BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR

eto, i onda kada ja tvrdim kako su Latine bolje, a ove istočne uglavnom prevara, ispadam agent i pimp...:unsure::unsure::unsure::unsure:
Ne bih se slozio s time. Rekao bih da su Latine vece glumice ili tocnije, vise profesionalnije u poslu. Docekat ce te s osmijehom, napucane su silikonima, ok to izgleda ali nema tu prave akcije. 0% strasti, ni 5 % pravog gfe i 95 % odrađivanja..
Posjeti ovu i budi gospodin kao sto tvrdis da jesi i reci Hvala.
Zivio
 
Ako si mislio uz guzu ništa od toga.😉
Bio ja jučer i dogovor sat vremena all inclusive 200eur.,ali u guzu ne može ,navodno je noć prije jela spice hranu pa je boli (moš mislit) ,to im je stara fora jer oglašavaju jedno a kada dođeš nemere.
Cura nije loša po izgledu, malo više tetovaža nego na slikama (očito su slike malo starije) ,dočekala me je srdačno i poljubac sa vrata , ali sve jedno sam joj se zahvalio i otišao deal is deal.
Piše Italian, da li je Brazil ili Colombia?
 
Ako si mislio uz guzu ništa od toga.😉
Bio ja jučer i dogovor sat vremena all inclusive 200eur.,ali u guzu ne može ,navodno je noć prije jela spice hranu pa je boli (moš mislit) ,to im je stara fora jer oglašavaju jedno a kada dođeš nemere.
Cura nije loša po izgledu, malo više tetovaža nego na slikama (očito su slike malo starije) ,dočekala me je srdačno i poljubac sa vrata , ali sve jedno sam joj se zahvalio i otišao deal is deal.
Oo neznas koliko si me sad usrecija kad je bila u st samo sam zbog toga zelia ic nikako nisam mogao sad si mi dušu olaksa hvala ti
 
Bio danas. Slike odgovaraju. Radi preko agencije. Prvi put u Hr.Brazilka. Nezna eng. Samo Portugal.
U faci lijepa. Cice silikon. Jako lijepe. Dupe dobro ali nije tipično brazilsko već čvrsto i dobro. Malo visočija nego inače za Latine.
Mlada. Kaže 23 god. Bj kao sa ali na kraju bez. Dobar.
Cow pa anti cow.
Misija i to je to.
Pica joj je malo šira mada imam debljega i dužeg. Lubrikant je koristila samo na početku a kasnije nije bilo potrebe jer se baš navlažila. Voli dirati kiltić pa je bogme i ona svršila.
Nakon odmora ponovno akcija.
Ležeći od traga pa dogy i na kraju misija ali nisam mogao drugi put.
Cura je jako fleksibilna i gibljiva. Voli noge držati u zraku i baš picu nudi na nabijanje.
Akcija 8/10
Tijelo 9/10
Šteta 220
Isplati se ponavljati.
 
Ne bih se slozio s time. Rekao bih da su Latine vece glumice ili tocnije, vise profesionalnije u poslu. Docekat ce te s osmijehom, napucane su silikonima, ok to izgleda ali nema tu prave akcije. 0% strasti, ni 5 % pravog gfe i 95 % odrađivanja..
Posjeti ovu i budi gospodin kao sto tvrdis da jesi i reci Hvala.
Zivio
Potpisujem, upravo se vratila iz Turske i cura je top
 
Ne bih se slozio s time. Rekao bih da su Latine vece glumice ili tocnije, vise profesionalnije u poslu. Docekat ce te s osmijehom, napucane su silikonima, ok to izgleda ali nema tu prave akcije. 0% strasti, ni 5 % pravog gfe i 95 % odrađivanja..
Posjeti ovu i budi gospodin kao sto tvrdis da jesi i reci Hvala.
Zivio
Da li slike odgovaraju stvarnosti? Gfe? Kolika je steta? Hvala ;)
 
Eci

Peci

Pec

Silvia je mali zec

Mrkve odma traži
al DFK baš i ne važi

Sve ostalo je čist OK
al vjeverica do ovog zeca više ne ide
 
Eci

Peci

Pec
Eci Peci Pec, gdjegod da staneš tebe čeka isti mali zec
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh