BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ok, hvala, inače nema veze da li radi za sebe ili za agenciju sa verifikacijom profila. Ova mala Mary isto radi za sebe, bio sam dva puta, pa ima uredno verificirani profil.
 
Ima tko da je bio pa da podjeli iskustvo?

 
Šta je ovoj brojnoj ekipi šta stavlja linkove cura i traži da se podijele iskustva, a nikad recenziju nisu napisali.
Šta vi s tim našim iskustvima, odnosno recenzijama?
Odete u wc čitate recenzije gledate slike i udri po majmunu?
Jel vam palo na pamet ikad otić kod neke od cura i sam iskusiti kako je to?
Pa s nama ovdje podijeliti iskustvo.
 
Da li tko naletio na koju da je osunčana ali da se sunčala u bikiniju tako da je ispod ostala svijetla koža. to mi je poseban rajc a prema slikama se to ne može znati jer tko zna kad su slikane.
 
Šta je ovoj brojnoj ekipi šta stavlja linkove cura i traži da se podijele iskustva, a nikad recenziju nisu napisali.
Šta vi s tim našim iskustvima, odnosno recenzijama?
Odete u wc čitate recenzije gledate slike i udri po majmunu?
Jel vam palo na pamet ikad otić kod neke od cura i sam iskusiti kako je to?
Pa s nama ovdje podijeliti iskustvo.
Ako ciljas na mene osobno pogledaj da sam stavio vec recenzije sta znam i stavljat cu sta budem bio
 
Evo recenzija samo za Sig

Mala predivna brazilka, sa lijepim vitkim atletskim tijelom. 160 cm visoka i cca 50 kg. Tamna put i predivna koža, lijepa jako u licu i lijepa usta i voli se ljubiti.

Malo maženja i predigre s ljubljenjem pa krece u pusenje i pusi dosta dobro i trudi se. Nakon toga 69 par minuta i onda stavlja kondom s ustima. Sjedne se na mene i tako nekih 10 min jebanja pa reverse nakon toga 10 min.
Micem je sa sebe i okrecem na ledja i jeb u misionarskom desetak min pa svrsavam.
Nakon toga mala pauza pricamo i onda opet pusenje 10 min i jebem je u doggyu desetak min i svrsavam drugi put.

Predivnai ugodna mala koja zna taman eng da sve dogovorite.

spusteno sa,1950 na 1800 za sat vremena.
🎉🎆🍾🍻👌
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh