BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Mala je ok , ali daleko od toga da je top kako je neki opisuju. Ima lijepo lice i tijelo al ne toliko da bi je recimo na ulici primjetio kao neku ribu.
I ta cijena od 150 eura za sat je pretjerana realno, pogotovo sto jebes ko na traci. Svako pola sata neko dolazi, ona se nema kad ni okupat. Ne moze tu bit higijene.
Tu si u pravu. Ja kad sam došao jaran izlazi iz stana :). Ona gaće i ne skida :). Jos radi do 18h kako sam je razumeo. Pa ih baš naslaže. Ali fina je ne mogu nista reći protiv. Jedino sto je tamo u Duška Koščice nezgodno za parking.
 
Tu si u pravu. Ja kad sam došao jaran izlazi iz stana :). Ona gaće i ne skida :). Jos radi do 18h kako sam je razumeo. Pa ih baš naslaže. Ali fina je ne mogu nista reći protiv. Jedino sto je tamo u Duška Koščice nezgodno za parking.
Uvjek sam razmišlja. Tu ce dijevojku neko oženiti. Cura je fina. Zamisli ozeniš tako neku djevojku koja je išla "na turneje" i imala sve bukirano. Sto bi rekao Miroljub Petrović to je tačno da te tresne "crna pogibija" ako se sa takvom u kolo uhvatiš :)
 
Uvjek sam razmišlja. Tu ce dijevojku neko oženiti. Cura je fina. Zamisli ozeniš tako neku djevojku koja je išla "na turneje" i imala sve bukirano. Sto bi rekao Miroljub Petrović to je tačno da te tresne "crna pogibija" ako se sa takvom u kolo uhvatiš :)

Ma malo je to gadljivo realno , dodjes u 18h , a ona ih 10 naredala prije tebe svakakvih. Kaze higijena ma koja higijena brate.
Pogledas bijelo pranje iz nje kako curi i sve ti bude jasno.
A ova mala je mislim razvedena , pisali su da ima dijete.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh