BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Nisi ih vidjeo dovoljno, na yt trazi Blaire White
Sve to stoji da njih ima i brutalnijih od zena, al ljudi moji, sto bi neko jebo muskarca koji lici na dobru zenu, brate il jebi muskarca il zenu.... ja to ne mogu da shvatim, volio bi da neko podijeli svoje iskustvo da kaze sta ih to lozi kod transica i krosdresera
 
Obicna debilka, glumi da je svetica a u stvari dronfulja zesca, bitna joj samo lova i lova ali ne kao ostale kurvetine vec ona hoce jebaca sa golemom lovom a ne golemim kurcem, hoce nekog matorog "trosača vijagre" sa debelom lovom koji ce da placa njeno zivotno izdrkavanje a da pri tom ne moze da mu se digne...
Dronfulja 😉
Drugo dronfulja izgleda dosta starije uzivo, silikoni neprepocijalni skroz njenom tijelu, ufurana kao da je povukla Boga za onu stvar a glupa ko točak ma kakav točak vec kao tri točka.
Pisao sam vec, pokusavala da se probije i po Srbiji i po CG ali nije uspjela da unovci onaj pokusaj sa "slikama".
Danas se to moderno zovu starlete a u stvari dronfulja ostaje dronfulja 👍
Glupa ko kurac. Jebala se u autu sa nekim deckom i objavi sliku ispred audija TT kao da je ulovila trofej neki. I kad su svi skontali da je svjeze jebana obrise tu sliku sa instagrama.
Htjela da ispadne riba i ispala jebacica u skupom autu.
 
neće - pito sam ga/ju - kaže da je pasivan/a
ajde ne stidite se - jel bio ko s njim/njom? ili s nekom drugom damom s dodatkom i kako je?
Bio sam sa transicama crosicama jebunsenko lude napale se 10 puta vise nego zene gutaju kurac jaja sve al sa ljeepim kadnje gledas neb rekomdamje musko haha desilo senna cityu nasao broj dogovorijo sastanak 150 km pola sata malo mi bilo cudan glas odem u stan nije to to i krenemakcija pusenje kad vidim kosa ja ono perika i sta cu reko sta je ovo ustane slupila skupio ramena nema veze reko skide se cuna vece od moje haha i nastavimo popela se na kitu bas sam se iznenadijo bilo dobro kad sam svrsijo kreno kuco povracalo mi se reko sta je ovo drama ziva
 
Bio sam sa transicama crosicama jebunsenko lude napale se 10 puta vise nego zene gutaju kurac jaja sve al sa ljeepim kadnje gledas neb rekomdamje musko haha desilo senna cityu nasao broj dogovorijo sastanak 150 km pola sata malo mi bilo cudan glas odem u stan nije to to i krenemakcija pusenje kad vidim kosa ja ono perika i sta cu reko sta je ovo ustane slupila skupio ramena nema veze reko skide se cuna vece od moje haha i nastavimo popela se na kitu bas sam se iznenadijo bilo dobro kad sam svrsijo kreno kuco povracalo mi se reko sta je ovo drama ziva
Izvinite na gramatickim greskama haha
 
Bio sam sa transicama crosicama jebunsenko lude napale se 10 puta vise nego zene gutaju kurac jaja sve al sa ljeepim kadnje gledas neb rekomdamje musko haha desilo senna cityu nasao broj dogovorijo sastanak 150 km pola sata malo mi bilo cudan glas odem u stan nije to to i krenemakcija pusenje kad vidim kosa ja ono perika i sta cu reko sta je ovo ustane slupila skupio ramena nema veze reko skide se cuna vece od moje haha i nastavimo popela se na kitu bas sam se iznenadijo bilo dobro kad sam svrsijo kreno kuco povracalo mi se reko sta je ovo drama ziva
Trebao si mu se naguziti, jebo li te trandza u pakas
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh