BOSNA I HERCEGOVINA - Iskustva & recenzije

Trebinjka i nova joj frendica petak subota u Sarajevu...063740646...ja dogovori petak.... zovite dogovarajte
 

Prilozi

  • 1000003520.jpg
    1000003520.jpg
    16 KB · Pregleda: 374
  • 1000003526.jpg
    1000003526.jpg
    25,9 KB · Pregleda: 371
  • 1000003523.jpg
    1000003523.jpg
    22,3 KB · Pregleda: 370
Svak

Svako svoju robu prodaje.. ja mislim da vi danima placete sto nemate picku i nemate sta da jebete pritom nemate nista pametno da radite u zivotu nego mene da komentarisete plus vam js skupo nemate ni para 😂😂 smislicu neku mikrokreditnu organizaciju 😂
Samo komentarisite i dalje hvala vam 🫶
Pa dobro za trojku ljudi ocekuju akciju ja nemam para u pravu si
 
Pa dobro za trojku ljudi ocekuju akciju ja nemam para u pravu si
Ovdje je ja mislim dosta djecaka puno gledali poornice druze moras bit i ti vatra msm opcenito i za sebe govorim ja imam zelju otici kod crnke pisao davno ali nista isto odem kod extra dobre cure guza sve dok ja od doboja dodjem do sarajeva izludim kakva je vako nako zeni lazem otisao poslom i dodjem kod brszilke npr huza extra pusenje vrh krene pusit ja skoro gotov zamjesa na meni svrsim sve traje 10 min izjebe pna mene hahah u tom i jest fora bar meni da zamjenim i bude mi dobro svrsim ko slon a ovo sto jebes svaki dan probajes istrazujes uglavnom svaki sex treba da bude drugacijo pozz
 
Trebinjka i nova joj frendica petak subota u Sarajevu...063740646...ja dogovori petak.... zovite dogovarajte

ovo je cura iz Bjeljine poznam je licno,kakva trebinjka
 
Ima li ko šta provjereno za Bijeljinu i okolinu. Iskreno nemam nikakve kontakte, ali ako uspijem šta realizovati rado ću podijeliti. Ako neko želi neka se javi u DM
 
Pokupite se vas 3-4 sa foruma , odete u Austriju imaju klubovi sa po 150 , 100 , 50 djevojaka ,sauna ovo ono spa kafe bar 90 upad 70 sex podjelite troskove tih 400 km autoputa ispadne jeftino i guzite picketine da se useres dobre od 18 do 40 da biras gradju ten lice anal oral sa bez sve.Ovdje kod nas placas 200 eura za nista em ruzne jos nisam naisao na lijepu i zgodnu i sve i jednoj smrdi picka ko krepala riba. Pa nek se jebu za 200 eura a iskreno 95% tih kurvi bi trebalo da placaju da ih neko jebe a ne obrnuto.Nit se testiraju nit ista , odete u Austriju i uzmete vikend pred sebe sigurne djevojke , zdrave , cisto , imas klopu pice i peglas za 70 eura pola sata ljepoticu da se zaljubis a one ove rospije kod nas napucale nekih 200 eura cijenu a nista ne dobijes..
 

TELEFONSKI SEX UŽIVO

Nazad
Vrh