BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Au ljudi od ovoga se moze bankrotirat u pm navuces se ko na kocku, da srecom nisam nikad ni saznao za EGE da postoji…
Sreca nasa pa nismo u Frankfurtu, gdje imas izbor od par hiljada djevojaka, ne znas koja je bolja.
Ovako ako sta dobro naleti jednom, dva puta u mjesecu, dobro je, ostatak vremena provedes na Whatsappu cekajuci da ove domace odgovore na poruku, pa dok se dogovoris pa ovo, pa ono, pa te izradi, pa te pozuruje, dodje Ehlimana opljacka te...
 
Jucer sam bio kod ove djevojke na stupu. Vise puta je ovdje preporucivana i od mene ide preporuka ko kuca.

Djevojka je top u svakom smislu te rijeci. Lijepa, mlada, tijelo savrseno, djevojka se maksimalno trudi, uradila je sve da meni bude lijepo i ugodno, ne gleda na sat i ne pozuruje. Svo vrijeme je bila neka fina zezancija tako da sam se osjecao kao da se znamo 100 god. Definitivno jako lijepo iskustvo i sigurno cu se vratiti kod nje vise puta.

Dogovo je bio u par poruka. Prije par dana neko je ovdje pisao da ga je ispalila da se nije javila a vjerujte nije bez razloga. Savjet za sve ovdje na forumu nemojte bit seljaci i smarat cure, budite konkretni i nemojte ocekivati da ovakve cure mozete imati za 50 ili 100 KM.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh