BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Zato unaprijed pitaš koje usluge nudi, ja ne idem više ako nema ljubljenja, lizanja i pušenja bez gumice, naravno nije mi problem platiti više, ali dobijem vrhunsku uslugu, ne bole je noge, nema pušenja s gumicom, sjednemo prije akcije i popijemo pivu, pa drugu nakon akcije, a vama ako tako odgovara idite kod tih, ja znam da ja neću
Drug ja prvi kada bi vidio da hoće da mi puši bez kondoma bi se okrenuo i cao, jer možeš misliti koliko likova ga je tako istreslo u njena usta bez kurtona i ti bi da se ljubiš i da ti popuši bez kondoma, razmisli malo, to sto rade sa kondomom je extra. Sada po mojoj procjeni ja mislim da ima likova smekera koji se njima svide na prvu pa mu ga popuše i bez gumice a moguće i sex ako takav zahtjeva, uslov je da im se ono extra svidis ja vjerujem da nekima izlaze u susret obadvije, tako mi djeluju.
 
Drug ja prvi kada bi vidio da hoće da mi puši bez kondoma bi se okrenuo i cao, jer možeš misliti koliko likova ga je tako istreslo u njena usta bez kurtona i ti bi da se ljubiš i da ti popuši bez kondoma, razmisli malo, to sto rade sa kondomom je extra. Sada po mojoj procjeni ja mislim da ima likova smekera koji se njima svide na prvu pa mu ga popuše i bez gumice a moguće i sex ako takav zahtjeva, uslov je da im se ono extra svidis ja vjerujem da nekima izlaze u susret obadvije, tako mi djeluju.
Upravo tako
 
Drug ja prvi kada bi vidio da hoće da mi puši bez kondoma bi se okrenuo i cao, jer možeš misliti koliko likova ga je tako istreslo u njena usta bez kurtona i ti bi da se ljubiš i da ti popuši bez kondoma, razmisli malo, to sto rade sa kondomom je extra. Sada po mojoj procjeni ja mislim da ima likova smekera koji se njima svide na prvu pa mu ga popuše i bez gumice a moguće i sex ako takav zahtjeva, uslov je da im se ono extra svidis ja vjerujem da nekima izlaze u susret obadvije,
 
Drug ja prvi kada bi vidio da hoće da mi puši bez kondoma bi se okrenuo i cao, jer možeš misliti koliko likova ga je tako istreslo u njena usta bez kurtona i ti bi da se ljubiš i da ti popuši bez kondoma, razmisli malo, to sto rade sa kondomom je extra. Sada po mojoj procjeni ja mislim da ima likova smekera koji se njima svide na prvu pa mu ga popuše i bez gumice a moguće i sex ako takav zahtjeva, uslov je da im se ono extra svidis ja vjerujem da nekima izlaze u susret obadvije, tako mi djeluju.
Ma ne izlazi se u susret imamo privatnog jebaca po jednog godinama i to je to 😂
 
Banjalučani nas dvije smo prezadvoljnje sa vama ko god je dosao super je bilo stvarno, plus sto smo se i mi vama svidjele. I pola vas evo dolazi svaki dan do nas. Bas nam je drago sledeci mjesec cemo doci sigurno oko 15.07 tako da ocekujte nas.

Sutra (nedelja) bi trebale ostati do 15h ali ako

bude potraznje jos ostacemo do navece do 21h da

vas ispostujemo da stignete svi na red.

066-141-783 whatsapp

#Crnka🖤Sofija
 
Banjalučani nas dvije smo prezadvoljnje sa vama ko god je dosao super je bilo stvarno, plus sto smo se i mi vama svidjele. I pola vas evo dolazi svaki dan do nas. Bas nam je drago sledeci mjesec cemo doci sigurno oko 15.07 tako da ocekujte nas.

Sutra (nedelja) bi trebale ostati do 15h ali ako

bude potraznje jos ostacemo do navece do 21h da

vas ispostujemo da stignete svi na red.

066-141-783 whatsapp

#Crnka🖤Sofija
Tesko onima koji dodju na red kasnije...😎
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh