BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ma jedna brate sve je to ista zena nego ima 3-4 broja i po ovim oglasima mijenja imena Alma Azra itd

Slike ako su njene onda su je slikali prije 20kg i 15 godina
Hhahaha jest svijum..A bila i ona mala crna tu negdje blizu joj tebra deblji kurac od nje..

A kod Elme sam bio mozda sam usao prvi pa nije danfalo..Al bio prije mozda godinu godinu i po..Znaci sad je katastrofalna sto kazes haha
 
Vala baš, gledam ovo neka ramjena brojeva tamo vamo, pošaljem broj od jedne top cura, kaže skupa, pošalje mi broj i profil na FB kad ciganka iz neke pripizdine kaze 50,00 KM sat, kad sam vidio ne bi ni da me plaća. Ili kad traže one stoperke ja kad ih vidim da se kuhaju na +30 kraj ceste, njoj se pička upihtijala od vrucine a nema gdje ni da se opere i hajde ti stisni pa joj ga stavi.
Što bi u vicu doktor rekao pacijentu kad mu je kurac pocrnio nema potrebe da ga amputiraju otpast će sam. 😂
Može broj
 
Jeli ista kao na ovim slikama u rozem ili je photo shop
Bio sam kod nje kada je bila tu preko ljeta. Top djevojka, jedna od najljepsih brazilki. Lijepa, zgodna, engleski prica perfektno.
Da ne duzim previse, vrijedi para koje trazi . Ako budem imao vremena oticu cu ponovo. Imate je na EGE u , jer sad ce brdo poruka za kontakt.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh