BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

Možda čovjek samo voli pisati i svojim iskustvima,jesi o tome razmišljao?
Svemu u životu pristupam ozbiljno i studiozno, pa tako i ovome. Također se volim lijepo izražavati i pokušavam pisati koliko toliko gramatički točno. Ipak sam školovan u nekim drugim vremenima. Moguće je da je to ovim današnjim klincima čudno, ne znam. Drugo, da, imam potrebu sve to sa nekim podijeliti, sasvim prirodno i normalno. Ja van ovog foruma nemam sa kime popričati o svemo ovome što radim sa tim ženama, a imam sasvim zdravu potrebu za time.
 
Pozdrav,
Iskustva sa ovim curama?



Prva cura mi šalje profil sa insta pa jel zna netko jel prava ili je neki fejk navlakusa?
 
ha definicija "grube igre" je drugacija od osobe do osobe
al mislim da je sve jasno iz =>
"ako trazis kurvetinu koja ce skakati po tebi ko ludakinja i vristati, ova se ne uklapa u tu kategoriju... par puta kad sam joj probao nabiti sam vidio da je napravila grimasu.."
da, varira :D osobno ne ocekujem da mala divlja po meni, zapravo bas suprotno. grimase neka radi, ali ono da nema problema ako hocu otpustit kocnicu, dati si gusta i sl
 

Nažalost ovo je neka prevara, jer ovaj pičić na slikama je ruska TikTokerica Anya Ischuk...


Anya Ischuk
Kako verificiraju profil a i sa strane ege nema upozorenja
 
[

Kod ovih dviju prvih ti nisam bio kod zadnje jesam nije ruzna cura ali nije ko na slici ja sam isa kod nje zbog milf izgleda ali iskustvo bi reka 6/10 previše stenje bezveze i govori yes yes jedino dobro je bilo svrsavanje usta a i mislim da se nije tusirala poslje samo obukla ogrtač i legla neznam iskreno jeli i zube oprala
 
[

Kod ovih dviju prvih ti nisam bio kod zadnje jesam nije ruzna cura ali nije ko na slici ja sam isa kod nje zbog milf izgleda ali iskustvo bi reka 6/10 previše stenje bezveze i govori yes yes jedino dobro je bilo svrsavanje usta a i mislim da se nije tusirala poslje samo obukla ogrtač i legla neznam iskreno jeli i zube oprala
Da sigurno pere zube 7 puta na dan
 
Pozdrav,
Iskustva sa ovim curama?



Prva cura mi šalje profil sa insta pa jel zna netko jel prava ili je neki fejk navlakusa?
ja sam bio kod ove prve neki dan, imas moju recenziju malo vise - za preporuku
btw daj podjeli insta profil lepo prosim
 
Kako verificiraju profil a i sa strane ege nema upozorenja

Nemam pojma, ali znam da sam ja ostavio na EGE dva negativna review-a za dvije različite cure, i priložio sam prepisku dogovora za termin kao dokaz (jer to traže) i ti reviewi se nikada nisu pojavili na profilu doticnih cura iz meni nepoznatih razloga, dok par pozitivnih je objavljeno.... tako da mislim da i oni sami manipuliraju na neki nacin istima ali ne kuzim iz kojeg razloga...
 
Nemam pojma, ali znam da sam ja ostavio na EGE dva negativna review-a za dvije različite cure, i priložio sam prepisku dogovora za termin kao dokaz (jer to traže) i ti reviewi se nikada nisu pojavili na profilu doticnih cura iz meni nepoznatih razloga, dok par pozitivnih je objavljeno.... tako da mislim da i oni sami manipuliraju na neki nacin istima ali ne kuzim iz kojeg razloga...
meni su ostali i negativni i pozitivni komentari
 
Rijeka Camila

Da li je netko bio? Odjednom se ne javlja više 🤔
 
Rijeka Camila

Da li je netko bio? Odjednom se ne javlja više 🤔
Ako si mislio uz guzu ništa od toga.😉
Bio ja jučer i dogovor sat vremena all inclusive 200eur.,ali u guzu ne može ,navodno je noć prije jela spice hranu pa je boli (moš mislit) ,to im je stara fora jer oglašavaju jedno a kada dođeš nemere.
Cura nije loša po izgledu, malo više tetovaža nego na slikama (očito su slike malo starije) ,dočekala me je srdačno i poljubac sa vrata , ali sve jedno sam joj se zahvalio i otišao deal is deal.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh