BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Ćao drugari, specijalno sam se registrovala da ostavim komentar. 😅
99% dogovaram sms porukama jer ne stizem drugacije.
NIKAD NIKOME NISAM TRAŽILA X-BON.
Ja Sam Maja, dodjem povremeno u Banjaluku I uglavnom budem sa Lenkom u smestaju.
Ali razumem ove Koji izmisljaju da trazim xbon, mora da je neka moja koleginica koja me mnogo voli 😅
Evo vam I dokaz samo tri slike mrzi me da secem I objavljujem dokaze kao debil 😅
Jbg smanjila si konkurenciji promet, pri tom si bolja riba od njih
 
Slušaj jarane nas desetine samo sa ovog portala je bilo kod Marine i ima samo riječi pohvale
To što si ti čuo od nekog kozojeba iz Capljine da ga pokrala a u stvari prava istina je da nije dobio pičke od Marine to je druga stvar
nije kozojeb, covjek je programer i ova ga je pokrala...ako je svi vi karate u zamjenu za promociju to je vasa stvar..jebo je kako je htio u pocetku i onda ga je navukla...nemoj o tom vjestici zivota ti..
 
Jbg smanjila si konkurenciji promet, pri tom si bolja riba od njih
Konkurencija, hej... u kom svetu mi živimo...
Treba biti čovek...
A I ako sam ja smetnja bili kome koja sam dosla prvi put u Januaru, I sve ukupno do sad provela u Bl 20 dana, stvarno sam bez teksta...
A znam da je ovo deo "konkurencijinig" posla...
Prvi put kad sam došla bile su svakodnevne pretenje, slali su mi like Koji se predstavio kao inspektor I ispirao mi mozak, pratili me kad sam promenila lokaciju... Na kraju su mi poslali I policiju tada u januaru 😀
Uspe I'm sa mnogima, ja Sam dve drugarice dovodila sa sobom koje su se isti dan pokupile I otišle... TAKO DA NIJE DA NEMA DEVOJAKA U BL KOJE BI RADILE, NEGO OD "KONKURENCIJE" NE MOGU DA DIŠU A KAMOLI DA RADE.
Ja neću iz principa, u januaru sam počela sa ovim I sve dok ne budem završila ovu karijeru sve ću dolaziti u Banjaluku...Kad su videli da ne pali ni pretnje, ni praćenje, ni slanje odredjenih klijenata, ni policija ostavili su me na miru... Evo sad tražim xbonove, samo sebi skačete u stomak ljudi jer ja sve potkrepim dokazima... I logično je da niko neće želeti da dodje kod vas kad čuje kakvim se prljavim poslovima bavite, jer logično je da se "klijentela" zapita šta može očekivati I na šta ste sve spremne... tačnije spremni...😀
E sad dragi moji, ovo je mnogo oduzetog mog vremena, posao zove... 😀 Treba odgovoriti nq 999+ porukicaaa 😀
 

Prilozi

  • Screenshot_20231113-124309_One UI Home.jpg
    Screenshot_20231113-124309_One UI Home.jpg
    187,3 KB · Pregleda: 305
Konkurencija, hej... u kom svetu mi živimo...
Treba biti čovek...
A I ako sam ja smetnja bili kome koja sam dosla prvi put u Januaru, I sve ukupno do sad provela u Bl 20 dana, stvarno sam bez teksta...
A znam da je ovo deo "konkurencijinig" posla...
Prvi put kad sam došla bile su svakodnevne pretenje, slali su mi like Koji se predstavio kao inspektor I ispirao mi mozak, pratili me kad sam promenila lokaciju... Na kraju su mi poslali I policiju tada u januaru 😀
Uspe I'm sa mnogima, ja Sam dve drugarice dovodila sa sobom koje su se isti dan pokupile I otišle... TAKO DA NIJE DA NEMA DEVOJAKA U BL KOJE BI RADILE, NEGO OD "KONKURENCIJE" NE MOGU DA DIŠU A KAMOLI DA RADE.
Ja neću iz principa, u januaru sam počela sa ovim I sve dok ne budem završila ovu karijeru sve ću dolaziti u Banjaluku...Kad su videli da ne pali ni pretnje, ni praćenje, ni slanje odredjenih klijenata, ni policija ostavili su me na miru... Evo sad tražim xbonove, samo sebi skačete u stomak ljudi jer ja sve potkrepim dokazima... I logično je da niko neće želeti da dodje kod vas kad čuje kakvim se prljavim poslovima bavite, jer logično je da se "klijentela" zapita šta može očekivati I na šta ste sve spremne... tačnij fotkue spremni...😀
E sad dragi moji, ovo je mnogo oduzetog mog vremena, posao zove... 😀 Treba odgovoriti nq 999+ porukicaaa 😀
Da nisi objavila fotku nebih ti verovao da dobijaš toliki broj poruka, nije ni čudo što ne dobijemo odgovor kad zatrpavaju porukama a nisu ozbiljni klijenti.
 
Konkurencija, hej... u kom svetu mi živimo...
Treba biti čovek...
A I ako sam ja smetnja bili kome koja sam dosla prvi put u Januaru, I sve ukupno do sad provela u Bl 20 dana, stvarno sam bez teksta...
A znam da je ovo deo "konkurencijinig" posla...
Prvi put kad sam došla bile su svakodnevne pretenje, slali su mi like Koji se predstavio kao inspektor I ispirao mi mozak, pratili me kad sam promenila lokaciju... Na kraju su mi poslali I policiju tada u januaru 😀
Uspe I'm sa mnogima, ja Sam dve drugarice dovodila sa sobom koje su se isti dan pokupile I otišle... TAKO DA NIJE DA NEMA DEVOJAKA U BL KOJE BI RADILE, NEGO OD "KONKURENCIJE" NE MOGU DA DIŠU A KAMOLI DA RADE.
Ja neću iz principa, u januaru sam počela sa ovim I sve dok ne budem završila ovu karijeru sve ću dolaziti u Banjaluku...Kad su videli da ne pali ni pretnje, ni praćenje, ni slanje odredjenih klijenata, ni policija ostavili su me na miru... Evo sad tražim xbonove, samo sebi skačete u stomak ljudi jer ja sve potkrepim dokazima... I logično je da niko neće želeti da dodje kod vas kad čuje kakvim se prljavim poslovima bavite, jer logično je da se "klijentela" zapita šta može očekivati I na šta ste sve spremne... tačnije spremni...😀
E sad dragi moji, ovo je mnogo oduzetog mog vremena, posao zove... 😀 Treba odgovoriti nq 999+ porukicaaa 😀
Jako je puno poremecenih osoba (i na ovom forumu) koje zatrpavaju inbox i onda ko stvarno zeli da posjeti damu nema velike sanse jer ne moze ona citati tolike poruke. Ispada da je lutrija da ti se javi a ozbiljna si musterija. Ne bi me cudilo da neki forumasi posalju i 50 poruka dnevno istoj osobi. Vidi se taj nacin ponasanja i ovdje na forumu.
 
Jako je puno poremecenih osoba (i na ovom forumu) koje zatrpavaju inbox i onda ko stvarno zeli da posjeti damu nema velike sanse jer ne moze ona citati tolike poruke. Ispada da je lutrija da ti se javi a ozbiljna si musterija. Ne bi me cudilo da neki forumasi posalju i 50 poruka dnevno istoj osobi. Vidi se taj nacin ponasanja i ovdje na forumu.
Ista situacija sa Ilmom. Svjedok sam da je imala 537 neprocitanih poruka i to samo od 2-3 dana..
 
Ajde Majice do Mostara ❤️❤️❤️
Da joj kazes kako je skupa? Sve trci... Nadji neki posao, radi nesto, ne visi na forumu. Ako vec visis, doprinesi, daj recenzije, konkretne informacije... Ah da, kod tebe sve suplja i kontriranje. Beskonacno piskaranje... Takvi i trpaju inbox curama. Ta tvoja poruka je savrsen primjer. Infinite dopisivanje... nista konkretno.
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh