BRAZILKE, LATINE, UKRAINKE i ostale strankinje u HR


Jel bio tko? ijak znam da ti volis ove curvy...
 
ne, malo mi je predaleko, ako se dotepe do Zagreba, mogao bih...mada, sada kada se Gaby vratila u HR mislim da ću svoje vrijeme i novac posvetiti njoj...
 
Pozdrav drugovi, trebam pomoć dali je netko bio kod ove gospođe i kakva su iskustva??
Neznam dali ja griješim u komunikaciji ili??
Već deset dana pokušavam do nje i stalno je kao zauzeta??
 

ova Gaby...znati će stara ekipa na forumu, jako lijepo iskustvo prošle godine...nije moja klasična debeloguza Latina, puno je skladnije građena, no seks sa njom je top..
 
Pozdrav drugovi, trebam pomoć dali je netko bio kod ove gospođe i kakva su iskustva??
Neznam dali ja griješim u komunikaciji ili??
Već deset dana pokušavam do nje i stalno je kao zauzeta??
Pokušaj sa nekog drugog telefona i pokušaj promijeniti način komunikacije...jučer sam saznao da ima neka crna lista nas korisnika usluga u HR, kao recentna, unazad godinu dana, gdje cure provjeravaju brojeve telefona sa kojih ih se kontaktira...dakle, ako se najaviš pa ne dođeš, ako tražiš previše informacija, ako se previše cjenkaš, inzistiraš na slikama i filmovima i šta ti ja sve znam, završiš na toj listi...
 
Tu
Pokušaj sa nekog drugog telefona i pokušaj promijeniti način komunikacije...jučer sam saznao da ima neka crna lista nas korisnika usluga u HR, kao recentna, unazad godinu dana, gdje cure provjeravaju brojeve telefona sa kojih ih se kontaktira...dakle, ako se najaviš pa ne dođeš, ako tražiš previše informacija, ako se previše cjenkaš, inzistiraš na slikama i filmovima i šta ti ja sve znam, završiš na toj listi...
Ta lista zaista postoji i nebrojeno puta sam je vidio. Čak s nekoliko njih , s kojima sam ostao u jako dobrim odnosima, sam zajedno pregledavao te liste. Slike, brojevi, komentari. Sve se tu nalazi. Kao što je kolega ijak napomenuo, može se završiti zbog nebrojeno razloga. Ali isto tako, cure djele inf o dobrim klijentima, pogotovo za outcall.
 
je
Tu
Ta lista zaista postoji i nebrojeno puta sam je vidio. Čak s nekoliko njih , s kojima sam ostao u jako dobrim odnosima, sam zajedno pregledavao te liste. Slike, brojevi, komentari. Sve se tu nalazi. Kao što je kolega ijak napomenuo, može se završiti zbog nebrojeno razloga. Ali isto tako, cure djele inf o dobrim klijentima, pogotovo za outcall.

to za dobre klijente nisam čuo, no apsolutno je logično..
 
To sam vam ja vec napisao prije par tjedana i u threadu Split. I ja sam to vidijo, i najjace oni koji imaju profilnu sliku plus ime i prezime. Znaju oni i googlat onda dodje crna kronika haha. Ali eto zna se posebno koliko glupana baš u Splitu i ovdje na forumu ima kad vidis tko sta piše 😂😂😂
 
To ti može potvrditi j
je


to za dobre klijente nisam čuo, no apsolutno je logično..
[/QUOTE
To ti može jedan kolega s foruma def potvrditi. Outcall nije bio moguć dok jedan dobar klijent ne potvrdi da je dotični ok.
Drugi slučaj je bio kod mene. Nije željela outcall ali je kontaktirala koligicu koja je bila kod mene u outcall-u i nakon toga sve 5. Konkretno Yara( danas odlazi iz Zd) zvala Scarlett( u Brazilu je ). Scarlett klijenta ( mene) nahvalila i outcall je bio rješen.
 
je


to za dobre klijente nisam čuo, no apsolutno je logično..
To ti može jedan naš kolega s foruma def potvrditi. Tako da je 100% istina. Tu listu sam nebrojeno puta vidio i sam listao. Pogotovo s curama s kojima sam ostao u odličnim ( prijateljskim) odnosima.Slike, brojevi, upiti. Sve se nalazi u toj grupi.
Drugi primjer sam i ja sam. Cura nije željela u outcall sve dok nije kontaktirala drugu curu koja je bila kod mene u outcall-u. Nakon njezine potvrde sve je bilo 5.
Konktetno Yara( koja danas odlazi iz Zd) kontaktirala Scarlett( koja je trenutno u Brazilu i dolazi krajem 7. Ili 8 mj).
Tako dečki pazite što pišete i tražite. Nova sim card je 20 kn ali nije isto ako uvik isti br koristiš, pogotovo cure koje rade preko agencija. Tada se dobiju i neke povlastice.
 
Ista cura, u isto vrijeme, na 4 razlicite lokacije :)
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh