BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ljudi jel ima možda neki kontakt od djevojke koja se reklamirala kao Irena na "Oglasniku". Dolazila je u B.Luku, bila u ul. Đure Jakšića. 20-ak godina. Ako neko zna kontakt molim Vas da mi pošalje u privatnim porukama, bio vih zahvalan.
 
Može recenzija Sare...samo iskrena.
Cura je stvarno top. Naplaćuje 200e ali možeš spustiti ali za stare mušterije je ostalo 150e. Lijepa je djevojka baš i prijatna. Malena je. Ne znam da li ima preko 160cm. Ali baš je dobra. Ima baš finu "ribicu i sike, i fina je u licu. I lagana za dogovor. Nadam se da će opet doći u B.Luku.
 
Cura je stvarno top. Naplaćuje 200e ali možeš spustiti ali za stare mušterije je ostalo 150e. Lijepa je djevojka baš i prijatna. Malena je. Ne znam da li ima preko 160cm. Ali baš je dobra. Ima baš finu "ribicu i sike, i fina je u licu. I lagana za dogovor. Nadam se da će opet doći u B.Luku.
Nisam trebao napisati da naplaćuje starim musterijama 300KM, sad kad je skole za popust, ima da idući put platim 500KM za sat kad digne cijenu :)
 
Bio sam i sa Hercegovkom. Sa njom 2h može za 300KM. Ok je i ona. Ali mala je bolje za duplo. Jer je baš fina, lijepa, draga i prijatna.
Bolje je dati sa malom 300KM za sat nego ovamo za 2h. Ograđujem se to je moje iskustvo. Nista protiv Hercegovke. I ona je ok. Ali mala je bolja. Sto bi rekao Fridrih Niče najslađe je....:).
 
Ljudi jel ima možda neki kontakt od djevojke koja se reklamirala kao Irena na "Oglasniku". Dolazila je u B.Luku, bila u ul. Đure Jakšića. 20-ak godina. Ako neko zna kontakt molim Vas da mi pošalje u privatnim porukama, bio vih zahvalan.
Ova mala je top. Ponudio sam joj 300KM za 3h i na keca je pristala.
Ne znam kako vi ali meni je gušt cijenkati se :). Jednom sam se u Istanbulu cijenkao za minđu. Pa umalo ne najeba od makroa :)
 
Mala je ok , ali daleko od toga da je top kako je neki opisuju. Ima lijepo lice i tijelo al ne toliko da bi je recimo na ulici primjetio kao neku ribu.
I ta cijena od 150 eura za sat je pretjerana realno, pogotovo sto jebes ko na traci. Svako pola sata neko dolazi, ona se nema kad ni okupat. Ne moze tu bit higijene.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh