BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Vidi nešto,javilo mi se u privatne prepiske veliki broj članova kao i jedna dama.
Sve pozitivni savjeti i prijedlozi.
Iskreno nisam to ni objavio zbog takvih poput tebe tako da nema potrebe da se prepirem s tobom oko bilo čega.
Furaj svoj fazon i zaobiđi me.
Care nije ba ovo crkva za ispovjedanje i nemoj nas ba tušit svojim glupostima. Ti sa kurvom htio da imaš ljubavnu vezu pored svoje veze. Niđe veze s vezom. Zna se za šta su kurve i to je to.

To što su ti se javili, nisu se javili zbog toga što je njima tebe žao nego da im daš broj da idu da guze. Htio ti to skontat, priznat sebi ili ne, uzmi kako hoćeš ali to je tako.
 
Care nije ba ovo crkva za ispovjedanje i nemoj nas ba tušit svojim glupostima. Ti sa kurvom htio da imaš ljubavnu vezu pored svoje veze. Niđe veze s vezom. Zna se za šta su kurve i to je to.

To što su ti se javili, nisu se javili zbog toga što je njima tebe žao nego da im daš broj da idu da guze. Htio ti to skontat, priznat sebi ili ne, uzmi kako hoćeš ali to je tako.
Nije ovo ni tvoj privatni forum.
Ti si napisao mali milion glupih komentara i posvađao si se sa mnogim članovima. Ako ja tebi nisam nikad napisao riječi na sve tvoje isfrustrirane komentare zašto bi ti sad o bilo čemu pametovao meni? Što bi tebe bilo briga šta sam ja imao s nekom kurvom?
Mene zaboli neka stvar šta ti pišeš, niti sam ti se kad obratio niti me zanimaš.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh