BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Ne bih se slozio s time. Rekao bih da su Latine vece glumice ili tocnije, vise profesionalnije u poslu. Docekat ce te s osmijehom, napucane su silikonima, ok to izgleda ali nema tu prave akcije. 0% strasti, ni 5 % pravog gfe i 95 % odrađivanja..
Posjeti ovu i budi gospodin kao sto tvrdis da jesi i reci Hvala.
Zivio
Jedna od rijetkih Ruskinja koja je stvarno strastvena,top iskustvo
 
Ne bih se slozio s time. Rekao bih da su Latine vece glumice ili tocnije, vise profesionalnije u poslu. Docekat ce te s osmijehom, napucane su silikonima, ok to izgleda ali nema tu prave akcije. 0% strasti, ni 5 % pravog gfe i 95 % odrađivanja..
Posjeti ovu i budi gospodin kao sto tvrdis da jesi i reci Hvala.
Zivio
Pa prostitucija nije ništa drugo nego gluma.
Tako da samo si potvrdia da su latine bolje jer bolje glume.
Kvalitetna je ona koja te uvjeri da je svršila 😄
 
EGE je postao neupotrebljiv, 78% oglasa za Hrvatsku su lažni oglasi od Chocolate and cream agencije. 380 od 558 oglasa, odnosno 68% od svih oglasa za Hrvatsku je od njih. Pitao sam ih za 10 cura, i niti jedna nije dostupna, niti će biti dostupna, nakon ćega mi pošalju dvije slike sa par cura koje su dostupne u Zagrebu. Par njih, od preko 100 oglasa samo za Zagreb?!?

EGE je u potpunosti izgubio na kredibilnosti kada dozvoljavaju ovakvo masovno spamanje sa lažnim oglasima.
 
Miranda, ova cura s EGE kaj ima srca od bradavica. Tu je do utorka. Umjetne sise umjetno dupe nafilane usne. Dakle ništa od onog što se meni inače sviđa ali cura mi je bila super. Eng osrednji ali govori dobro španjolski jer živi u Barceloni pa smo na njemu pričali, bila je s par poznatih nogometaša pa mi je malo pričala o tome što mi je bilo ful zabavno. Krenulo je s klasičnim odrađivanjem ali se nakon 10-15 min i ona uživila i onda je bilo super. Oral bez fantastičan. Odradili oral cowgirl misionarski doggy. Poslije toga još pričali pola sata.

Ugl mislim da neće svima biti dobra ali ako govorite port ili španj i ako ste ok može bit super.

Šteta 900 za pola ostao sat.
 
Jeli itko bio je kod ove bila je prošle godine dolazi 20 u st
 
Apart uredan, ona uredna, tek otuširana, u centru grada.
Prije se zvala Ruby. Jako mlada, ono baš mlada, 20 godina( tako rekla a i izgleda). Ne tipična brazilka( nema ogromno dupe već normalno), skiny građe, cice umjetne, mekane ali nisu baš dobro urađene( ima ožiljke).
Sitnije je građe i djeluje krhka ali nakon svega me uvjerila da izgled vara.
Bj bez, jako dobar, voli direktni pogled u oči.
Komentirala ne za kitu jer je malo "granđe" ali cow i anti cow uredno odradila. Nakon toga misija i to je to. Baš je uska tako da je ugođaj jako jako dobar. Nakon toga mali odmor. Zna nešto engleski,može se nešto s njom komunicirati tako da je to ok.Uvijek isto. Iz Sao Paola, studira, radi sama i preko agencije. Zadovoljna.
Nakon odmora, ponovno Bj, pa dogy. Voli gledati u oči. Nabija se i provjerava je li sve ok. Anal nisam pitao ali najvjerojatnije daje.
Sve u svemu sex ok ali nije za ponavljanje. Za mene pre nježna i pre mlada.
Tu je još 4 dana pa Zg i onda Brazil. Vraća se u 9-10 mjesecu.
Šteta 200/1h
 
Apart uredan, ona uredna, tek otuširana, u centru grada.
Prije se zvala Ruby. Jako mlada, ono baš mlada, 20 godina( tako rekla a i izgleda). Ne tipična brazilka( nema ogromno dupe već normalno), skiny građe, cice umjetne, mekane ali nisu baš dobro urađene( ima ožiljke).
Sitnije je građe i djeluje krhka ali nakon svega me uvjerila da izgled vara.
Bj bez, jako dobar, voli direktni pogled u oči.
Komentirala ne za kitu jer je malo "granđe" ali cow i anti cow uredno odradila. Nakon toga misija i to je to. Baš je uska tako da je ugođaj jako jako dobar. Nakon toga mali odmor. Zna nešto engleski,može se nešto s njom komunicirati tako da je to ok.Uvijek isto. Iz Sao Paola, studira, radi sama i preko agencije. Zadovoljna.
Nakon odmora, ponovno Bj, pa dogy. Voli gledati u oči. Nabija se i provjerava je li sve ok. Anal nisam pitao ali najvjerojatnije daje.
Sve u svemu sex ok ali nije za ponavljanje. Za mene pre nježna i pre mlada.
Tu je još 4 dana pa Zg i onda Brazil. Vraća se u 9-10 mjesecu.
Šteta 200/1h
Link ne funkcionira. Jeli to ta?

 
Apart uredan, ona uredna, tek otuširana, u centru grada.
Prije se zvala Ruby. Jako mlada, ono baš mlada, 20 godina( tako rekla a i izgleda). Ne tipična brazilka( nema ogromno dupe već normalno), skiny građe, cice umjetne, mekane ali nisu baš dobro urađene( ima ožiljke).
Sitnije je građe i djeluje krhka ali nakon svega me uvjerila da izgled vara.
Bj bez, jako dobar, voli direktni pogled u oči.
Komentirala ne za kitu jer je malo "granđe" ali cow i anti cow uredno odradila. Nakon toga misija i to je to. Baš je uska tako da je ugođaj jako jako dobar. Nakon toga mali odmor. Zna nešto engleski,može se nešto s njom komunicirati tako da je to ok.Uvijek isto. Iz Sao Paola, studira, radi sama i preko agencije. Zadovoljna.
Nakon odmora, ponovno Bj, pa dogy. Voli gledati u oči. Nabija se i provjerava je li sve ok. Anal nisam pitao ali najvjerojatnije daje.
Sve u svemu sex ok ali nije za ponavljanje. Za mene pre nježna i pre mlada.
Tu je još 4 dana pa Zg i onda Brazil. Vraća se u 9-10 mjesecu.
Šteta 200/1h
Što studira?
 
Link ne funkcionira. Jeli to ta?

Link šljaka. Nije to ta.
Ponavljam link
 
Taki
Piše Mongolian


Netko bio?
 
Ne znam koliko ovaj forum može bitno utjecati na ukupan volumen posla tih djevojaka u RH. Ja mislim da ne premda je svaka mušterija dobrodošla. A ništa dečki, trudite se...btw mislim da prije studira pizdologiju pardon psihologiju.
Ne puno, slažem se, no može nama aktivnim pratiteljima omogućiti da izbjegnemo potencijalno razočaranje ili, u obrnutom slučaju, otkrijemo skriveni dragulj.. svakako je bolje da ga ima nego da ga nema..mislim foruma...😁😁
 
Ako je netko bia neka napise dvi-tri jer je ženska na slikama je baš ok.
 
Danas bio u posjeti. Ap čist,uredan,centar grada, Dog jako brz sa agentom.
Po dolasku, poljubac i osmjeh dobrodošlice.
Malo viša nego inače za Brazilere. Ima 20 godina. Lice lijepo i čisto. Cice silikoni. Tek nspravljene pa su malo bolne( malo se žali). Skiny građa. Tijelo čvrsto i sjajno. Higijena izvrsna.
Nudi tuširanje. Nije pravi GFE ali tu negdje. Bj bez. Zatim cow pa misija. Pica izbrijana, mirisna i uska.osjećaj 10/10. Šah mat za 20 min.
Mali odmor. Prvi put u Hr i prvi put radi ovako. Malo se zezali. Malo priča eng , nešto rszumije ali u pripremi treba imati goog prev.
Ponovno malo zagrijavanje Bj bez pa polu dogy. Voli se dirati po klitiću i bogme joj nije bilo svejedno jer setresla i izvijala. Ako je glumila, što me uolće nije briga, zaslužila je medalju.
Jako brzo prošlo 1h.
Akcija 8/10
Tijelo 8/10
Isplati se ali za ponavljanje treba malo pričekati.
Šteta 200/ 1h
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh