BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Svaka čast za temu.
 
Nemam namjeru da nastavljam besmislenu prepirku, nemam vremena ni zivaca, na ovom forumu imate imena i prezimena kurvetina o kojima imenom i prezimenom raspravljate vec godinama, cak i slike njihove "kačate" po forumima, brojeve telefona javno, cak i gdje budu(gdje rade), ona "legenda" cak postavlja svoju google maps adresu gdje stanuje 🤦
Ja sam dobio fino prijetnje i upit gdje sam, te da to kažem kako bi taj lik došao da me yebe u usta!
Šta ti imaš protiv toga što sam ja htio lika da ugostim i kosti mu polomim nakon toga?
Jel to tvoj problem matere ti?
 
Vjerovatno ćeš ti imati sreće da nađeš nevinu i da bude samo tvoja do kraja života i da ni jednu marku ne potrošiš na nju. Druze poštenija je ta sutra od ovih domaćica koje se danas pojebu za ćevape ili da se provozaju u autu dobrom a možda ćeš upravo na takvu da naletiš i odvedeš kući. Tako kao što si napisao da se ne trebamo razdvajati po boji kože,vjeri ...itd onda ne trebaš ni zene da dijeliš na kurve ili ,,domaćice,, jer savršenstva nema ni među njima a ni nama. Jer zapitaj se prvi ako si prevrnuo 100 zena koja bi bila ,,normalna,, sutra sa tobom da to zna?
Savrsenstvo ni ti postoji ni ti mu treba teziti, to je gubljenje vremena i pišanje uz vjetar ali druze nije isto kad udjes u vezu ili u brak sa curom koja je imala 1, 2, 3 ili 5 momaka(sa kojima se zabavljala) pre tebe ili sa kurvom koja se jabavala za pare sa ko zna kakvim ljudima 🤦
Nije kurva zena(cura) koja spava sa svojim partnerom vec ona koja se jebe iz i radi materijalne koristi, gdje ces ozeniti takvo nesto ?!
Nije svaka žena za Oltar i da bude majka moje djece 🤦
Odosmo predaleko, ni ti je tema ni ti je mjesto da pišemo o tim stvarima ali u zivotu treba da razlikujes neke stvari, kao što svi muskarci nisu za brak, za zabavljanje tako isto ni svaka zena nije za zabavljanja, za brak itd.
Moral i postenje se druze jako lako gubi a jako i tesko se sticu, tako da...
A to sto si ti na forumu i jebes kurve to nista je l’ valjda ako trazis postenu trebas j ti biti posten a ne jebavat kurve 😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh