BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ja sam dobio fino prijetnje i upit gdje sam, te da to kažem kako bi taj lik došao da me yebe u usta!
Šta ti imaš protiv toga što sam ja htio lika da ugostim i kosti mu polomim nakon toga?
Jel to tvoj problem matere ti?
nisi ti gospodin, dosao bi on ali nema za gorivo, trebas mu poslat kintu da naspe i eto njega kod tebe na vrata.. :)
ili cuva pare da jebe nesto pa nece da se zamara sa tobom..
 
A to sto si ti na forumu i jebes kurve to nista je l’ valjda ako trazis postenu trebas j ti biti posten a ne jebavat kurve 😁
Niko se ne kaje za kurve sto tražiš to najvjerovatnije i dobiješ i sam si onda takav tj.kurvar i nemas pravo na sud nikakav. Ali treba da i u tom poslu prodavačice ljubavi da ima bar malko poštenja dok jednima puši minut i po sa kondomom drugima pola sata bez kondoma ili samo koji joj je privlačan baja to vec nije profesionalno još pogotovo ako isto plate. To dovoljno govori kakva je kurva a ne kurvar 😆
 
Niko se ne kaje za kurve sto tražiš to najvjerovatnije i dobiješ i sam si onda takav tj.kurvar i nemas pravo na sud nikakav. Ali treba da i u tom poslu prodavačice ljubavi da ima bar malko poštenja dok jednima puši minut i po sa kondomom drugima pola sata bez kondoma ili samo koji joj je privlačan baja to vec nije profesionalno još pogotovo ako isto plate. To dovoljno govori kakva je kurva a ne kurvar 😆
A druže i one imaju oči, ja volim da mi ližu šupak recimo, a uživo nijedna nije odbila, ako pitam prije prvog susreta svaka se kao zgražava kao fuj ovo ono
 
"Nemaš dozvolu od nje za to" 😂😂😂 oo jebem ti život!
Nije za smijanje, ali nimalo... Ne znaš ti kakvo je ko imao djetinjstvo, kakvu psihičku konstrukciju ima, itd. Jednoj će biti svejedno kada to drugi čitaju o njoj, a druga će se slomiti zbog toga. Znam takav slučaj u jednoj od zemalja u okruženju gdje je jedan debil objavio javno nešto slično o djevojci. Čitav grad je zezao zbog toga i nije izdržala. ODUZELA SEBI ŽIVOT!

PS Ko se kurva, a ne vidi problem u tim stvarima, neka zamijeni nick svojim imenom i prezimenom i neka stavi svoju sliku lica na profil, bilo bi pošteno 🙂
 
Msm onako pitam 😂
Nemojte puniti stranice raspravama, prirodno je sasvim da imamo svi drugacija misljenja.

Dok ljudi nadju nase brojeve ovde prestacemo raditi 😂 jer treba vjecnost
Treba jedna tema samo za recenzije (po gradovima), druga za one koji samo traže brojeve telefona i treća za rasprave. Onda bi forum možda na nešto i ličio.

Pa zašto ne napraviš temu u kojoj će se pisati samo o tebi? Ili neka ti to napravi neko od tvojih ljubavnika 🙂
 
  • Like
reagiranja: Dzo

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh