BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Lara Prates, EGE

Dosla jucer u ZG, tu je tjedan dana, sat je 1500, ja bio 2 za 2400.

Cura jako slicna u tijelu Gemmy, Gemma ipak najbolja meni osobno, Lara preslatka faca, najbolje prirodne sise koje sam vidio i drzao u rukama mozda ikada. Lijepa duga kosa, slatko lice i nema silikona nigdje, skroz prirodna. Visina cca 160 cm.

Dosao kod nje sama je u apartmanu, ima klima, lijepi krevet, sve super.

Docekala me u kaputicu a ispod u donjem rublju, nakon davanja poticaja, bacili se u akciju. Legla se pored mene i pitala da li se volim ljubiti, ja rekoh obozavam, i tako je krenulo malo ljubljenje, koje je dosta dobro, i nakon toga se bacila na pusenje. Nemam nikakve zamjerke, jedino sto onaj koji voli deepthroat to nije radila. Al meni je super bilo, nakom toga malo poza 69 i onda kad mi je bilo dosta, stavila je kondom i sjela se na mene i bila na meni sigurno 15 do 20 minuta, rekla je da voli biti gore. Kad mi je bilo dosta te poze okrenuo sam je na ledja i jebao misionarski, pa noge na meni, itd jedno 20 min i onda svrsio.

Mala pauza, i malo pricali i onda se opet poceli ljubiti, malo pusenja, kad se digao stavila je kondom i pitao moze doggy, ona s veseljem prihvatila i tu je pogled savrsen na njenu predivnu veliku i oblu guzu, koja je taman cvrsta i meka, i nakon nekih 15 do 20 min svrsio drugi put. Malo odmorio, i jos malo popricali i otisao jako sretan doma.

Svaka preporuka mala
 
Lara Prates, EGE

Dosla jucer u ZG, tu je tjedan dana, sat je 1500, ja bio 2 za 2400.

Cura jako slicna u tijelu Gemmy, Gemma ipak najbolja meni osobno, Lara preslatka faca, najbolje prirodne sise koje sam vidio i drzao u rukama mozda ikada. Lijepa duga kosa, slatko lice i nema silikona nigdje, skroz prirodna. Visina cca 160 cm.

Dosao kod nje sama je u apartmanu, ima klima, lijepi krevet, sve super.

Docekala me u kaputicu a ispod u donjem rublju, nakon davanja poticaja, bacili se u akciju. Legla se pored mene i pitala da li se volim ljubiti, ja rekoh obozavam, i tako je krenulo malo ljubljenje, koje je dosta dobro, i nakon toga se bacila na pusenje. Nemam nikakve zamjerke, jedino sto onaj koji voli deepthroat to nije radila. Al meni je super bilo, nakom toga malo poza 69 i onda kad mi je bilo dosta, stavila je kondom i sjela se na mene i bila na meni sigurno 15 do 20 minuta, rekla je da voli biti gore. Kad mi je bilo dosta te poze okrenuo sam je na ledja i jebao misionarski, pa noge na meni, itd jedno 20 min i onda svrsio.

Mala pauza, i malo pricali i onda se opet poceli ljubiti, malo pusenja, kad se digao stavila je kondom i pitao moze doggy, ona s veseljem prihvatila i tu je pogled savrsen na njenu predivnu veliku i oblu guzu, koja je taman cvrsta i meka, i nakon nekih 15 do 20 min svrsio drugi put. Malo odmorio, i jos malo popricali i otisao jako sretan doma.

Svaka preporuka mala
Svala cast majstore...prva recenzija svaka poza po 10 min a sada si na 15-20...ides ti sigurno prema 30 min po pozi ;)
 
Lara Prates, EGE

Dosla jucer u ZG, tu je tjedan dana, sat je 1500, ja bio 2 za 2400.

Cura jako slicna u tijelu Gemmy, Gemma ipak najbolja meni osobno, Lara preslatka faca, najbolje prirodne sise koje sam vidio i drzao u rukama mozda ikada. Lijepa duga kosa, slatko lice i nema silikona nigdje, skroz prirodna. Visina cca 160 cm.

Dosao kod nje sama je u apartmanu, ima klima, lijepi krevet, sve super.

Docekala me u kaputicu a ispod u donjem rublju, nakon davanja poticaja, bacili se u akciju. Legla se pored mene i pitala da li se volim ljubiti, ja rekoh obozavam, i tako je krenulo malo ljubljenje, koje je dosta dobro, i nakon toga se bacila na pusenje. Nemam nikakve zamjerke, jedino sto onaj koji voli deepthroat to nije radila. Al meni je super bilo, nakom toga malo poza 69 i onda kad mi je bilo dosta, stavila je kondom i sjela se na mene i bila na meni sigurno 15 do 20 minuta, rekla je da voli biti gore. Kad mi je bilo dosta te poze okrenuo sam je na ledja i jebao misionarski, pa noge na meni, itd jedno 20 min i onda svrsio.

Mala pauza, i malo pricali i onda se opet poceli ljubiti, malo pusenja, kad se digao stavila je kondom i pitao moze doggy, ona s veseljem prihvatila i tu je pogled savrsen na njenu predivnu veliku i oblu guzu, koja je taman cvrsta i meka, i nakon nekih 15 do 20 min svrsio drugi put. Malo odmorio, i jos malo popricali i otisao jako sretan doma.

Svaka preporuka mala
Bravo! Da li si ikada uzeo 3h? Koliko bi ovdje to koštalo?
 
Vjeruj nećeš se razočarat, mala lipša nego na slikama, velike baš velike prirodne sise, lipa veća obla guza, visina oko 160 cm, kosa crna do guze, ona vesela, raspoložena, pušenje bez, prilično dobro, drka sisama, ljubi se, voli da je se liže, akcija super.
Engleski loš.
Apartman solidan, krevet čvrst, kupatilo uredno, klima.
Tarifa 100/200 eur
 
Evo jedna kratka recenzija o Dani
Dogovor i upute veoma lako sa videom sta i kako nac, znaci nema greske
To je standardno
Dalje smjestaj je dobar i stan je cist kao i soba i tus, novih rucnika uzmes koliko zelis i tusiranje prije i poslje
Cura je jako zgodna, cista desetka
Odgovara opisu sa EGE time da je ipak malo radio fotoshop
Sise odlicni silikoni tko voli a guza liposukcija iz struka
Engleski los i komunikacija teska ali tu je zato translate majka 😊
GFE potpuno iskustvo jer cura uziva u tome ocito i to se vidilo odmah po dolasku
Akcija vise nego dobra i uziva u sexu
Prvo oralac pa akcija u dvije poze odmah metak ide
Tus zajedno sta je cool, bitka sad traje duze ali doggy pada i gubim
Nisam uzimao nista dodatno sa popisa ali nije mi to potrebno
Jos kratko je tu jer ide za Maltu

Tarika 1h 1300vjeverica i nije zao ni jedne

 
Vjeruj nećeš se razočarat, mala lipša nego na slikama, velike baš velike prirodne sise, lipa veća obla guza, visina oko 160 cm, kosa crna do guze, ona vesela, raspoložena, pušenje bez, prilično dobro, drka sisama, ljubi se, voli da je se liže, akcija super.
Engleski loš.
Apartman solidan, krevet čvrst, kupatilo uredno, klima.
Tarifa 100/200 eur
Krevet čvrst 😎😂😂😂😎
 
Vjeruj nećeš se razočarat, mala lipša nego na slikama, velike baš velike prirodne sise, lipa veća obla guza, visina oko 160 cm, kosa crna do guze, ona vesela, raspoložena, pušenje bez, prilično dobro, drka sisama, ljubi se, voli da je se liže, akcija super.
Engleski loš.
Apartman solidan, krevet čvrst, kupatilo uredno, klima.
Tarifa 100/200 eur
Gdje joj je adresa u st?
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh