BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Evo jos jednog indijanca.. de malo se raspitaj i ti prvo, prvo reci hop pa onda skoci... cura mi je rekla da radi 200€ pisanje po njoj
 
Evo jos jednog indijanca.. de malo se raspitaj i ti prvo, prvo reci hop pa onda skoci... cura mi je rekla da radi 200€ pisanje po njoj
Ajd bolan ne čupaj se majke ti znam sve šta si pisao curi...sve propituješ i zanima te ko neka baba a kad trebaš da platiš onda se praviš toša...evo sad je tu 5 dana što nisi otišao? Ajde ne glumi glumca majke ti.
 
Ajd bolan ne čupaj se majke ti znam sve šta si pisao curi...sve propituješ i zanima te ko neka baba a kad trebaš da platiš onda se praviš toša...evo sad je tu 5 dana što nisi otišao? Ajde ne glumi glumca majke ti.
Hahahahha sta sam pisao, znas ti kurac moj. Cura je tek dva dana u bl, jbga nisam imo vremena do bl otic. Toša plati kurvu 300+€ a ne ko ti sirotan sex u misionarskoj hahahahahahah poklopi se usima
 
Ej tebra misli sta hoces, kurva je kurva kako postovanje😂Pogledajte prilog 10204
Pozdrav iz Afrike
To samo safari😄
Nemoj dvaput reci mozda ti srce uzme neka koja ce biti kurava pa ces joj kafu kuvati...a mislices da je najpoštenija 😄 karma je čudo brate poštuj sve ljude bilo šta da rade i bilo koje vjere da su. Važno je da je čovjek. Živ bio
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh