BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ima još i Lenka , i maserke Senjorita i ova iz Sarajeva Marina.
Lenka starija ima oko 45 godina. Mršavija i nije nekog izgleda. Po mom ukusu. Puno priča. Pušenje preko kondoma. Dobra osobina ima lijepe sise. Ali guza nula bodova godine su uzele svoje. Iako se predstavlja da ima 38 godina ali ima i preko 45. Takodjer ne požuruje. Što se tiče prostora koji iznajmi kad dodje i same njene urednosti to je visoka ocjena 10/10
Sex 5/10 pušenje 2/10
Izgled 3/10
Dogovor 8/10
Senjorita masaža. Izgled veoma loš jer kad dodješ na masazu kao da si došao na pijacu oblačenje 0/10. Tako da ni izgled je teško komentarisati. Masaža kasična je veoma dobra. Tu nemam ni jednog komentara. Kao ni Happy f… kad sve ove osobine nekativne uporediš sa cijenom to onda po meni je skroz ok. Kada bi se malo sredila mogla bi i vecu cijenu staviti a i nama koji dodjemo bio bi ljepši ugodjaj.
Sex mislim da ne radi tako da se nisam ni pitao.
Dogovor 6/10
Prostor 4/10
Masaža klasična 10/10
happy f. 6/10
Cijena 10/10
Marina izgled za moj ukus loša. Puno priča pre masaze i tu gubiš vrijeme koje si platio i priča i kada masira. I ondato nekako zbrza jer ima sledeću mušteriju ja više neću ići 100 skupo i ima preko 45 godina. Dobra osobina je što dočeka u sexy odjeći.
Sex mislim da je mozda i moguć dogovor ali nisam pitao. Cijena 100 KM
Izgled 4/10
Dogovor 8/10
Prostor. 8 /10
Klasična masaža 4/10
Happy f. 3/10
Cijena 2/10
Bilo je vjerovatno i još ali se ne mogu sjetiti odmah. Nadam se nekom momci bio od pomoći. Moram jos Sofiju obići kad dodje u BL jer svi je hvale a vjerovatno i Anu…ha ha ha pozz
Kakva je Ines iz BL? Ako je ona na slikama cura je top
 
Ima još i Lenka , i maserke Senjorita i ova iz Sarajeva Marina.
Lenka starija ima oko 45 godina. Mršavija i nije nekog izgleda. Po mom ukusu. Puno priča. Pušenje preko kondoma. Dobra osobina ima lijepe sise. Ali guza nula bodova godine su uzele svoje. Iako se predstavlja da ima 38 godina ali ima i preko 45. Takodjer ne požuruje. Što se tiče prostora koji iznajmi kad dodje i same njene urednosti to je visoka ocjena 10/10
Sex 5/10 pušenje 2/10
Izgled 3/10
Dogovor 8/10
Senjorita masaža. Izgled veoma loš jer kad dodješ na masazu kao da si došao na pijacu oblačenje 0/10. Tako da ni izgled je teško komentarisati. Masaža kasična je veoma dobra. Tu nemam ni jednog komentara. Kao ni Happy f… kad sve ove osobine nekativne uporediš sa cijenom to onda po meni je skroz ok. Kada bi se malo sredila mogla bi i vecu cijenu staviti a i nama koji dodjemo bio bi ljepši ugodjaj.
Sex mislim da ne radi tako da se nisam ni pitao.
Dogovor 6/10
Prostor 4/10
Masaža klasična 10/10
happy f. 6/10
Cijena 10/10
Marina izgled za moj ukus loša. Puno priča pre masaze i tu gubiš vrijeme koje si platio i priča i kada masira. I ondato nekako zbrza jer ima sledeću mušteriju ja više neću ići 100 skupo i ima preko 45 godina. Dobra osobina je što dočeka u sexy odjeći.
Sex mislim da je mozda i moguć dogovor ali nisam pitao. Cijena 100 KM
Izgled 4/10
Dogovor 8/10
Prostor. 8 /10
Klasična masaža 4/10
Happy f. 3/10
Cijena 2/10
Bilo je vjerovatno i još ali se ne mogu sjetiti odmah. Nadam se nekom momci bio od pomoći. Moram jos Sofiju obići kad dodje u BL jer svi je hvale a vjerovatno i Anu…ha ha ha pozz
Ti se se lafe bas namasirao i nakarao.
Svska cast za recenzije ,samo obo za Marinu ,moram malu repliku jer idem godinsma kod nje.
Masaza erotska kojiu radi traje 30 minuta.
To sto prica kada dolazis,to je stvar kulture ,gostoprimstva i upoznavanja.
I to ti nije uracunato u cijenu.Mene nikada nije zbrzekala na protiv ..Kod nje se osjecam bas opusteno.
Sex ne nudi,nemoj misliti pitaj.Takodje i maserka Celinac.
Cuta radi profi masaze sa zavrsnicom.
Za tu cijenu ne mora ni da se skida.Kada bi povecala cijenu i skinula se opet ne bi nesto stimalo jer nema sexa.
I nemojte brate ici kod zena preko 40 ako nije to vas ukus.
Marina je za svoje godine Za mene,daleko od loseg.
Ines,jedna od boljih ako ne i najbolja u Bl.
Crnka,kraljica..
Sofi ,izuzetno lijepa,harizmaticna i bas raja,trudi se.
Maja iz Srbije,onako ,moze proci.
Nije mi legla energijom ali ok..
Jedna od boljih koje sam placao redovno je bila Alma Negra.
Jedinstvena i neponovljiva.
Steta sto ne radi vise.
Sonja masaze,korektno,prema meni uvijek ok..
 
Ti se se lafe bas namasirao i nakarao.
Svska cast za recenzije ,samo obo za Marinu ,moram malu repliku jer idem godinsma kod nje.
Masaza erotska kojiu radi traje 30 minuta.
To sto prica kada dolazis,to je stvar kulture ,gostoprimstva i upoznavanja.
I to ti nije uracunato u cijenu.Mene nikada nije zbrzekala na protiv ..Kod nje se osjecam bas opusteno.
Sex ne nudi,nemoj misliti pitaj.Takodje i maserka Celinac.
Cuta radi profi masaze sa zavrsnicom.
Za tu cijenu ne mora ni da se skida.Kada bi povecala cijenu i skinula se opet ne bi nesto stimalo jer nema sexa.
I nemojte brate ici kod zena preko 40 ako nije to vas ukus.
Marina je za svoje godine Za mene,daleko od loseg.
Ines,jedna od boljih ako ne i najbolja u Bl.
Crnka,kraljica..
Sofi ,izuzetno lijepa,harizmaticna i bas raja,trudi se.
Maja iz Srbije,onako ,moze proci.
Nije mi legla energijom ali ok..
Jedna od boljih koje sam placao redovno je bila Alma Negra.
Jedinstvena i neponovljiva.
Steta sto ne radi vise.
Sonja masaze,korektno,prema meni uvijek ok..
Ines je plava i slazem se najbolja je a ko je sofi jel to banja luka imas li
Br
 
Ti se se lafe bas namasirao i nakarao.
Svska cast za recenzije ,samo obo za Marinu ,moram malu repliku jer idem godinsma kod nje.
Masaza erotska kojiu radi traje 30 minuta.
To sto prica kada dolazis,to je stvar kulture ,gostoprimstva i upoznavanja.
I to ti nije uracunato u cijenu.Mene nikada nije zbrzekala na protiv ..Kod nje se osjecam bas opusteno.
Sex ne nudi,nemoj misliti pitaj.Takodje i maserka Celinac.
Cuta radi profi masaze sa zavrsnicom.
Za tu cijenu ne mora ni da se skida.Kada bi povecala cijenu i skinula se opet ne bi nesto stimalo jer nema sexa.
I nemojte brate ici kod zena preko 40 ako nije to vas ukus.
Marina je za svoje godine Za mene,daleko od loseg.
Ines,jedna od boljih ako ne i najbolja u Bl.
Crnka,kraljica..
Sofi ,izuzetno lijepa,harizmaticna i bas raja,trudi se.
Maja iz Srbije,onako ,moze proci.
Nije mi legla energijom ali ok..
Jedna od boljih koje sam placao redovno je bila Alma Negra.
Jedinstvena i neponovljiva.
Steta sto ne radi vise.
Sonja masaze,korektno,prema meni uvijek ok..
Da brate slažem se sa tobom, zato sam i napisao svi komentari su za moj ukus. Marina je ok ko žena u razgovoru prijatna ali ja sam doživjeo da je čak i htjela prekinuti masažu jer kaže dolazi mi sledeća mušterija ali meni po mom ukusu nije nešto. Nekome je možda Dora vrh ali meni nije. Hvala ti na recenziji i odgovoru. Svakako sve se slažem što si rekao ali svako ima svoj ukus. Svako dobro
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh