BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Savrsenstvo ni ti postoji ni ti mu treba teziti, to je gubljenje vremena i pišanje uz vjetar ali druze nije isto kad udjes u vezu ili u brak sa curom koja je imala 1, 2, 3 ili 5 momaka(sa kojima se zabavljala) pre tebe ili sa kurvom koja se jabavala za pare sa ko zna kakvim ljudima 🤦
Nije kurva zena(cura) koja spava sa svojim partnerom vec ona koja se jebe iz i radi materijalne koristi, gdje ces ozeniti takvo nesto ?!
Nije svaka žena za Oltar i da bude majka moje djece 🤦
Odosmo predaleko, ni ti je tema ni ti je mjesto da pišemo o tim stvarima ali u zivotu treba da razlikujes neke stvari, kao što svi muskarci nisu za brak, za zabavljanje tako isto ni svaka zena nije za zabavljanja, za brak itd.
Moral i postenje se druze jako lako gubi a jako i tesko se sticu, tako da...
Bla bla bla bla.
Zeni onog s kim si sretan ako ćemo zagledati u prošlost svakoj djevojci onda ni jednu nećeš oženit.
 
Bla bla bla bla.
Zeni onog s kim si sretan ako ćemo zagledati u prošlost svakoj djevojci onda ni jednu nećeš oženit.
Pa nista onda ti zeni druze takvu i budi sretan, kreni od ovih kraj puta pa nadalje😂
Bez uvrede ali razmisljanje ti je nivo pubertetlije, nije sve u seksu...
Ja licno imam mogucnost da koliko toliko izaberem i potrudit cu se da izaberem ono sto je u mom dometu a to znaci da me ne vara, ne bruka i da me postuje i da nije kurva koja se jebavala za pare, snimala dok se jebavala za te iste pare i slicno 😂, a da li je nevina ili ne to nemam potrebu da zahtjevam jer ni sam nisam takav tako da, takvu zelim i takvu zenim , cak ni da se sa takvom zabavljam, za ruku da vodim i da je roditeljima i prijateljima predstavljam nemam zelju, zna se za sta su takve ribe i ribice 👍
No, neka svako radi sta zeli, demokratija je, svako ima pravo da radi sta zeli, pozzz
 
Savrsenstvo ni ti postoji ni ti mu treba teziti, to je gubljenje vremena i pišanje uz vjetar ali druze nije isto kad udjes u vezu ili u brak sa curom koja je imala 1, 2, 3 ili 5 momaka(sa kojima se zabavljala) pre tebe ili sa kurvom koja se jabavala za pare sa ko zna kakvim ljudima 🤦
Nije kurva zena(cura) koja spava sa svojim partnerom vec ona koja se jebe iz i radi materijalne koristi, gdje ces ozeniti takvo nesto ?!
Nije svaka žena za Oltar i da bude majka moje djece 🤦
Odosmo predaleko, ni ti je tema ni ti je mjesto da pišemo o tim stvarima ali u zivotu treba da razlikujes neke stvari, kao što svi muskarci nisu za brak, za zabavljanje tako isto ni svaka zena nije za zabavljanja, za brak itd.
Moral i postenje se druze jako lako gubi a jako i tesko se sticu, tako da...
Ma sve ti lijepo pišeš ali to nema ..drugo druze pričaš o materijalnoj koristi? Pa ni jedna se neće danas jebati a kamoli živjeti sa nekim ako joj neće pružiti život da joj nešto priušti.Takvo je vrijeme.Tako da i ta koja spava sa svojim partnerom toga partnera košta. Opet ti kažem tražiš curu koja je imala 1,2 ili 3 momka? Jesi li ti toliko imao cura 1,2,3 ili 50? Moraš samo malo šire da gledaš . Gledaš sadašnjost,budućnost a ne prošlost. Budemo li se stalno vraćali i čeprkali prošlost pukli smo i mi i one.
 
Hajde ponovo procitaj sta sam pisao, o kome sam pisao, sta sam pisao, gdje i na kojoj temi sam pisao, pa razmisli dobro pa onda odgovori, jer brzas sa odgovorom a mesas babe i zabe.
Drugo, na koji sam ja to nacin otkrio njen indetitet i znas li uopste sta znaci indetitet i sta znaci pojam "otkriti neciji indetitet" ?
Nemam namjeru da nastavljam besmislenu prepirku, nemam vremena ni zivaca, na ovom forumu imate imena i prezimena kurvetina o kojima imenom i prezimenom raspravljate vec godinama, cak i slike njihove "kačate" po forumima, brojeve telefona javno, cak i gdje budu(gdje rade), ona "legenda" cak postavlja svoju google maps adresu gdje stanuje 🤦, u 2024 godine vi na 50 stranica raspravljate o tome ko je koje boje koze, ko je koje vjere i da ne nabrajam 🤦, o tome treba da razmislite...
Nista licno pisite sta hocete ali mislim da si uletio u pricu i moje pitanje kao nekakav padobranac i to nedeljom ujutro da sjebes ceo dan 🤦🤦🤦.
Pozdrav i nista licno samo brate nedelja, jutro 🤦
sto raspravljas sa dokazano retardinom budalom..
 
Dolaze uskoro provjerena informacija ☺️☺️

Lafe, ime i prezime neke osobe bila ona ziva ili ne nije indetitet i napisati negdje necije ime i prezime nije otkrivanje indetiteta.
Ime i prezime je zakonsko zivotno pravo svakog covjeka po ustavu i sklono je mijenjanju i kao takvo ne spada u "otkrivanje indetiteta", danas si Djuro Mitrovic vec nakon 48h mozes biti Pero Mitrovic a nakon 24h uzmes zenino prezime i budes Pero Sakić.
Jel kontas ?
To nije indetitet, indetitet je slika lica, slika otisaka prstiju, datum i mjesto rodjenja, mjesto prebivalista(CIPS potvrde, Poreska rjesenja i uvjerenja, Notarski ugovori itd), slika licnog dokumenta sa slikom i vidljivim maticnim brojem i brojem dokumenta(Licna karta, pasos i vozacka dozvola).
Takodje FB,Instagram nalog sa slikama maloljetne djece, video zapisi, sve vrste snimaka koje su snimane iz najmanje dva ugla ili vise, neki crtez(tipa fotorobot) i slicno...
To je druze otkrivanje necijeg indetiteta, indetitet nije ime i prezime ni ti je zakonom kaznjivo to sto ti mislis da jeste.
Na kraju krajeva ako ti to toliko smeta, a vidim da je u pitanju nesto licno, hoces da izbrisem moje pitanje ? 👍
Samo zamolis i nije nikakav problem, ali brate neupadaj kao padobranac a...
I nije smijesno, vec zalosno...
Nije tebe brate nikad nitko "nategao",mene je od jedne docekao momak u sobi,govno umrlo u meni kad se grdosija pojavio,osvecuju se curama sto po oglasima brojeve objavljuju.
 
Pa nista onda ti zeni druze takvu i budi sretan, kreni od ovih kraj puta pa nadalje😂
Bez uvrede ali razmisljanje ti je nivo pubertetlije, nije sve u seksu...
Ja licno imam mogucnost da koliko toliko izaberem i potrudit cu se da izaberem ono sto je u mom dometu a to znaci da me ne vara, ne bruka i da me postuje i da nije kurva koja se jebavala za pare, snimala dok se jebavala za te iste pare i slicno 😂, a da li je nevina ili ne to nemam potrebu da zahtjevam jer ni sam nisam takav tako da, takvu zelim i takvu zenim , cak ni da se sa takvom zabavljam, za ruku da vodim i da je roditeljima i prijateljima predstavljam nemam zelju, zna se za sta su takve ribe i ribice 👍
No, neka svako radi sta zeli, demokratija je, svako ima pravo da radi sta zeli, pozzz
Svako ima svoj stav.
Ja recimo kad bi imo izbor izmedju kurve koja ne zvoca,zeza se i postuje me i postene zene koja mi zvoca i diže nosinu izabro bi kurvu.
Ko sta voli nek to i ganja ja volim jednostavnost.
 
To je vec tragedija, da neko ozeni kurvu koja se jebavala za pare ko zna sve sa kim i koliko dugo, e to je tragedija, jadan covjek 🤦
Ko zna i taj što je nju oženio koga je sve jebavao dok se nije oženio to je tragedija jos veca, jadna zena.
Ima ona sličan sličnog pronađe i to je viša sila, nemaš ti sta da gledaš i sudis ko je sta radio dok se nije primirio-la to govori samo o tebi da si najgori.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh