BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Prvo, velika je greška da se toliko zbližavaš sa djevojkom koja nudi usluge, znači ideš joj samo zbog seksualne usluge, platiš i doviđenja. Ukoliko joj otkriješ previše privatnih ličnih stvari, ona uvijek može da zloupotrijebi protiv tebe, tako da ti možeš uvijek da izgubiš zbog nje, što ti sada i jeste slučaj. Drugo, ono što ti sada trebaš postupiti prema njoj, je da joj uzvratiš istom mjerom, što čisto sumnjam, jer ne vjerujem da ti jeste otkrivala puno privatnih stvari o sebi, a ukoliko jeste, ti onda imaš isto oružje protiv nje, tako da screenuj i ti njene poruke pa pošalji nekome njenome, čisto i pošteno.
Na kraju se ovakve ljubavi završe tragično gdje se mušterija zaljubi u prostitutku opsjeda je na kraju je iskasapi od besa, bolesna posesivnost to nije vise ni zaljubljeno stanje ovaj lik je polupao, ako crnka ovo cita radi svoje sigurnosti neka se primiri jedno vrijeme da je ovaj gigant zaboravi i nikako da ga ne prima više u stan.😑
 
Prvo, velika je greška da se toliko zbližavaš sa djevojkom koja nudi usluge, znači ideš joj samo zbog seksualne usluge, platiš i doviđenja. Ukoliko joj otkriješ previše privatnih ličnih stvari, ona uvijek može da zloupotrijebi protiv tebe, tako da ti možeš uvijek da izgubiš zbog nje, što ti sada i jeste slučaj. Drugo, ono što ti sada trebaš postupiti prema njoj, je da joj uzvratiš istom mjerom, što čisto sumnjam, jer ne vjerujem da ti jeste otkrivala puno privatnih stvari o sebi, a ukoliko jeste, ti onda imaš isto oružje protiv nje, tako da screenuj i ti njene poruke pa pošalji nekome njenome, čisto i pošteno.
Vjeruj mi da znam sve o njoj.
Oca,majku i sve ostale članove porodice. Adresu gdje stanuje,bankovni račun sve što ima kao i njen privatni broj.Fb, Instagram profil,tik tok profil i mnogo toga još.
Žao mi je opet da bilo šta otkrijem o njoj a toliko mi je ružnu stvar učinila da bi mi na kraju odbila razgovor o tome i rekla da sam dosadan jer sam htio da mi kaže zašto?
 
Na kraju se ovakve ljubavi završe tragično gdje se mušterija zaljubi u prostitutku opsjeda je na kraju je iskasapi od besa, bolesna posesivnost to nije vise ni zaljubljeno stanje ovaj lik je polupao, ako crnka ovo cita radi svoje sigurnosti neka se primiri jedno vrijeme da je ovaj gigant zaboravi i nikako da ga ne prima više u stan.😑
Hahaha koji si ti meni glup hahahah
 
Na kraju se ovakve ljubavi završe tragično gdje se mušterija zaljubi u prostitutku opsjeda je na kraju je iskasapi od besa, bolesna posesivnost to nije vise ni zaljubljeno stanje ovaj lik je polupao, ako crnka ovo cita radi svoje sigurnosti neka se primiri jedno vrijeme da je ovaj gigant zaboravi i nikako da ga ne prima više u stan.😑
Nisam picka da tucem zensko
 
Vjeruj mi da znam sve o njoj.
Oca,majku i sve ostale članove porodice. Adresu gdje stanuje,bankovni račun sve što ima kao i njen privatni broj.Fb, Instagram profil,tik tok profil i mnogo toga još.
Žao mi je opet da bilo šta otkrijem o njoj a toliko mi je ružnu stvar učinila da bi mi na kraju odbila razgovor o tome i rekla da sam dosadan jer sam htio da mi kaže zašto?
Ti sve što joj pokazuješ da si mek kao osoba, ona će te još više namagarčiti, jer vidi da može sa tobom kako hoće, a ti nemaš apsolutno ništa od toga.

Ja lično bih joj vratio istom mjerom, a onda bih je blokirao i ne obraćao više pažnju na nju, puno je drugih djevojaka.
 
Znade li ko sta je sa boginjom radom iz Nisa cholote tako nesto ,ima par clipova bila joj tarifa 100 eura ?
 
Pozdrav svim članovima foruma.
Član sam dugo, doduše ne pod ovim imenom i rijetko komentarišem bilo koga. Volio bih vas pitati da li se nekome desilo da koristi usluge domaće djevojke i nakon izvjesnog vremena saznate sve jedno o drugome. Ja nikad o njoj nisam otkrio ništa i smatram da je diskrecija stvar koju bi trebalo strogo poštovati. Međutim ta djevojka meni uradi sasvim suprotno bez da je imala jak razlog za to. Skrinovala moje poruke i poslala ih osobi koja je meni bitna i do koje mi je stalo. Napravila mi baš problem i povrijedila osobu koja je jako teško to podnijela. Vidio sam da ovdje pojedini isto tako za neke djevojke otkrivaju njihove privatne stvari,poput ima djecu pa ona se zove tako i tako i slično. Šta mislite kako bih ja sad trebao postupiti prema njoj?
Kupis poseban broj za ovaj sport, svaki put drugi broj, bez imena i fotografija. Iznajmis stan na dan 60 maraka i bog da te vidi.
Zao mi je sto ti se to desilo ali je i dobra skola za ubuduce.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh