BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

I ti isto veliki frajer kao ovaj LAV
Budi frajer pa napisi na sta ti licis, mozes li staviti svoju sliku pa da malo tebe komentarisu da vidimo koliko si ti kompetetna osoba da nekog komentarises.
Moj ti je savet dobro porazmisli o tome
Dobro razmisli gde ti je mesto da bi druge komentarisao.
Sve sto sam napisala ovom tzv Lav-u odnosi se i na tebe.(da ne lepim isti taj teks ovde, imas jasno napisano iznad ovog komentara).
Zašto bi neko komentarisao moj izgled na ovom forumu? Ovdje komentarišemo one koji nude seksualne usluge. Samo sam iznio svoje utiske, a imam nekoliko razloga zašto su oni uglavnom negativni:
- jedan dio vremena za koji si plaćena da budeš sa klijentom ti provodiš kuckajući po telefonu
- prvi put sam doživio da žena ne dozvoljava da je se dodirne dok je u odjeći, iako sam bio sa desetinama djevojaka u ovom sportu
- već nakon dvije razmijenjene poze kažeš da ne može više i požuruješ da se ide prije vremena, itd.
Da ne grešim dušu, ima i stvari sa kojima sam bio i zadovoljan, poštujem i tvoja ograničenja, ali sveukupno je po mom mišljenju usluga nezadovoljavajuća, pogotovo ako se uzme u obzir kolika ti je tarifa.
Ali to je samo utisak jednog klijenta, ne znači da si loša i za nekog drugog, neka svako ode i podijeli svoje utiske.
Želim ti svu sreću, možda izraz "srednja žalost" nije najsretniji, izvinjavam se ako te to uvredilo.
 
Zdravo! 🤗 Evo mog broja 065811640
Ovde imas sve potrebne informacije, moj opis, fotografije, uslugu I cenu... 😊
Pola sata do sat vremena pre nego sto bi dosao pozovi mi ili mi posalji poruku.
Plaćanje je na ruke, nikakvi xbonovi I ostale gluposti nisu potrebni. 🤭
Moj vam je savet poruka, jer radim I samim Tim ne stizem da se javim.. 🤗
Molio bih samo da objasniš kako to da su fotke na oglasu u dva različita grada,a uz to još i različite države,,,T tvrdis da su tvoje,nesto ne stima
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh