BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Da brate slažem se sa tobom, zato sam i napisao svi komentari su za moj ukus. Marina je ok ko žena u razgovoru prijatna ali ja sam doživjeo da je čak i htjela prekinuti masažu jer kaže dolazi mi sledeća mušterija ali meni po mom ukusu nije nešto. Nekome je možda Dora vrh ali meni nije. Hvala ti na recenziji i odgovoru. Svakako sve se slažem što si rekao ali svako ima svoj ukus. Svako dobro
Naravno,ukusi su razliciti .Mozda si i ti njoj smrdio pa joj se povracalo i htjela prekiniti masazu.
Ne prekida ta masaze tek tako,vjeruj mi.
Osim ako je bas neko bahat,bezobrazan smrdi i sl.
Lafica je to.
A izgled jeste stvar ukusa .
Ali niko ne moze reci da je nekorektna u poslu.
Tu cu svakoga ispraviti.Vidis da ljudi ocekuju glumice kao sa filma..😁
 
Čuj smrdiš:ROFLMAO:. Nije ti to korektno ali to je tvoj obraz. Ma kakve glumice brt moje iskustvo za Marinu mogu ja reci sto je u mom slučaju i svoje mišljenje ti imaš svoje super i to ovde podjeliš zato smo na forumu.
Ti rekao za Maju da ti se ne svidja njena energija. Meni je svaki put bilo super trudi se čak i biše nego energična.
E sad bi ja tebi trebao reći brate možda si joj smrdio :ROFLMAO: :LOL:i nije mogla od tvog smrada pokazati tu energiju koju je naprimjer meni pokazala.
 
Čuj smrdiš:ROFLMAO:. Nije ti to korektno ali to je tvoj obraz. Ma kakve glumice brt moje iskustvo za Marinu mogu ja reci sto je u mom slučaju i svoje mišljenje ti imaš svoje super i to ovde podjeliš zato smo na forumu.
Ti rekao za Maju da ti se ne svidja njena energija. Meni je svaki put bilo super trudi se čak i biše nego energična.
E sad bi ja tebi trebao reći brate možda si joj smrdio :ROFLMAO: :LOL:i nije mogla od tvog smrada pokazati tu energiju koju je naprimjer meni pokazala.
Ne znam zasto si se uvrijedio ja sam napisao "mozda".Ako si se pronasao sorry
Ti uporedjujes zene i cure koje rade masaze i sex.
Ja samo pokusavam biti realan kao sto svi ocekujemo realne komentare ovdje,za to forum i sluzi.
Ako ima energije lafe,nema potrebe da se trudi Maja puno,ide to glatkoo.
A ako nema energije tj hemije,polomi se ona da svrsis ,pardon zavrsis😅.Nema ljutnje ,samo realno.Napisao sam mozda...Ne pecaj se😁
 
Ne znam zasto si se uvrijedio ja sam napisao "mozda".Ako si se pronasao sorry
Ti uporedjujes zene i cure koje rade masaze i sex.
Ja samo pokusavam biti realan kao sto svi ocekujemo realne komentare ovdje,za to forum i sluzi.
Ako ima energije lafe,nema potrebe da se trudi Maja puno,ide to glatkoo.
A ako nema energije tj hemije,polomi se ona da svrsis ,pardon zavrsis😅.Nema ljutnje ,samo realno.Napisao sam mozda...Ne pecaj se😁
Jok ne uporedjujem vec dajem recenzije ono što sam ja bio i prošao. I nadam se da će to nekom pomoći. Evo vidiš upravo mi čovjek traži privatno broj od Marine bez obzira na recenzije i što je ti braniš. I opet kažem moje mišljenje moje iskustvo i to je to. Ne ljutim se a tebi želim svako dobro i dosta potrošenih kondoma. :ROFLMAO:
 
Jok ne uporedjujem vec dajem recenzije ono što sam ja bio i prošao. I nadam se da će to nekom pomoći. Evo vidiš upravo mi čovjek traži privatno broj od Marine bez obzira na recenzije i što je ti braniš. I opet kažem moje mišljenje moje iskustvo i to je to. Ne ljutim se a tebi želim svako dobro i dosta potrošenih kondoma. :ROFLMAO:
Uvijek cu da stanem u njenu odbranu ili bilo ciju ovdje kada vidim da neko pretjeruje ili laze iz nekog svog licnog nezadovoljstva.
To ne pomaze forumu ni forumasima.
A njima druze i losa reklama je reklama.
Njima ovo ovdje ne znaci puno ali znaci nama.
Naravno od ovih koje znam i kod kojih idem redovno.
 
Ima još i Lenka , i maserke Senjorita i ova iz Sarajeva Marina.
Lenka starija ima oko 45 godina. Mršavija i nije nekog izgleda. Po mom ukusu. Puno priča. Pušenje preko kondoma. Dobra osobina ima lijepe sise. Ali guza nula bodova godine su uzele svoje. Iako se predstavlja da ima 38 godina ali ima i preko 45. Takodjer ne požuruje. Što se tiče prostora koji iznajmi kad dodje i same njene urednosti to je visoka ocjena 10/10
Sex 5/10 pušenje 2/10
Izgled 3/10
Dogovor 8/10
Senjorita masaža. Izgled veoma loš jer kad dodješ na masazu kao da si došao na pijacu oblačenje 0/10. Tako da ni izgled je teško komentarisati. Masaža kasična je veoma dobra. Tu nemam ni jednog komentara. Kao ni Happy f… kad sve ove osobine nekativne uporediš sa cijenom to onda po meni je skroz ok. Kada bi se malo sredila mogla bi i vecu cijenu staviti a i nama koji dodjemo bio bi ljepši ugodjaj.
Sex mislim da ne radi tako da se nisam ni pitao.
Dogovor 6/10
Prostor 4/10
Masaža klasična 10/10
happy f. 6/10
Cijena 10/10
Marina izgled za moj ukus loša. Puno priča pre masaze i tu gubiš vrijeme koje si platio i priča i kada masira. I ondato nekako zbrza jer ima sledeću mušteriju ja više neću ići 100 skupo i ima preko 45 godina. Dobra osobina je što dočeka u sexy odjeći.
Sex mislim da je mozda i moguć dogovor ali nisam pitao. Cijena 100 KM
Izgled 4/10
Dogovor 8/10
Prostor. 8 /10
Klasična masaža 4/10
Happy f. 3/10
Cijena 2/10
Bilo je vjerovatno i još ali se ne mogu sjetiti odmah. Nadam se nekom momci bio od pomoći. Moram jos Sofiju obići kad dodje u BL jer svi je hvale a vjerovatno i Anu…ha ha ha pozz
E već kad si toliku kolekciju skupio trebaš još dodati i Arijanu, nisam vidio zategnutije guze u zivotu izgleda ne izlazi iz teretane. Nemam kontak od nje jer sam bio sa njom kad je gostovala u drugom gradu, inače bih ti prosledio pa da i nju dodas na spisak.
Ima još i Lenka , i maserke Senjorita i ova iz Sarajeva Marina.
Lenka starija ima oko 45 godina. Mršavija i nije nekog izgleda. Po mom ukusu. Puno priča. Pušenje preko kondoma. Dobra osobina ima lijepe sise. Ali guza nula bodova godine su uzele svoje. Iako se predstavlja da ima 38 godina ali ima i preko 45. Takodjer ne požuruje. Što se tiče prostora koji iznajmi kad dodje i same njene urednosti to je visoka ocjena 10/10
Sex 5/10 pušenje 2/10
Izgled 3/10
Dogovor 8/10
Senjorita masaža. Izgled veoma loš jer kad dodješ na masazu kao da si došao na pijacu oblačenje 0/10. Tako da ni izgled je teško komentarisati. Masaža kasična je veoma dobra. Tu nemam ni jednog komentara. Kao ni Happy f… kad sve ove osobine nekativne uporediš sa cijenom to onda po meni je skroz ok. Kada bi se malo sredila mogla bi i vecu cijenu staviti a i nama koji dodjemo bio bi ljepši ugodjaj.
Sex mislim da ne radi tako da se nisam ni pitao.
Dogovor 6/10
Prostor 4/10
Masaža klasična 10/10
happy f. 6/10
Cijena 10/10
Marina izgled za moj ukus loša. Puno priča pre masaze i tu gubiš vrijeme koje si platio i priča i kada masira. I ondato nekako zbrza jer ima sledeću mušteriju ja više neću ići 100 skupo i ima preko 45 godina. Dobra osobina je što dočeka u sexy odjeći.
Sex mislim da je mozda i moguć dogovor ali nisam pitao. Cijena 100 KM
Izgled 4/10
Dogovor 8/10
Prostor. 8 /10
Klasična masaža 4/10
Happy f. 3/10
Cijena 2/10
Bilo je vjerovatno i još ali se ne mogu sjetiti odmah. Nadam se nekom momci bio od pomoći. Moram jos Sofiju obići kad dodje u BL jer svi je hvale a vjerovatno i Anu…ha ha ha pozz
Još da dodas na listu i Arijanu, zategnutiju guzu u zivotu nisam vidio, izgleda ne izlazi iz teretane. Nemam kontak jer sam bio sa njom kad je gostovala u drugom gradu inače bih ti prosledio. Vidi na temi Bl već su je pominjali.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh