BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Kroz Doboj sam do sad prosao bar 200 puta, ujutro, pre podne, u podne, posle podne, navece nikad nije bilo da neko stopira, na Seslijama takodje prolazio 500 puta i stajao tu i na Benzisku Pumpu i u market jedno 500 puta nikad na nista slicno naletio nisam...
Kroz Derventu, Prnjavor i Brod od skora idem ni nasta slicno nisam naletio, mada Prnjavor i Derventu zaobilazim Autoputem a u Brod sam bio zadnjih 10 dana 4 puta i sa strane Samca i sa strane Srbca i nikad niko nije bio na ulici tako da ja mislim da je to sve izmisljeno, iskreno 👍
Stoji na kruznom toku zenska, odvajanje tuzla zenica doboj, kruzni znaci između neskovica i petrica , tu je stajala cesto u tadnje vrjeme seka malo starija jbg

A prije 5/6 godina stajala je jedna posle seslija prema dervneti na onom velikom pravcu gdje su kuce srusene, plavusa je bila.
 
Stoji na kruznom toku zenska, odvajanje tuzla zenica doboj, kruzni znaci između neskovica i petrica , tu je stajala cesto u tadnje vrjeme seka malo starija jbg

A prije 5/6 godina stajala je jedna posle seslija prema dervneti na onom velikom pravcu gdje su kuce srusene, plavusa je bila.
da da bude ona starija teta, parkira kod ribnjaka u prnjavoru ljubicastu astru, i odatle stopa na relaciji Prnjavor-Derventa-Doboj, da da bila je i ta starija a nje vec nema par godina, i bila je u Komarici cesto jedna...
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh