BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Druže i ja se slažem sa tobom, i svaka im čast, djevojke su super, ali kažem šta diktira cijenu, jer većina momaka voli oral bez gume i završnicu po djevojci, a kod njih je to sve sa glumicom, završavaš u kondom... Slažem se da guma glavu čuva ali nikome neće ništa biti ako sjemena tečnost padne po grudima 😂. Pozdrav za Anu i Sofiju i cure, dajte nam cum on body 😉
Gadljive brate moooj 😂 treba da se ispovracam 😂
 
Au ljudi od ovoga se moze bankrotirat u pm navuces se ko na kocku, da srecom nisam nikad ni saznao za EGE da postoji…
Druže u sarajevu se vuku par strankinja po EGE i to je to većinom su to lažni profili iza skoro svih stoji jedna ili dvije koje rade aktivno i obično su to ruzne ko gabori. Jednom ili rijetko naleti neki kvalitet ali to brzo ode u elitnu prostituciju, ista stvar je i u Budvi kada sam bio prošle godine, sumnjam da je ista bolje i u beogradu i zagrebu. Ne isplati se tolike pare davati kada se čovjek napali ne gleda sta jebe realno. 😆
 
E drug sve ok samo jedan mali osvrt sto se tice Ane Crnke i Sofije to sto rade sa zaštitom zamisli da je obrnuto koji bi to haos bio svi mi dobro znamo da je to potpuno drugačiji osijecaj razlika nebo zemlja ono sto kazu koda peres noge u carapama ali jbg ovako bi trebale sve djevojke da rade u ovom poslu i znas sta mi se jos svidja kod njih dvije ako im neko i ponudi da doplati glatko odbiju jer ne stavljaju u prvi plan pare znaci misle svojom glavom jbg guma glavu čuva i na autu ako nemas dobre gume najebo si 🤣
Mogu im reci samo svaka čas to što rade sa kondomom mada sumljam da nekada i popuste određenim likovima ili koji debelo doplate, kao da u tom poslu ima nekih principa i granica al ajde dobro je sto i za ovu običnu sitnu buraniju rade striktno sa kondomom na sta bi to ličilo, većina likova nema ni osnovnu higijenu a kamoli da se kupaju svaki dan.
 
Pozz novi sam clan al pratim forum s vremena na vrijeme.
Stvarno svakakvih likova ima al dobro po meni ocekivano. Jes jednom pozdrav pogotovo pozitivnim likovima sto curana koje su rijetke a i ostalima.
Ako ima neko nest za mostar nek se javi
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh