BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Znas sta se desilo ,desilo se da sam dosao kod dotične i da imamo seks njoj je do smijanja i plesa . Kad smo se zagrijala i imali seks bilo je njoj lijepo e kad sam ja stao ona nista ne radi samo se smije ne zeli da nastavimo agoniju nego zeli za ti 200 eura samo da sjedi i zabavlja se razumijes . I ja jednostavno prestanem nisam mogao da gledam placam te 200 eura za nista
Zaboravi me ostavi me na miru
 
Imaš puno vremena za ovo draga da budeš na forumu i komentarišeš negativne stvari, takav si idiot, nemam vremena za to. Sretno ti. 🖕🏼
Jebi se, mali, neću ostati ovdje da se svađam s tobom, ali nemam šta drugo da radim. Glupo je ljudi ostati na forumu i komentarisati sranja, da nisam tako dobar ne bi me pitao da te odblokiram sa WhatsAppa, ali svejedno cu zatvoriti stvar ovdje idiote.
Ne zanimas ti mene u zivotu . Ja hocu svoje iskustvo ljudima da prenes ne vredis za 200 eura
 
Poštovani, stalno komentarišeš negativne stvari i ne znaš šta se desilo. Ja sam obrazovana zena, dobro se ophodim prema svim svojim mušterijama i ovo je bio idiot koji je ovo uradio da bi mi naudio, ali nije mogao to da uradi ako nisam bila tako dobra, nije me stalno pitao Mogao sam da ga deblokiram sa WhatsApp-a, jer se želi vratiti.
Ako Ste Vi obrazovana i kulturna žena,nećete više komentarisati,osim ako to za Vas ne čini Vas povjerenik pa on komentarise,pozdrav
 
Zaboravi me ostavi me na miru
Necu prenosim svoje iskustvo ljudima koji te ne poznaju !!! Ljudi koji zele dobar seks i koji placaju krvavo 100,200 eura da ne dobiju ni jedan dobar feedback nasla si ovde da komentarises nesto .

Ja imam mali kurac ali mi nije potrebna vijagra . Ja sam imao seks sa dosta eksorta nikad mi nije trebao drugo je sto ti zelis koijente sa vecim potrazi negdje drugo .


Da me vrijedas konstantno e pa nece moci . Ja te placam jos da me vrijedas
 
Necu prenosim svoje iskustvo ljudima koji te ne poznaju !!! Ljudi koji zele dobar seks i koji placaju krvavo 100,200 eura da ne dobiju ni jedan dobar feedback nasla si ovde da komentarises nesto .

Ja imam mali kurac ali mi nije potrebna vijagra . Ja sam imao seks sa dosta eksorta nikad mi nije trebao drugo je sto ti zelis koijente sa vecim potrazi negdje drugo .


Da me vrijedas konstantno e pa nece moci . Ja te placam jos da me vrijedas
U redu, dušo, ostavi me na miru. 😂
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh