BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Rijeka.

Bio u ponedjeljak, prvi dan i prvi klijent.

Obzirom na vrlo dobru uslugu moram napomenuti da je lokacija izmedju marceljeve i Kantride i uzmite pola sata rezerve jer parking nećete naći baš blizu osim ako ne želite da vam se auto iz aviona vidi, (parking privatne zgrade).

Dovoljno je parkirati na bazenima ili kod Ine i prošetati 5 minuta

Nema agencije, sama piše i ispričala se za lokaciju, video upute za dolazak, vrh.

Engleski odličan ali nije pricljiva, zato je više od akcije.

Stan vrhunski uređen, zgrada još u radovima pa vas eventualno neki građevinac može vidjeti 😄.

Grudi natural i još uvijek strše, guza manja od klasičnih Latina, detalj: usne je punila ali je feeling kod kissinga vrlo dobar a kod DT odličan 😉

GFE 9/10 jer sam se ja previše na licu zadržao što je ona uzvratila sa 8/10 seksom i 10/10 DT pushing-om. (Vise sam se ja potrudio pa ona nije imala vremena veću ocjenu zaraditi)

Nije ni ona a ni ja htjela klimu imati upaljenu tijekom pa smo nakon sexa i blowjoba oboje otišli pod tuš i ostatak vremena me izmasirala prilično profesionalno 10ak min. , Popričali i odoh. 1h i kusur 1400 vjeverica jer sam 180 stranjskih zaokružio na 1400 naših.

Tjedan dana namjerava ostati u Ri, preporučam.

Overall 9/10.

Detalj, prodorne plave oči, ko da kroz tebe gleda , možda je nekom to napeto...
Da se nadovežem, bio i slažem se sa svime osim što mi se čini da ima koju kilu više nego na slikama i bila je jako pričljiva sa odličnim engleskim (živi u UK). Promijenila je lokaciju, sada je u centru pa je puno lakše za naći, ali teže sa parkingom. Mislim ponoviti ako ostane još malo :)
 
 
Evo jedne za opisati. Slike su dosta doradjene i fotoshopirane. Apartman je fin. Diskrecija je nikakakva bukvalno sam stajao na ulici kao gluvo kuce. Napisao joj da je ne mogu naci. Onda ona prvo me zvala na wap i usput onako vikala hejjj da je cujem. Iz petog puta napokon skuzio gdje je. Ok krenem. Apartman je u biti kuca prizemnica podjeljena u dva dijela tj apartmana. Dijeli prostor s jos jednom curom. Vizualan dojam baloni silikoni tvrdi fino sjedaju u ruku. Faca klasic latina crna kosa. Pusenje ok fino odradjuje. Gidina oko 30. Komunikativna je ali engleski los kao i kod svih latina. Pise da je iz Spanjolske ali nije vec je Brazil u pitanju. Akcija 30 min pusenje jedna poza i svrsavanje po faci. Malo se zajebala jer ja svrsavam kao slon pa se nije mogla nacuditi koliko imam toga haha. Steta 1400 oraha. Iz razgovora mi je rekla da su neki koji su bili s njom mislili da je kunta kita tj trandja. Vizualno izgleda kao zena dakle brazilka jace tijelo,noge i guzovi tako da mi ne izgleda kao trans. Valjda su ljudi navikli na eu tip cura manje misicave ili mrsavije. Uglavnom rezime necu ponoviti. Radi i outcall ali trazi 300 europskih jagoda za sat.
 
1626718882_660394.jpgCH] Pozdrav, zanima me jel ima netko iskustva sa ove dvije Brazilke? Trenutni su u Zadru...može preporuka, hvala.
 

Prilozi

  • 1604160153_549150.jpg
    1604160153_549150.jpg
    197,7 KB · Pregleda: 35
Poz....
Dogovaram susret s Karine......ali još uvijek sam neodlučan....posto bi mi to bilo prvo druženje s damama s EGS.....potražio sam recenzije o njoj ali nisam našao ništa konkretno o njoj....pa bih molio iskusile kolege koji s bili s njom da podijele svoje iskustvo samnom...hvala
 
Poz....
Dogovaram susret s Karine......ali još uvijek sam neodlučan....posto bi mi to bilo prvo druženje s damama s EGS.....potražio sam recenzije o njoj ali nisam našao ništa konkretno o njoj....pa bih molio iskusile kolege koji s bili s njom da podijele svoje iskustvo samnom...hvala
koliko drapa mala za pol cuke/cuku?
 
Poz....
Dogovaram susret s Karine......ali još uvijek sam neodlučan....posto bi mi to bilo prvo druženje s damama s EGS.....potražio sam recenzije o njoj ali nisam našao ništa konkretno o njoj....pa bih molio iskusile kolege koji s bili s njom da podijele svoje iskustvo samnom...hvala
Odi,uzmi pola sata 100 eura,ja se vrlo jednostavno dogovorio,ona ne zna engleski,ali usluga je meni bila odlična
 
Ali dobit termin je nemoguče, moliš info kad možeš doći, ona ne daje termin, već ponavlja istu poruku, nakon skoro 10 istih poruka odustao. Javila mi jednom da dođem u 23.15 da je sada slobodna..
Isto je tako i meni bilo, dva puta sam pokusao dogovorit i nista kao da sa botom pricam i treca sreca uspijevam. Sigurno je velika potraznja jer se mala nabija kao zvijer,pokusaj jos par puta dogovorit jer neces pozalit
 
Pozz,
Jeli bio netko mozda kod ove cure ili da eventualno zna za nju:

ili ove
Bila ti je Polly za 250€ 1h, ali nije više u ZG
Bio kod nje realno najbolje iskustvo ikada dosad. Prvi put da ne razmisljam jbm ti pare i inace to ne radim ali s njom mi je doslo da se ljubim.
Zenska full dobro radi i glumi premda bih se cak i usudio reci da smo mrvicu kliknuli.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh