BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Taj koji ti je to rekao, ako je rekao,
gadno te lagao:) Cijena je daleko veca, plus ne jebu koliko hoce vec koliko ja zelim... Ali nebitno skroz, nepotrebni spam

Taj koji ti je to rekao, ako je rekao,
gadno te lagao:) Cijena je daleko veca, plus ne jebu koliko hoce vec koliko ja zelim... Ali nebitno skroz, nepotrebni spam...
Kako gledas na kolegice iz Brazila? Kako ti se cine i sto mislis o njima vezano za struku?:)
 
Isplati li se ići kod Brazilki neiskusnom klijentu? Netko tko ima malo iskustva u seksu i svrši za minutu. Bacanje para ili ženske znaju dobro obratiti i neiskusne.
 
Isplati li se ići kod Brazilki neiskusnom klijentu? Netko tko ima malo iskustva u seksu i svrši za minutu. Bacanje para ili ženske znaju dobro obratiti i neiskusne.
Dogovori više svršavanja i budi cijeli sat. Kaži joj otvoreno da ćeš svršit za minutu i da ti treba više puta. Ta usluga se navodno zove "extraball". Ja im namjerno kažem da imam problem s preuranjenom ejakulacijom i da ih molim da mi malo pomognu. I onda se one super osjećaju jer mi pomažu. U biti nemam taj problem samo se previše napalim, pukne me adrenalin i ne znam se kontrolirat
 
Odi stari odlične su bar ove 4 kod kojih san ja bia. Samo ka šta kaže kolega Sven moraš vidit koje dozvoljavaju vise svršavanja ima nekih koje nedaju vise od jedan ili dva puta, Al za skinut nevinost bez greške aj
 
Hvala na preporukama. Nisam nevin ali sam imao malo puta seks i već duže godina ništa tako da nema šanse da ševim 20, 30 minuta kao navodno neki ovdje. Vjerojatno se s treningom stječe sposobnost kontroliranja svršavanja i produljenja seksa. Pitao sam već i većina nudi više svršavanja što je super. Onda se valjda isplati s njima trenirat.
 

Hmm pomiješanih sam osjećaja. U jednu ruku je bilo super, a u drugu ruku je bilo dosta neobično.

1500kn/h, pretpostavljam da pola sata nema jer ni u poruci s opisom usluga se isto ne navodi. Kratak video poziv prije dolaska radi potvrde kao što je ranije već netko napisao.

Ak sam ju dobro skužio, naletio sam baš na dan kad je valjda mijenjala lokaciju tako da sam stalno imao neki osjećaj da je iz tog razloga nekako nemirna i u žurbi.

Akcija. Za divno čudo ne skida se čim izađem s tuširanja već ostaje u haljini, privlači me i lagano se trlja. Pa kreće lagano skidanje i uljenje guze, top stvar.
Zatim klasika BJ, cowgirl, reverse cowgirl, misionarski gdje svršavam. Zatim sam ja obradio nju, samo jednom nažalost, jer je dosta osjetljiva.
Zatim me još jahala u reverse cowgirlu, stvarno se potrudi dok je gore i stvarno je jako uska (a ako to kažem ja sa svojih 13ak cm onda si možete složiti sliku). Zatim doggy i stvarno presjajna guza, mekana i idealna za stiskanje i uživanje. Na kraju još HJ.

E sad, ono što mi je malo neobično bilo je sljedeće. Svako malo je (kod promjena poza npr), brisala kondom vlažnim maramicama, brisala sebe maramicama, odlazila u kupaonu. Malo me to začudilo, prvi put sam to doživio. Ali osim toga, ostatak je bio dobar. Sve u svemu simpa cura, javila se poslije da joj je bilo lijepo, što reći.
Preporučam li: Da
 
Koliko sam shvatio po recenzijama, sve Brazilke zahtijevaju tuširanje prije seksa? To je zbog higijene.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh