BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Bolje je kanale kopati nego imati posla sa balkancima kao eskort..Nadam se da ove cure imaju zastitu jer to je rizican , katastrofalan posao..Znam jednu u BG, ima zastitu Pro zastitara, mogu I da shvatim zasto ..
 
Mostar danas necu moci raditi dosla tetka u goste 😂
Vidimo se drugom prilikom i sto prije!

BANJA LUKA VIDIMO SE 11.10 i 12.10 !

#crnka🖤
Evo da ti na ovaj post odgovorim.
Znači juče dogovoren sastanak za danas u 11 i rečeno mi piši u 10 sati da ti kažem adresu. Ja u 9:30 pišem poruku i krećem prema Mostaru računajući da će u međuvremenu doći poruka sa adresom, no međutim poruka stize u 12:36 da je dobila i da neće moći i da sam navodno trebao znati da ako se ne javlja da ne radi. Ovo je totalno nepošteno i morao sam napisati ovaj osvrt. Pozdrav svima
 
Evo da ti na ovaj post odgovorim.
Znači juče dogovoren sastanak za danas u 11 i rečeno mi piši u 10 sati da ti kažem adresu. Ja u 9:30 pišem poruku i krećem prema Mostaru računajući da će u međuvremenu doći poruka sa adresom, no međutim poruka stize u 12:36 da je dobila i da neće moći i da sam navodno trebao znati da ako se ne javlja da ne radi. Ovo je totalno nepošteno i morao sam napisati ovaj osvrt. Pozdrav svima
to se kaže ona tebe zguzila
 
U srijedu koja bude radila u Sarajevu dobro cu je pocastiti 😎 rodjendan mi je taj dan 😎 pa hocu malo da se opustim haah
Dobit ce od mene za dva tri sata sto od ostalih za cijeli dan 😎🥳💙
 
Evo da ti na ovaj post odgovorim.
Znači juče dogovoren sastanak za danas u 11 i rečeno mi piši u 10 sati da ti kažem adresu. Ja u 9:30 pišem poruku i krećem prema Mostaru računajući da će u međuvremenu doći poruka sa adresom, no međutim poruka stize u 12:36 da je dobila i da neće moći i da sam navodno trebao znati da ako se ne javlja da ne radi. Ovo je totalno nepošteno i morao sam napisati ovaj osvrt. Pozdrav svima
tako ti i treba kad si bio voljan platit 300-400 maraka za pusenje preko gume 😅
 
Sta je ovo na EGE zna li neko najezda colombian girl neke imaju i video, koliko su ovi profili autentični i da li je neko bio kod njih?
 
Evo da ti na ovaj post odgovorim.
Znači juče dogovoren sastanak za danas u 11 i rečeno mi piši u 10 sati da ti kažem adresu. Ja u 9:30 pišem poruku i krećem prema Mostaru računajući da će u međuvremenu doći poruka sa adresom, no međutim poruka stize u 12:36 da je dobila i da neće moći i da sam navodno trebao znati da ako se ne javlja da ne radi. Ovo je totalno nepošteno i morao sam napisati ovaj osvrt. Pozdrav svima
Pa valjda se pise i dogovori i potvrdi termin pa se krene za ubuduce da znas.
Dobila i malksala nisam ni mogla ustati a ne da tipkam telefon. Sory , ali svi prije nego krenu potvrde termin jednostavno tako mora. Bas zbog vandrednih problema.
 
Kad treba pohvaliti nigdje nikoga hhaaha a cim ja nesto zaserem pise se na forumu 😂
Koliko se meni puta desilo da neko otkaze u zadnji tren pa sta cu kako je tako je izleti neki problem.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh