BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nebitno kakva je Cristal o njoj smo culi epske price kao o mitskom bicu koja ti sva tri kurca izduva pogledom , kako je uradila zube struze ga i skida umrle čelije i tako radi dick healing.Kad ti ga pičkom presavije ona pušta Torabijevu vodu i tako tvoj penis dozivljava reanimaciju.A kad joj se popišaš usta tad radis full body detox jer pišaš zlo koje ona ustima gargara i sluzi joj kao Listerin jer joj je zao potrošiti 7KM.
Sve to nastranu , nego mene interesuje kako guzi Mostarac Cristal?
 
Nebitno kakva je Cristal o njoj smo culi epske price kao o mitskom bicu koja ti sva tri kurca izduva pogledom , kako je uradila zube struze ga i skida umrle čelije i tako radi dick healing.Kad ti ga pičkom presavije ona pušta Torabijevu vodu i tako tvoj penis dozivljava reanimaciju.A kad joj se popišaš usta tad radis full body detox jer pišaš zlo koje ona ustima gargara i sluzi joj kao Listerin jer joj je zao potrošiti 7KM.
Sve to nastranu , nego mene interesuje kako guzi Mostarac Cristal?
Čuješ li ti sebe? Nebitno kakva je Crystal 😄i onda je opisa i popljuva sa sve medicinskim terminima. Ne kontam poentu ,zar ne bi bilo sa tvoje strane frajerski pitanje daj Crystal reci nam jel Mostarac umocio,koliko te počastio itd...ili te loži da na zornjaka bacaš te termine da bi nekoga omalovažavao ?
 
Ekipa ovaj Mostarc_infinity je supljak zadnji. Znam ga ja licno. Znaci zadnji put picku vidio kad ga je mama rodila...Sad mu mama kupila mobitel kako se penzija povecala pa se zabavlja po forumu...nevin lik...
Ti si mladi majmun takvi kao ti samo preko foruma smiju podjebavat i prijetit, sad me leđa zezaju zato nije bilo sexa sa Crystal, inače ti i ostale mudonje me sačekajte pred teretanom oko 8 navečer
 
Čuješ li ti sebe? Nebitno kakva je Crystal 😄i onda je opisa i popljuva sa sve medicinskim terminima. Ne kontam poentu ,zar ne bi bilo sa tvoje strane frajerski pitanje daj Crystal reci nam jel Mostarac umocio,koliko te počastio itd...ili te loži da na zornjaka bacaš te termine da bi nekoga omalovažavao ?
Sta je ovdje pljuvanje ? Kad citam postove odredjenih dobijem dojam da je rijec o Andjelu sa neba koji lijeci a voli da joj se ispišaš usta.Jedino da mozda uljepsam malo post, da umjesto piša usta napisem prazni mjehur?
 
Čuješ li ti sebe? Nebitno kakva je Crystal 😄i onda je opisa i popljuva sa sve medicinskim terminima. Ne kontam poentu ,zar ne bi bilo sa tvoje strane frajerski pitanje daj Crystal reci nam jel Mostarac umocio,koliko te počastio itd...ili te loži da na zornjaka bacaš te termine da bi nekoga omalovažavao ?
Bolan pusti debila, cura me prva pitala dal bi da izađemo na piće i izašli smo, a sad oni u svojim zakržljavim mozgovima to nemogu shvatit, pa pišu da sam joj dao 200 eura da odemo na piće
 
Čuješ li ti sebe? Nebitno kakva je Crystal 😄i onda je opisa i popljuva sa sve medicinskim terminima. Ne kontam poentu ,zar ne bi bilo sa tvoje strane frajerski pitanje daj Crystal reci nam jel Mostarac umocio,koliko te počastio itd...ili te loži da na zornjaka bacaš te termine da bi nekoga omalovažavao ?
Btw ovo je zajebancija na racun @mostarca
Nista protiv momka , on ovo i shvata.Extra lik 😊
 
Nebitno kakva je Cristal o njoj smo culi epske price kao o mitskom bicu koja ti sva tri kurca izduva pogledom , kako je uradila zube struze ga i skida umrle čelije i tako radi dick healing.Kad ti ga pičkom presavije ona pušta Torabijevu vodu i tako tvoj penis dozivljava reanimaciju.A kad joj se popišaš usta tad radis full body detox jer pišaš zlo koje ona ustima gargara i sluzi joj kao Listerin jer joj je zao potrošiti 7KM.
Sve to nastranu , nego mene interesuje kako guzi Mostarac Cristal?
Jesi izbacio sve iz sebe? Je li lakše sad u duši?
 
Mostarac sad me podsjeti kad rece da te leđa bole, kaže kako znaš da si ostario? Kad se za predigru mažeš kremama protiv bolova. :D

Ma zagrizi i izduraj bol, a sa Crystal ćeš i zaboravit da te šta boli :)
 
Bolja od crnke i ova zna da ce joj pokrast klijentelu pa zato
Ne radi djevojka samo ponekad a i tad kad sa mnom radi radimo trojke, a i kome se posao daje neka ga da. Ja ne dam kod nas postoji dogovor ako vec povremeno radi sa mnom da ne dijeli broj svoj a i nema poslovni broj. A tako isto ako je neka kombinacija ja ne dijelim svoj broj. To je prosto dogovor ivtreba da se cijeni.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh