BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Hoce samo u hotel i ne salje slike da vidis valja li nego “zgodna sam ja ne brini”

Zajebi ti tu pricu
Ako je to Natalia što ima na EGE profil, plavuša, provjereno je dobra, nisu njene slike na profilu ali je dobra, ima zečiju usnu, mlada, par tetovaža, grudi prirodne, povelike, zgodna, dobro pušenje, aktivna u sexu, voli grublju akciju
 
Haha ma jok, nidje veze drug ako imas para na bacanje i živaca trpiti prenemaganje i ogromne limite i ogranicenja neka onda ide ko hoće nije sve ni tako crno kao crna ana 23 23😆. Guzara je top ali se ne isplati iskreno.
Nisam niti bi, milion uvjeta a traži puno para, njen otrcani argument je da je njena roba i cijena, pa eto joj je a panjevi nek joj idu
 
Haha ma jok, nidje veze drug ako imas para na bacanje i živaca trpiti prenemaganje i ogromne limite i ogranicenja neka onda ide ko hoće nije sve ni tako crno kao crna ana 23 23😆. Guzara je top ali se ne isplati iskreno.
Nekad zavisi druze na sta i neko od nas lici..Vidim ovdje dosta raje trazi broj nekih ciganki nekih debelih drolja..Zamisli onda kakvi su to likovi (rugobe)..
 
Pozdrav, citao sam da je neko jos 2021 objavljivao broj i slike blaclune iz tuzle, zna li neko je li jos dostupna i kako doci do nje.
Lp
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh