BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Da joj kazes kako je skupa? Sve trci... Nadji neki posao, radi nesto, ne visi na forumu. Ako vec visis, doprinesi, daj recenzije, konkretne informacije... Ah da, kod tebe sve suplja i kontriranje. Beskonacno piskaranje... Takvi i trpaju inbox curama. Ta tvoja poruka je savrsen primjer. Infinite dopisivanje... nista konkretno.
Bolan retardinjo ko te šta pitao?
 
Ćao drugari, specijalno sam se registrovala da ostavim komentar. 😅
99% dogovaram sms porukama jer ne stizem drugacije.
NIKAD NIKOME NISAM TRAŽILA X-BON.
Ja Sam Maja, dodjem povremeno u Banjaluku I uglavnom budem sa Lenkom u smestaju.
Ali razumem ove Koji izmisljaju da trazim xbon, mora da je neka moja koleginica koja me mnogo voli 😅
Evo vam I dokaz samo tri slike mrzi me da secem I objavljujem dokaze kao debil 😅
Da li bih mogao saznati kontakt od Maje ??😁
 
Konkurencija, hej... u kom svetu mi živimo...
Treba biti čovek...
A I ako sam ja smetnja bili kome koja sam dosla prvi put u Januaru, I sve ukupno do sad provela u Bl 20 dana, stvarno sam bez teksta...
A znam da je ovo deo "konkurencijinig" posla...
Prvi put kad sam došla bile su svakodnevne pretenje, slali su mi like Koji se predstavio kao inspektor I ispirao mi mozak, pratili me kad sam promenila lokaciju... Na kraju su mi poslali I policiju tada u januaru 😀
Uspe I'm sa mnogima, ja Sam dve drugarice dovodila sa sobom koje su se isti dan pokupile I otišle... TAKO DA NIJE DA NEMA DEVOJAKA U BL KOJE BI RADILE, NEGO OD "KONKURENCIJE" NE MOGU DA DIŠU A KAMOLI DA RADE.
Ja neću iz principa, u januaru sam počela sa ovim I sve dok ne budem završila ovu karijeru sve ću dolaziti u Banjaluku...Kad su videli da ne pali ni pretnje, ni praćenje, ni slanje odredjenih klijenata, ni policija ostavili su me na miru... Evo sad tražim xbonove, samo sebi skačete u stomak ljudi jer ja sve potkrepim dokazima... I logično je da niko neće želeti da dodje kod vas kad čuje kakvim se prljavim poslovima bavite, jer logično je da se "klijentela" zapita šta može očekivati I na šta ste sve spremne... tačnije spremni...😀
E sad dragi moji, ovo je mnogo oduzetog mog vremena, posao zove... 😀 Treba odgovoriti nq 999+ porukicaaa 😀
Super je Maja. Super seks smo imali kad je prosli put bila u BL. Sledeci put bih volio trojku sa njom i Lenkom... 😁
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh