BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ljudi ne gubite dzabe pare na Ana Julia ili Juliana ne vredi bio sam jučer sve se dogovrili dosao na 1 h cura je brazilka malo je pretila . Kad sam dosao ocekivao sam dobar seks i dobsr feedback ali ne vredi ne želi da se trudi u seksu , konstantno priča , nije stalo njoi do klijenta nego sto prije da uzme pare od vas i da bjezite tako radi .!

Poštovani, stalno komentarišeš negativne stvari i ne znaš šta se desilo. Ja sam obrazovana zena, dobro se ophodim prema svim svojim mušterijama i ovo je bio idiot koji je ovo uradio da bi mi naudio, ali nije mogao to da uradi ako nisam bila tako dobra, nije me stalno pitao Mogao sam da ga deblokiram sa WhatsApp-a, jer se želi vratiti.
 
Sta se desilo reci nam da čujemo i drugu stranu. Kako bi mogli donijeti zaključak
Draga, ja se dobro poznajem, dobro se ophodim prema svim klijentima, volim da ih ostavim na miru, ne zanimaju me negativni komentari idiota koji ima usran život, tužno je jer zna da sam se dobro ophodila prema njemu, jednostavno je bio drogiran, njegov kurac nije bio ja sam išla gore i došao je da priča loše o meni ovdje pa nemoj me osuđivati ne znaš šta se desilo u sobi ok 👍🏼😉
 
Ma treba vam jebati mater funjare iz favele i pljackati vas na svaki dolazak. Usta te jebem karas se u faveli za 30€ ovdje glumite neki nivo jos i ovu musteriju vrijedjas a zivis od kurca bilo koje velicine. Ne jebe te djaba, tvoje je da budes maksimalno korektna prema njemu i da ima 2cm jer ti je platio.
Buraz dao 200 eura usluga nula znaci i ovde dosla meni da sere . Buraz jebavo sam deset put bolje od ovog jednostavno ne zna cura svoj posao , tacno kreno da je karam i sve to dobro ide . Al problem je kad sam stao nit ona zna sta zeli nego pocinje pricat i nesto izigravat plesat ma ko ti jebe mater nisam ja dosao da pricam sa nekim nego da jebem. I normalno pukne mi film ja prestanem i reko odo ja . Jest kod mene mal al nije za vijagre sere da valja imo sam prije nje brazilku žena je bolja deset put od ovog zvala se Carla Martins pa 3 put sam imo seks bez granica dok nisam se posve umorio tad sam presto . Pocela pricat kako mi je mal kurac izvlaci se da je ne bi osramotio al ko je jebe
 
Buraz dao 200 eura usluga nula znaci i ovde dosla meni da sere . Buraz jebavo sam deset put bolje od ovog jednostavno ne zna cura svoj posao , tacno kreno da je karam i sve to dobro ide . Al problem je kad sam stao nit ona zna sta zeli nego pocinje pricat i nesto izigravat plesat ma ko ti jebe mater nisam ja dosao da pricam sa nekim nego da jebem. I normalno pukne mi film ja prestanem i reko odo ja . Jest kod mene mal al nije za vijagre sere da valja imo sam prije nje brazilku žena je bolja deset put od ovog zvala se Carla Martins pa 3 put sam imo seks bez granica dok nisam se posve umorio tad sam presto . Pocela pricat kako mi je mal kurac izvlaci se da je ne bi osramotio al ko je jebe
Jebi se, mali, neću ostati ovdje da se svađam s tobom, ali nemam šta drugo da radim. Glupo je ljudi ostati na forumu i komentarisati sranja, da nisam tako dobar ne bi me pitao da te odblokiram sa WhatsAppa, ali svejedno cu zatvoriti stvar ovdje idiote.
 
Buraz dao 200 eura usluga nula znaci i ovde dosla meni da sere . Buraz jebavo sam deset put bolje od ovog jednostavno ne zna cura svoj posao , tacno kreno da je karam i sve to dobro ide . Al problem je kad sam stao nit ona zna sta zeli nego pocinje pricat i nesto izigravat plesat ma ko ti jebe mater nisam ja dosao da pricam sa nekim nego da jebem. I normalno pukne mi film ja prestanem i reko odo ja . Jest kod mene mal al nije za vijagre sere da valja imo sam prije nje brazilku žena je bolja deset put od ovog zvala se Carla Martins pa 3 put sam imo seks bez granica dok nisam se posve umorio tad sam presto . Pocela pricat kako mi je mal kurac izvlaci se da je ne bi osramotio al ko je jebe
Imaš puno vremena za ovo draga da budeš na forumu i komentarišeš negativne stvari, takav si idiot, nemam vremena za to. Sretno ti. 🖕🏼😘
 
U pravu si, kurvicu kad platim mora raditi šta tražim a ne gluposti da vrijeme
U pravu si, kurvicu kad platim mora raditi šta tražim a ne gluposti da vrijeme prođe
Buraz dao 200 eura usluga nula znaci i ovde dosla meni da sere . Buraz jebavo sam deset put bolje od ovog jednostavno ne zna cura svoj posao , tacno kreno da je karam i sve to dobro ide . Al problem je kad sam stao nit ona zna sta zeli nego pocinje pricat i nesto izigravat plesat ma ko ti jebe mater nisam ja dosao da pricam sa nekim nego da jebem. I normalno pukne mi film ja prestanem i reko odo ja . Jest kod mene mal al nije za vijagre sere da valja imo sam prije nje brazilku žena je bolja deset put od ovog zvala se Carla Martins pa 3 put sam imo seks bez granica dok nisam se posve umorio tad sam presto . Pocela pricat kako mi je mal kurac izvlaci se da je ne bi osramotio al ko je jebe
 
Buraz dao 200 eura usluga nula znaci i ovde dosla meni da sere . Buraz jebavo sam deset put bolje od ovog jednostavno ne zna cura svoj posao , tacno kreno da je karam i sve to dobro ide . Al problem je kad sam stao nit ona zna sta zeli nego pocinje pricat i nesto izigravat plesat ma ko ti jebe mater nisam ja dosao da pricam sa nekim nego da jebem. I normalno pukne mi film ja prestanem i reko odo ja . Jest kod mene mal al nije za vijagre sere da valja imo sam prije nje brazilku žena je bolja deset put od ovog zvala se Carla Martins pa 3 put sam imo seks bez granica dok nisam se posve umorio tad sam presto . Pocela pricat kako mi je mal kurac izvlaci se da je ne bi osramotio al ko je jebe
Kada momak ima mali, mekani kurac Nema veze, po svaku cijenu želi da nas okrivi. 😂😂😂😂👎🏼❌
 
Ma treba vam jebati mater funjare iz favele i pljackati vas na svaki dolazak. Usta te jebem karas se u faveli za 30€ ovdje glumite neki nivo jos i ovu musteriju vrijedjas a zivis od kurca bilo koje velicine. Ne jebe te djaba, tvoje je da budes maksimalno korektna prema njemu i da ima 2cm jer ti je platio.
Kao da 30€ je mali novac
 
Kada momak ima mali, mekani kurac Nema veze, po svaku cijenu želi da nas okrivi. 😂😂😂😂👎🏼❌
Draga, ja se dobro poznajem, dobro se ophodim prema svim klijentima, volim da ih ostavim na miru, ne zanimaju me negativni komentari idiota koji ima usran život, tužno je jer zna da sam se dobro ophodila prema njemu, jednostavno je bio drogiran, njegov kurac nije bio ja sam išla gore i došao je da priča loše o meni ovdje pa nemoj me osuđivati ne znaš šta se desilo u sobi ok 👍🏼😉
Znas sta se desilo ,desilo se da sam dosao kod dotične i da imamo seks njoj je do smijanja i plesa . Kad smo se zagrijala i imali seks bilo je njoj lijepo e kad sam ja stao ona nista ne radi samo se smije ne zeli da nastavimo agoniju nego zeli za ti 200 eura samo da sjedi i zabavlja se razumijes . I ja jednostavno prestanem nisam mogao da gledam placam te 200 eura za nista
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh