cijelo vrijeme spontano maženje.

69, deepthroat s njene strane za 10/10 i tu svršavam jer mi se i nije dalo više seksati jer je u sobi pakleno vruće (klima puše u prostoriji dom ali u sobi je malkice hot...)

Zajedničko tuširanje i to je to. 60+10 min (tuš) za 1300 krznenih (u Ri su smanjili tarifu)

Nek je treća recenzija poslije MadMaxa i poskoka od pred par dana, al nek i Riječani znaju tko im je u gradu.

Oral je bez 10/10
Sex 10/10
Higijena kod EGE cura je inace na mjestu 10/10
Simpatičnost i trud 10/10
Engleski u povojima al naučit će ;-)

Ocjene nisu samo zato što je cura stvarno lijepa, takve crte lica se ni za 20 godina neće promijeniti, nego što zna posao.


Tko voli petite, nema se što misliti, a tko i ne voli neće biti razočaran.

Rijeka: rekla je da ostaje 7 dana, iako je Luana odlepršala prije, kao i ove zadnje 3-4-5, dodju samo na 3-4 dana.
 
Poslušajte Kozjaka - to sa slatkim stvarno pali, hehe....

Iako je već recenzirana više puta (jednom i kao Sophie) da doprinesem forumu i ja ću opisati


Koja je friško u Rijeku došla i obzirom na čekanje prilično je tražena...

Kako sam jedno 2h čekao na odgovor pa i u medjuvremenu cekao odgovor i ostalih koje su se danas u Rijeku sjatile...nakon 2 kave ošo ja u Mekog Donalda po sladoled kad eto djevojka se oslobodila i krećem ja na lokaciju.

(Fiumani (Riječani)), ne pitajte je gdje je - dobijete detaljnu video uputu kako do tamo doći od cure (ili njene "tajnice" ;-)

Kako je taj sladoled još bio živ pojeli smo ga zajedno za početak a dio se prolio po intimnim dijelovima što je bilo vrlo zabavno :)

Istina je da izgleda puno bolje nego na slikama, vrckastije, mlađe i na slikama izgleda malkice mršavije, no obzirom na vidinu, nije mršava.

Sve prirodno i utegnuto jer cura je u ranim dvadesetima.

GFE od početka do kraja

Usne savršene za kissing toliko da je bila ljubljena i tijekom seksa, ne mareći da je prije toga odradila deepthroat ocjenom 9/10 zbog veličine.

Grudi prkose gravitaciji očito kao i guza i kad poskakuju vidi se da trunke sala tu nema.

Itinerar;

Maženje, pipkanje, lizanje nje, mene, 69, (svršila ona), cowgirl, misionarski, kad smo prelazili ponovo u cowgirl se zanijela pa da ne padne naslonio sam se na zid, tu je išlo ono kad muško stoji i nosi žensko, to se valjda zove "carrying sex position", zatim reverse cowgirl u kojem po svemu sudeći ona srvšava još jednom, doggy i tzv "screwdriver" position jer je cura stvarno gipka.

"klijent"svrshio x1. nakon 35 min od dolaska.

Pauza, priča, njoj poduka iz engleskog :) i cijelo vrijeme spontano maženje.

69, deepthroat s njene strane za 10/10 i tu svršavam jer mi se i nije dalo više seksati jer je u sobi pakleno vruće (klima puše u prostoriji dom ali u sobi je malkice hot...)

Zajedničko tuširanje i to je to. 60+10 min (tuš) za 1300 krznenih (u Ri su smanjili tarifu)

Nek je treća recenzija poslije MadMaxa i poskoka od pred par dana, al nek i Riječani znaju tko im je u gradu.

Oral je bez 10/10
Sex 10/10
Higijena kod EGE cura je inace na mjestu 10/10
Simpatičnost i trud 10/10
Engleski u povojima al naučit će ;-)

Ocjene nisu samo zato što je cura stvarno lijepa, takve crte lica se ni za 20 godina neće promijeniti, nego što zna posao.


Tko voli petite, nema se što misliti, a tko i ne voli neće biti razočaran.

Rijeka: rekla je da ostaje 7 dana, iako je Luana odlepršala prije, kao i ove zadnje 3-4-5, dodju samo na 3-4 dana.
Ja sam trebao kod nje umjesto Lare neki dan, al mi nije pasala lokacija. Steta, al drago mi je da ti je bilo super.
 
Poslušajte Kozjaka - to sa slatkim stvarno pali, hehe....

Iako je već recenzirana više puta (jednom i kao Sophie) da doprinesem forumu i ja ću opisati


Koja je friško u Rijeku došla i obzirom na čekanje prilično je tražena...

Kako sam jedno 2h čekao na odgovor pa i u medjuvremenu cekao odgovor i ostalih koje su se danas u Rijeku sjatile...nakon 2 kave ošo ja u Mekog Donalda po sladoled kad eto djevojka se oslobodila i krećem ja na lokaciju.

(Fiumani (Riječani)), ne pitajte je gdje je - dobijete detaljnu video uputu kako do tamo doći od cure (ili njene "tajnice" ;-)

Kako je taj sladoled još bio živ pojeli smo ga zajedno za početak a dio se prolio po intimnim dijelovima što je bilo vrlo zabavno :)

Istina je da izgleda puno bolje nego na slikama, vrckastije, mlađe i na slikama izgleda malkice mršavije, no obzirom na vidinu, nije mršava.

Sve prirodno i utegnuto jer cura je u ranim dvadesetima.

GFE od početka do kraja

Usne savršene za kissing toliko da je bila ljubljena i tijekom seksa, ne mareći da je prije toga odradila deepthroat ocjenom 9/10 zbog veličine.

Grudi prkose gravitaciji očito kao i guza i kad poskakuju vidi se da trunke sala tu nema.

Itinerar;

Maženje, pipkanje, lizanje nje, mene, 69, (svršila ona), cowgirl, misionarski, kad smo prelazili ponovo u cowgirl se zanijela pa da ne padne naslonio sam se na zid, tu je išlo ono kad muško stoji i nosi žensko, to se valjda zove "carrying sex position", zatim reverse cowgirl u kojem po svemu sudeći ona srvšava još jednom, doggy i tzv "screwdriver" position jer je cura stvarno gipka.

"klijent"svrshio x1. nakon 35 min od dolaska.

Pauza, priča, njoj poduka iz engleskog :) i cijelo vrijeme spontano maženje.

69, deepthroat s njene strane za 10/10 i tu svršavam jer mi se i nije dalo više seksati jer je u sobi pakleno vruće (klima puše u prostoriji dom ali u sobi je malkice hot...)

Zajedničko tuširanje i to je to. 60+10 min (tuš) za 1300 krznenih (u Ri su smanjili tarifu)

Nek je treća recenzija poslije MadMaxa i poskoka od pred par dana, al nek i Riječani znaju tko im je u gradu.

Oral je bez 10/10
Sex 10/10
Higijena kod EGE cura je inace na mjestu 10/10
Simpatičnost i trud 10/10
Engleski u povojima al naučit će ;-)

Ocjene nisu samo zato što je cura stvarno lijepa, takve crte lica se ni za 20 godina neće promijeniti, nego što zna posao.


Tko voli petite, nema se što misliti, a tko i ne voli neće biti razočaran.

Rijeka: rekla je da ostaje 7 dana, iako je Luana odlepršala prije, kao i ove zadnje 3-4-5, dodju samo na 3-4 dana.
Lažeš. Na Viškovu nema McDOnaldsa i ne prodaju se ondje sladoledi.
 

Dakle ako netko želi probati crnkinju, u Zagrebu ne mora ici dalje od ove. Istina da se fura da je 'mixed ethnicity', meni je ona pretežno crnkinja. Savršena smeđa svilenkasta koža, ljepe ne baš velike grudi, guza ja se ne sjecam kad sam bolju vidio. Cijela je utegnuta fit, ono kao kad gledas atletiku i one karpske atletičarke. Kaže da je sa Puerto Rica, valjda je, engleski bolji od moga.
Sad akcija, sve je sa zastitom, oral i nije nesto. Ali kad me je uzjahala i počela akcija ajme... Dakle prvo cowgirl, onda misionarka i matirala me za manje od 15 minuta, to mi se jako dugo nije desilo. Nakon toga nisam imao snage za drugu turu, vec me izmasirala, i žena zna sto radi, jako jako dobra masaya, skoro u rangu profesionalnog fizioterapeuta. Masaza je trajala skoro 45 minuta.

Šteta 1600 vjeverica, tražila je 1500, ostavio 100 vise.
 

Dakle ako netko želi probati crnkinju, u Zagrebu ne mora ici dalje od ove. Istina da se fura da je 'mixed ethnicity', meni je ona pretežno crnkinja. Savršena smeđa svilenkasta koža, ljepe ne baš velike grudi, guza ja se ne sjecam kad sam bolju vidio. Cijela je utegnuta fit, ono kao kad gledas atletiku i one karpske atletičarke. Kaže da je sa Puerto Rica, valjda je, engleski bolji od moga.
Sad akcija, sve je sa zastitom, oral i nije nesto. Ali kad me je uzjahala i počela akcija ajme... Dakle prvo cowgirl, onda misionarka i matirala me za manje od 15 minuta, to mi se jako dugo nije desilo. Nakon toga nisam imao snage za drugu turu, vec me izmasirala, i žena zna sto radi, jako jako dobra masaya, skoro u rangu profesionalnog fizioterapeuta. Masaza je trajala skoro 45 minuta.

Šteta 1600 vjeverica, tražila je 1500, ostavio 100 vise.
Bok ja cijelo vrijeme mislim probat ovu crnkinju znači stvarno je dobra i preporučuješ je i jel znaš do kad je u Zg možda ?
 
Bok ja cijelo vrijeme mislim probat ovu crnkinju znači stvarno je dobra i preporučuješ je i jel znaš do kad je u Zg možda ?
Ni sama mi nije znala koliko ce jos biti tu kad sam je pitao, ali rekao bih ne još dugo. I da zaboravio sasm napisati u recenziji, ova inzistira da kad ugovaras susret obavite jedan brzinski video poziv preko whatsupa.
 
Hvala budem ju probao ako je kao Gemma onda je super makar je ona oral bez kondoma i 1h 1200 kn

Ni sama mi nije znala koliko ce jos biti tu kad sam je pitao, ali rekao bih ne još dugo. I da zaboravio sasm napisati u recenziji, ova inzistira da kad ugovaras susret obavite jedan brzinski video
 

Dakle ako netko želi probati crnkinju, u Zagrebu ne mora ici dalje od ove. Istina da se fura da je 'mixed ethnicity', meni je ona pretežno crnkinja. Savršena smeđa svilenkasta koža, ljepe ne baš velike grudi, guza ja se ne sjecam kad sam bolju vidio. Cijela je utegnuta fit, ono kao kad gledas atletiku i one karpske atletičarke. Kaže da je sa Puerto Rica, valjda je, engleski bolji od moga.
Sad akcija, sve je sa zastitom, oral i nije nesto. Ali kad me je uzjahala i počela akcija ajme... Dakle prvo cowgirl, onda misionarka i matirala me za manje od 15 minuta, to mi se jako dugo nije desilo. Nakon toga nisam imao snage za drugu turu, vec me izmasirala, i žena zna sto radi, jako jako dobra masaya, skoro u rangu profesionalnog fizioterapeuta. Masaza je trajala skoro 45 minuta.

Šteta 1600 vjeverica, tražila je 1500, ostavio 100 vise.
Brijao sam ic kod nje na pol cuke. Koliko naplacuje pol h, jel se ljubi, jel se da lizat, gdje se otprilike nalazi, jel ima barem 2 svrsavanja u pol h, jel ima oke kondome da nisu mali, jel dobra u faci... jbg studoš sam trebam iskalkulirat isplati li se otic, nadam se da nisam naporan 🙃
 

Dakle ako netko želi probati crnkinju, u Zagrebu ne mora ici dalje od ove. Istina da se fura da je 'mixed ethnicity', meni je ona pretežno crnkinja. Savršena smeđa svilenkasta koža, ljepe ne baš velike grudi, guza ja se ne sjecam kad sam bolju vidio. Cijela je utegnuta fit, ono kao kad gledas atletiku i one karpske atletičarke. Kaže da je sa Puerto Rica, valjda je, engleski bolji od moga.
Sad akcija, sve je sa zastitom, oral i nije nesto. Ali kad me je uzjahala i počela akcija ajme... Dakle prvo cowgirl, onda misionarka i matirala me za manje od 15 minuta, to mi se jako dugo nije desilo. Nakon toga nisam imao snage za drugu turu, vec me izmasirala, i žena zna sto radi, jako jako dobra masaya, skoro u rangu profesionalnog fizioterapeuta. Masaza je trajala skoro 45 minuta.

Šteta 1600 vjeverica, tražila je 1500, ostavio 100 vise.
Ja mislio ići kod nje ali nakon šta sam pročitao ovo neću,znaci traži da te vidi šta je smiješno jer nije diskretno a ono najbitnije je da traži 200 eura i puši s kondomom.
To stvarno nema smisla,bolje otići kod tiffany
 
Brijao sam ic kod nje na pol cuke. Koliko naplacuje pol h, jel se ljubi, jel se da lizat, gdje se otprilike nalazi, jel ima barem 2 svrsavanja u pol h, jel ima oke kondome da nisu mali, jel dobra u faci... jbg studoš sam trebam iskalkulirat isplati li se otic, nadam se da nisam naporan 🙃
Nije nudila opciju od pol sata, ali nisam ni pitao. Ljubi se, da se lizati, za 2 svrsavanja u pol sata cisto sumljam ako uopce radi na pol sata. Ima nekoliko vrsta kondoma, ali ko ti brani da doneses svoje? Faca je meni jako ljepa. Ono prava karipska ljepotica. Izgled te nece sigurno razocarati.
 
Ja mislio ići kod nje ali nakon šta sam pročitao ovo neću,znaci traži da te vidi šta je smiješno jer nije diskretno a ono najbitnije je da traži 200 eura i puši s kondomom.
To stvarno nema smisla,bolje otići kod tiffany
Ono, za video poziv brijem da nije ni tako losa stvar, vidim kod koga idem prije nego krenem, pa je to i meni neka vrsta osiguraca. Ovo za pusenje sa ili bez iskreno nisam siguran da ne bi moglo i bez da sam inzistirao, ali ne garantiram.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh