BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kako doci do nje?
Bio ja danas popodne,cura lijepa i jako zgodna sve ostalo ispod prosjeka toalet razbacan,prljavih rucnika tona razbacano po podu,u početku odbijala skinuti grudnjak jer joj kapa mlijeko iz dojki jer ima malo dijete 🤦‍♂️🤦‍♂️,seks nikakav nakon tri minute neudobno joj,te žulja je te ovo te ono sto nekih prigovora ne može se seksat 5 minuta u komadu dosadilo mi svršio ručno,nakon toga me doslovno izbacila iz stana nisam ni ruke oprao..doduše i nema veze s obzirom na stanje toaleta🤣..ako budeš išao kad je primis za sisu pazi da te ne štrcne u oko🤣🤣
 
Susjedi davno sam se dogovara sa nekom zenskom iz Bosne ima dugu crnu kosu pa do guzica onako zgodna i mlada. Trazila je 100 eura za susret ali je prominila broj. Znate li o kome se radi i imate li slucajno kontakt? Hvala.
 
Bio ja danas popodne,cura lijepa i jako zgodna sve ostalo ispod prosjeka toalet razbacan,prljavih rucnika tona razbacano po podu,u početku odbijala skinuti grudnjak jer joj kapa mlijeko iz dojki jer ima malo dijete 🤦‍♂️🤦‍♂️,seks nikakav nakon tri minute neudobno joj,te žulja je te ovo te ono sto nekih prigovora ne može se seksat 5 minuta u komadu dosadilo mi svršio ručno,nakon toga me doslovno izbacila iz stana nisam ni ruke oprao..doduše i nema veze s obzirom na stanje toaleta🤣..ako budeš išao kad je primis za sisu pazi da te ne štrcne u oko🤣🤣
Ne bih bas rekao da je tako, bio sam par puta i uvjen bilo uredno i cisto.. Meni je seks super bio bar 20 min nikakvih zamjerki od nje nijr bilo, ocigledno da je do tebe nesto da si nesto radio sto ne treba.. Treba i nju postovati ne mozes se izivljavati nad njom.

Ja sam se i tusirao kod nje sve cisto , higijena joj je na prvom mjestu tako ona kaze a ja sam to i vidio.

Kad sam zavrsio posao fino se pozdravili i tjt
 
Bio ja danas popodne,cura lijepa i jako zgodna sve ostalo ispod prosjeka toalet razbacan,prljavih rucnika tona razbacano po podu,u početku odbijala skinuti grudnjak jer joj kapa mlijeko iz dojki jer ima malo dijete 🤦‍♂️🤦‍♂️,seks nikakav nakon tri minute neudobno joj,te žulja je te ovo te ono sto nekih prigovora ne može se seksat 5 minuta u komadu dosadilo mi svršio ručno,nakon toga me doslovno izbacila iz stana nisam ni ruke oprao..doduše i nema veze s obzirom na stanje toaleta🤣..ako budeš išao kad je primis za sisu pazi da te ne štrcne u oko🤣🤣
Govoriš za malu sa Stupa? Onu sto mnogi hvale...pored Crnke itd
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh