BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Prvo zelim pojasniti moj komentar, tj. nije komentar nego prijava za doticnu personu, iznedju ostalog sve sto sam napisala u prijavi stavicu javno kao novu temu na forumu iz razloga da se zna sta je istina. Previse je neistine u komentaru, lenki je higijena i zdravlje na prvom mestu i nikad nista ne radi bez zastite, nikome, nema propusta.
Uvek sve sa kondomom.
A tu spodobu koja je dala takav komentar ne samo za mene javno pozivam da mi se javi da dodje licno kod mene da uradimo slike sa lice i video snimak gde ce pokazati sve sto je napisao o meni.(pretpostavka da se nece javiti nikad 1 000 000%)
Ja postujem sve, al neistinu i laz ne podnosim.
Isto tako postujem svaku zamerku i primedbu koja mi se licno uputi.
Ja se izvinjavam se na pojedinim greskama u tekstu.(promakne svakom, pa i meni).
Nemojte mi zameriti, Lenka
Ajde Lenka,ne s...i više. Bio sam kod tebe. Ni na šta ne ličis. Platio sam ti i ležao bukvalno i odmorio
 
Ponuda na Ege za BL nikad nije bila bolja...plus i outcall rade ....ici na adresu kod ovih sto ih prevrnu po 10 na istoj posteljini meni nije vala u interesu
 
Cao jebači moji 😂🫶

Nije me bilo neki period, sutra od 16h do 19h (petak) za ostale dane ako radim tad cu i da najavim. 💸

066 278 871 (whatsapp)

#crnka🖤
Aj daj otkaz! Pa valjda se kurva jebe kad se digne kurac a ne da ti biras jebacima termine, u prevodu jebacu te kad ja hocu ako hocu.
A da zaboravio sam ovo je bosanska prostitucija. Dok se ne legalizuje uvijek cemo se svadjati.
 
Poslovno sam u Sarajevu. Ako neko ima preporuku za lijepu djevojku bio bih mu zahvalan.

Cura vrh, lako doći do nje. Izgled vrhunski, nasmijana, vesela... Plus može se još stvari dogovoriti na lokaciji.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh