BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ne radi djevojka samo ponekad a i tad kad sa mnom radi radimo trojke, a i kome se posao daje neka ga da. Ja ne dam kod nas postoji dogovor ako vec povremeno radi sa mnom da ne dijeli broj svoj a i nema poslovni broj. A tako isto ako je neka kombinacija ja ne dijelim svoj broj. To je prosto dogovor ivtreba da se cijeni.
Ja imam njen broj al dobro je nisam se javio i izofiro ako joj je to pravi broj. Hoće imati šta protiv da joj se javim na pravi broj.. ozbiljno pitanje Ana
📞
 
Neko hvali Cristal neko je kanali do bola 😂
Al ljudi nema nijedne ko sto je Marina masaže. Žena na mjestu prijatna, kulturna, zgodna
 
Ne radi djevojka samo ponekad a i tad kad sa mnom radi radimo trojke, a i kome se posao daje neka ga da. Ja ne dam kod nas postoji dogovor ako vec povremeno radi sa mnom da ne dijeli broj svoj a i nema poslovni broj. A tako isto ako je neka kombinacija ja ne dijelim svoj broj. To je prosto dogovor ivtreba da se cijeni.
Pa da potvrdila si to

Strah te da ce ti klijente ukrasti
 
Ona podvodi ha ha stace ti neko u kraj cekaj samo
Ne podvodim nego radimo zajedno ne uzimam ja pare za nju nego dijelimo po pola a i ona kuca na telefonu smo istom tako da to nije podvodjenje samo ona slabije radi nema vremena. A i sta te boli kurac tebi da se pravdam. Bolje ti je sto plamudis ovde i ti i ovi koji plamude da nesta izjebete a ne da tu seres ko koga podvodi i da li podvodi.
Ne palamudi puno nego da stavi negdje ako imas para a vjv nemas jer palamudis
 
Ne podvodim nego radimo zajedno ne uzimam ja pare za nju nego dijelimo po pola a i ona kuca na telefonu smo istom tako da to nije podvodjenje samo ona slabije radi nema vremena. A i sta te boli kurac tebi da se pravdam. Bolje ti je sto plamudis ovde i ti i ovi koji plamude da nesta izjebete a ne da tu seres ko koga podvodi i da li podvodi.
Ne palamudi puno nego da stavi negdje ako imas para a vjv nemas jer palamudis
I nemojte me uzimati usta jer se ja ne raspravljam niti imam vremena.
Kome treba usluga ima broj pa neka se javi. Mada to i rade ovi sto im treba usloga i normala ne ostave ni recenziju ni nista rade u tisini.
A ovi sto ne jebu nista palamude ovda ko sta dje kako itd, nije vam niko kriv sto nemate picku da je naplacujete.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh